Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik'de Login Sorunu

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle herkese merhaba

Beyler tuhaf bir sorunla kaşılaşıyorum.Login olmama karşın şifrem ve kullanıcı adımla giriş yaptıktan 1 sn sonra login yeri boş haline geri dönüyor ve tekrar tekrar giriş yapmam gerekiyor. (Bu tekrar tekrar login olmaya çalışmak bazen 20 dk sürebiliyor) Bazen yeni bir başlık açıyorum ve yayınlandığı anda logout olmuş şekilde buluyorum kendimi.Bu problem benim dışımda yaşanıyor mu sorayım dedim.

Internet Explorer son sürümü kullanılıyor.Windows güncellemeleri tam.

(Bu arada Şifremi Hatırla seçeneği login ekranında yok , bence konulabilir onu da bir önereyim dedim)

Saygılarımla
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum askerden önce böyle bir sorun yoktu bu ay login oldum bu sorunla karşılaşıyorum yaklaşık 1 aydır böyle.Cookie yöntemi aklıma geldi gerçi tüm cookie'leri ıvır zıvırı tek tuşta silen bir tuş var IE'de ona basıp siliyorum ama hala değişen birşey yok.Firefox'da bu sorun çıkmadı diyin onu kurayın zira çözüm bulamadım , tek mesaj atmak için de 20 dk beklemek de istemiyorum.

Şifremi hatırla seçeneği olacak mı? Bu olursa snaırım bu sorun ortadan kalkabilir.Modlardan bunu kime sorabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Baylar 256 K limitsiz var evde ve ev haricinde her yerde login olabiliyorum.Kastım sırf bunun için firefox kurdum yine olmadı.Çıldıracağım patiler, yardım edin! Evde limitsiz ADSL var amma patilerden özel mesaj gelmiş mi diye ofiste açıp şamar yemekten yada kafeye gidip 2 dk oturup yarım saat parası ödemekten bıktım.

Edit : 3-4 ay öncesine dek 2-3 dakikalığına login olabiliyordum evde , artık o da yok.

Beyler bu arada... Lütfen özel mesaj yollamayın bana , e postam var [email protected] ordan yazın.

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 13:22 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 13:23 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sorun i.e yi kullanınca bende de oluyor fakat firefoxta bısey yok
fırefox u kurarken i.e dosyalarını ıcıce aktar dıye bır olay var eger onu sectıysen firefox, i.e'ye ait gecmıs dosyaları (cookies vs..) kullandıgından firefoxta login sorununu yasıyabılırsın
istersen fırefox u dedıgım sekılde yukle (dosyları ıcıce aktarmadan)

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 22:52 tarihinde, Masakari tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...