Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yuvarlak menülü, cooldown göstergeli falan bir ui arıyorum.

Fly

Öne çıkan mesajlar

internette aradım baktım google artık dövecek beni. ama yok bulamıyorum istediğim arabirimi.

bongos dedi herkes, baktım kurdum yok. bir sürü ui denedim ekranın %80 i menülerle doldu browser mmo oynar gibi hissettim.

şimdi sağlık/mana barları böyle kıvrımlı dörtgenler şeklinde, klavyeden shift+bilmemne ile skill kullanma özellikleri olan, hedefin hp/falan ını da üst ortalara veya kenara doğru getiren bir paket varmış. nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

baktım bir sürü addon yok fubar yok o yok şu falan.. hayır oyunu oynayamıyorum şunu yükle bunu sil diye.

ben paintte şöyle bir şey çizdim :

bir de hasar/heal durumunda kafamın üstüne yazsın, partinin ve benim hp lerin falanın olduğu barlar böyle yumuşak dikdörtgen şeklinde olsun yeter. temel olarak istediğim bunlar. ha cartographera falan da hayır demem.

veya bir araç var mı çok uğraştırmadan kendi arabirimimi yaptıran ?

Sosyal ağlarda paylaş

sana lazım olan 3 şey;

1. Ag_unitframes (bütün frame'leri istediğin yere taşıyabilirsin boyutlarını renklerini kısaca her bi şeyini ayarlamana imkan var)
2. Elkano's BuffBars
3. SCT (scrolling combat text)

eğer action barlarıda düzenlemek istersen direk "Bartender 3" derim hem kolay hem düzenli...

(solda world of warcraft bölümünü seçip ordanda Addons kısmından aratabilirsin)

Pm:Eğer 1gb ram'den aşağısını kullanıyorsan bulaşma bile derim şahsi kanaatimce bilhassa raidlerde sürünür makina

...(sen yazarken bende buffbar'ın adını düzeltiyordum:D )

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 02:17 tarihinde, ses tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar yeni konu açmayım dedim.Bi 70 warriorum var onla idare ediyoruz ama bi shaman kasıcam.Elemental totem fln 4 aylık oyuncuyum çok bilmiyorum hangi totemler var hangi büyüler.Nasil bir add on yada ui ayarlaması önerirsiniz tşkler.İlk başta nasıl ayarlarsak öyle gideyim sonra alışmak zor oluyor.

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 16:46 tarihinde, batuhan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

totemleri organize eden bir ui vardı sanki. totemus gibi bişeydi adı.

ben şöyle bir ui yaptım az çok oldu, sadece unit frame şeyleri kaldı. daha güzel yapabilir miyim ? onerilere açığım.

[spo][/spo]

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 20:07 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...