Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp yine zarar veriyor....

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Abicim takmayın kafanıza arada sırada böyle sosyologlar gazteciler bi taraflarını yayıp otururlar yazıcak veya söyliycek bişey bulamayınca eskiden dikkat çıkan konuları aşındırıp tekrar kamuoyuna getirirler sırf iş olsun torba dolsun diye. Yani bi kere adı çıktı kurtulamaz ama bana ne? Bir ülkede yaşayan insaların %90ı tarafından bilinmeyen bir şeyi haklı çıkarmak çok zordur.[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar bilmedikleri şeyden korkarlar
İnsanlar korktukları şeyleri sevmezler
İnsanlar sevmedikleri şeylerden kurtulurlar
............................
Medyaya güvenilmez. haber sıkıntısı içine düşünce haber yaratılır. allah bilir bi tane sosyolog karışmamıştır bu işe. gazetenin şu köşesi boş kaldı ya da haber bulamadım şunu sıkıştırayım mantığıyla hazırlanmıştır.
sonra noluyor, ben frp oynuyorum demeye korkuyorum-*bana satanist diyecekler diye.
medya da yalan haber konusunda uzmandır. medyanın olayı budur hatta(hemen hemen). gazetede yazan bir haberin doğruluğundan ne kadar emin olabilirsin ki?
örnek: iki sene önce biri intihar etti, bu anti-frp olayı o zaman başladı. kızın kişilik bozukuluğu vardı, oturmuş karakteri yoktu. FRP OYNAMAZDI. nerden mi biliyorum? onu tanırdım da ondan. sonra yıllıktaki yazıları alıp kızın bütün arkadaşlarını satanist yaptılar. bende o yıllık ta var, ve kızın intiharı ne okuldan ne arkadaşlarından kaynaklanıyor
o yüzden medyaya güvenmem
Ardethi dinleyin takmayın kafanıza[hline]127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?(peki)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen düşünüyorum belkide zararları vardır ama biz fark etmiyoruz. Gerçi ben Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesinde okuyorum Ve lise sondayım. Reklamcılık ve Halkla ilişkiler bölümündeyim. Reklamcılıkta gerekli olan yaratıcılık için FRP gerçektende güzel bir kaynak. Bu FRP sayesinde yaratıcılığımı geliştirdim. Halkla ilişkilerde de insanlarla olan konuşmalarımda saygı ve nezaketin sınırlarını zorluyorum. Mesafeli davranıyorum. Bundada genelde bir "paladin" rp sinin büyük yararı var. İster inanın ister inanmayın.. Kimileriniz gene dalga geçicek "yok daha neler oha.." falan dicekler ama ben umursamıyorum. Gerçektende yararları var ve bunları görüyorum. Ama zararları vars onları göremiyorum yada onlarıda olumlu bir şeyler olarak görüyorum. Yada her neyse poff dağıldım :-P[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b] Bla Bla Bla en iyisi FRP kardeşim ne konuşuyonuz ööle kocakarılar gibi. Cık Cık Cık...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında okduduğun bölüm rp ye gerçekten katkıda bulunuyor.
Ben japonca öğrenmeye başladığım zamandan beri samurai'ları daha iyi anlamaya başladım mesela.Ah var mı be samurai gibisi:D[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

ya ultima online frpden sayılmıoki oyunda iki adım yol gidip 2 skill kasmak sayısal olarak az gelio ama bütün gün başında oturduunun farkında deilsin aslında "dur şu pkyı da kovaliim heyyt" şeklinde paso oturuosun okadar neye yoğunlaşsan yersin mesela ben sıkıntıdan paso tavla oynuodum yazın biara geceleri yatarken aklıma belli pozisyıonlar belli zar sayıları geliodu nasıl oynarsam nolur falan die düşünüodum saatlerce :D ((harbi diorum))
ama frp beni büyüttü diebirim janderin kişiliine mesela hastayım çok şey kaptım o adamdan ya da onun yaşadıı aşk çok koymuştu bana 500 yıllık acısını orga döktüğü an sanki aynen yaşamıştım aalıodum..ben kötüyken aşk falan acısı şeklinde hiç kimse yokken yanımda my dying bride,lacrimas profundere,anathema ve frp kitaplarım wardı sdc demekki bence bazı insanlardan daa da deerli bişi hayatımda..hiç bi zararını görmedim can sıkıntısından hade bi kıza teklif ediim eeleniris diip takıldıım zaman çok olmuştur no güvensizlik yane asosyallikte yok allaha şükür bi geceleri evde oluorum bazen..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 21 September 2003 16:47 tarihinde demiş ki:
tamamen duygusal ....[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965

Buna kesınlıkle katılıyorum[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...William Shakespeare
| Ultima Online | Nebula | Locus | Metall & Athelas Wenszlaw |
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Aferım Akut bakıyorumda burkadı herkezı hashas noktasından yakalayıp kandırmıssın supersın be helal sana.

Bıze dogru yolu gosterdıgın ıcın saol FRP nın bızı nasıl kor yaptıgını gosterdıgın ıcın saol. Ama goruyorumkı medyada senı dusuncesız, anlayıssız ve bencil bir yaratık yapmıs.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 26 September 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
Aferım Akut bakıyorumda burkadı herkezı hashas noktasından yakalayıp kandırmıssın supersın be helal sana.

Bıze dogru yolu gosterdıgın ıcın saol FRP nın bızı nasıl kor yaptıgını gosterdıgın ıcın saol. Ama goruyorumkı medyada senı dusuncesız, anlayıssız ve bencil bir yaratık yapmıs.[hline]Cuce iste bildigin cuce

Ayrıntı için bkz benim msg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 23 September 2003 20:13 tarihinde demiş ki
herife bak ya. hayatında frpnin f sini duymamış, gazetede gördüğü bir düşünceyi gelmiş copy&pastelemiş.

yakınlarda kasap varsa git koyun beyni satın al belki işine yarar.

ah okuduğunu anlamayan arkadaşım

bu copy paste değil ki

tamamen benim can sıkıntımın eseri olan uydurma bir haber

ayrıca beni tanımadan konuşma, bana hayatında frp nin f sini duymamış demişsin. Beni tanıyomusun?

ayrıca koyn beyni meselesine gelinceeee.... al o koyun beynini ....[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 27 September 2003 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu insanların ve gazetelerin FRP ye garezleri nedendir hiçbir zmn annayamadım fkt bence bu olaylar tamamen çılgın dmler yüzünden oluyor bunu biliorum.[hline]I'm your dream mind astray
I'm your eyes while you're away
I'm your pain while you repay
You know it's sad but true
Sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

çok uzadı artık bi şaka yapmak istedik iyice çıldırdı :D

şakaydı sadece yok öyle bi yazı hepsi benim (ve birinin daha) hayalgücü sadece[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 27 September 2003 15:10 tarihinde demiş ki:
ah okuduğunu anlamayan arkadaşım
bu copy paste değil ki
tamamen benim can sıkıntımın eseri olan uydurma bir haber

eğer böyle bir konuya, şaka yaptığını belirtecek herhangi bir şey yazmadan insanların tepkisini çekecek bir şey söylersen, tepkiyi de alırsın. okuduğunu anlayamamakla hiçbir alakası yok. sen anlatamamışsın derdini. ayrıca madem frp ile alakası olan birisin, benim attığım mesaja niye "ne gazeteciyim ne psikolog hadi bakalım" diye bir cevap verdin?
said:
ayrıca beni tanımadan konuşma, bana hayatında frp nin f sini duymamış demişsin. Beni tanıyomusun?

bir insan, gelip o şekilde bir yazıyı buraya yazarsa, üzgünüm ki ona "frp nin f sini duymamış" derim. frp ile alakası olan herkes böyle düşünür.
said:
ayrıca koyn beyni meselesine gelinceeee.... al o koyun beynini

bişi demiyorum.[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!

[Bu mesaj Jadelith tarafından 27 September 2003 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hahaah walla böyle haberler gerçekten de çıktı zamanında onları da sallamadım bu süper zeki arkadaşın yaptığı moronca "şaka"yı da sallamadım...

boşverin, kimin ne düşündüğü kimin umurunda??? bu kadar koyunu adam edemezsiniz... bazı arklar frp oynadığımı söylemeye çekiniyorum/utanıyorum gib laflar etmiş.. ben rock müzik dinlediğim için, frp ile uğraştığım için we en önemlisi hem hayat tarzı hem düşünce şekli olarak o hiçbi bok bilmeyen sosyologların her dediğine inanan koyunlardan farkı olduğum için gurur duyuyorum... bırakın hepsi kendi sıçtıkları boklarda boğulsun, cehaletlerini bilgelik sanmaya devam etsinler...

biz de gidip biraz dragon keselim...

:rock:[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

[Bu mesaj Fragrant tarafından 27 September 2003 22:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 27 September 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Jadelith Tanımadığın Özelliklerini bilmediğin kişiler hakkında yorum yapmak herhangi yargıya varmak iyi bi davranış deel yani davranış bozukluğu ...[hline]Çöp Olayına Bende Karşıyım ...
Icq=176375932
MailMee

Aynı şekilde bir insanın yazmış veya söylemiş bulunduğu fikir hareket davranış söz ve tavırlarından da o insan hakkında fikir yürütebilme ve o insanın karakterini az çok belli başlı yönlerde çıkartabilme de bir yetenktir. Açıkçası bu forumu açan kişi de kendisi, düşünce yapısı ve fikirleri hakkında bir çok ipucu vermiş. Bunları değerlendirmek değil değerlendirememek bir sorun göstergesidir..[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...