Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the adventures of pete and pete

Horrible

Öne çıkan mesajlar

said:
bende küçük pete'in gazteden biriktirdiği kuponlarla aldığı yaprak temizleyicisi exkalibur 2000'i hatırlıorum =) ''exkalibuuur exkalibuuur '' diye müzik çalıodu =) offf çok izlemek istiorum ya :(

o yaprak temizleyici değil , bütün garaj kapılarını açabilen bi uzaktan kumandaydı :)

çoook güzel bi diziydi ya bu
Sosyal ağlarda paylaş

o otobus olayini dedinizde o yilalrda olan gercek bir hikayedir

bizim sinif dolmabahce sultanahmet gezisine filan gidiyor diziyi izliyen zipir bi arkadasin aklina yatiyor bu (orta 2 filan) besiktasdan gecerken kendisi kadar muzur ama anlasamadigi cocukla nasil olduysa anlasiyorlar ve cama imdat kaciriliyoruz yaziyorlar

bunu goren bi kac vatandas panikliyip polise haber veriyor gerisi maglum ogretmenleri yakaliyorlar (2 de yasli basli kadin hocamiz vardi geziyi yuruten) polis geliyor filan en sonunda yukarlardan biyerden tanidik buluyor ogrencielrden birinin veliside zar zor kurtuluyorlardi galiba

hatirladikca hala gulerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket hayır

Kucuk pete buyuk umutlarla aldıgı Kendini superman gibi ucuracak sandıgı alet bi yaprak temizleme(üfleme) aleti çıkıyordu.

tum garaj kapılarını açan kumanda ayrı bi bolum idi.

tamam da abi kumadanın adı Excalibur'du. hatta küçük Pete yerlerde yuvarlanarak garaj kapılarını açıyodu arkadan da "excaaaaalibur excaaaalibur" diye şarkı çalıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

ben ares kullanarak 10-12 bölüm indirmiştim zamanında

sevdiğim bölümlerden biri yazın haftada bir gün havuzun sadece büyükler için kullanılacağı kuralını yıkmaya çalıştıkları bölümdü. Bir de sürekli çalan telefon vardı. Uzaydan gelen ve saçları sürekli aynı yeri gösteren bir çocuk vardı, okulda ilitli kaldıkları bir bölüm vardı.

ama en sevdiğim bölüm hani büyük pete kendisiyle hiç konuimayan berbere gidiyordu, küçük pete bu berberi konuşturmak için berberin berberini kaçırıyordu. Ellen pizzacılık yapıyordu, yeni aldığı ayakkabıları kirlenecek diye çimlerin ortasında mahsur kalan çocuk ve yeşile dönemyen kırmızı ışıkta mahsur kalan otobüs şöförü stuart ın olduğu bölüm.

off çok güzeldi ya

[ Mesaj 12 Mayıs 2007, Cumartesi - 17:44 tarihinde, Caranlothwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda sıralanan bölümler dışında aklıma gelen bölümlerden birkaçı, küçük pete in mahalledeki çocukları ayarlayıp en fazla uykusuz kalma rekorunu kırma denemesi :D sonra pete'in ev yasağı ve tünel kazması :D. Hatta 14 temmuz hakkındaydı.

Vay be.. küçüklüğüme geri döndüm :d. Peteeee, pete'in kardeşi peeeete ve ben allen.. Ueah :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mr.Tastee vardi dondurmaci o bölümü hatirliyorum,1 de yan komşuyla kavga ediyolardi artie geliodu adamın evini 3 4 cm kaydırıyodu adamda tam anahtari sokucak eski yerine sokmaya çalişiyodu vs.
Excalibur garaj kapisi anahtari hatta kapiyi açik unutuyodu annesinin kafasindan yansıtıp kapiyi kapatiyodu =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...