Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dasaaa neden böyle yazıyor?

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

elaidi "tek merak eden ben değilim" diye ekleyerek bi soru sormuş adama, adam da gelmiş topic açmış.
nedir ki yani, sizin gözünüzde herkesin mesajları "hede höde." ya da "hede hödeeeeeeeeeee lol :D" şeklinde mi olmalı? "eleştiri" adı altında, diğerlerine göre farklılık değeri taşıyan mesaj sahiplerinin ağzına mı sıçmalıyız burdaki gibi?

gerçekten, buradaki hareketlerinize verebildiğim tek anlam "dur şuna laf sokayım, ayağını denk alsın benim çöplüğümde" den başka bişey değil. eğer başka birşeyler anlatmaya çalıştıysanız anlatamamışsınız, bu agresif tavırlarla da bi bok anlatamazsınız sanırım daha uzun süre.
Sosyal ağlarda paylaş

Topige yazmaktan kacindim hep ama adami gereksiz yere itin gözüne sokmussunuz, dayanamadim artik.
Kisi veya taraf tutmadan fikrimi belirtmek istiyorum.

Elaidi scs, Xaenin seni de cs. Biliyosunz.
Ama söyle birsey var ki su topige objektif bakildiginda gördügüm sudur:

Adam Garbage'a topic acmis, basligindan ana temasi anlasiliyor, iceriginde bir saldiri göremedim ben, sadece geyikle karisik kendini savunmus ya da kendini anlatmaya calismis.
Kaldi ki amaci gercekten '' kisiye özel topic acip, laf sokmak'' olsaydi, garbage'a acmazdi kendi söyledigi gibi.
Her neyse, ''surdan cekistireyim burdan azcik alayim aa bak acik vermis surda mesela ..'' seklinde mesajlar atilmis. Amac bu olmayabilir, ama disaridan gözüken maalesef bu.

Ben dasaaa'nin mesajinda, ''sen eziksin, gecen gün anneni elinde ekmek, yaninda acun yunan sahillerinde yakalamislar lan ehüüü(deLa'ya selamlar)'' seklinde hakaret iceren bir taraf göremedim :P
Kisacasi icerige bakilmadan, atgözlügü takmis misali, sirf bir kisinin nicki geciyor diye topic icerisinde, adamin yazis tarzindan tut, karakterine kadar direkt saydirilmis.

Güzel seyler degil bunlar. /:

edit: hayatî typo.

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 14:56 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ucmus ama biraz bende bisi ekleyeyim dedim. Dasaa bir cok kisi gibi bu forumun renklerinden, ben kisisel olarak insanlarin farkliliklarini desteklerim, bir insanin nickini gormeden kim oldugunu anliyorsam benim icin guzel birseydir. Acikcasi ben dasaaaa'ya notrum, bazi mesajlarindan bisi anlamadim, bazilari guldurdu bazilari bilmem ne yaptirdi ama sonucta bu forumun bir rengi diye beynime yerlesti. Kimine siyahtir, kimine beyaz.. Karsilikli cok kasilmissiniz bencede..
Sosyal ağlarda paylaş

farklı olurken radikal olmuyorsan,saygı duyulur.
radikalsen bile belli etmenin pek bi mantığı da olamaz,sivrilmektir bu.dışlanırsın,bunun da pek gereği yoktur.

dasaa'yı da bu tutum içersinde pek göremedim.

şey kuralım mı bu arada,uçan kuş'ta var hani, mahkeme ?
iyice büyüyoruz konseptçe.
Sosyal ağlarda paylaş

deniz seki bi yuva yıkmıs.

bu adam bana erkek diyo, mümkünati yok savunmam.
asla ve asla.

yapmayalim etmeyelim, garbagea acilmiş bi konu için hele?
kisiselde bana erkek dese veririm agzinin payını, ama bak garbage, hiiiç sallamıyorum. *sacini savurur*

kendime not:go get a life dori.(ok..:( )
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim olaylardan haberim yok. dasaaa'yı tanıdığım falan da yok. Ama yazdığı yazılar arada dikkatimi çekiyor ve tarzı genelde hoşuma gidiyor. dasaaa'ya laf sokuşturanlar da, dasaaa'nın yaptığı ironik eleştirilerden gocunanlar olsa gerek. E onlar da haklı tabi. Tarzını bozma dasaaa, zaten bozacağını da sanmıyorum. ;)

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 18:52 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatamadığım/ız durum şu . Kimse dasaa'nın tarzı iyi/kötü/kaka/pu demiyor . Şahsi görüşümü söylüyorum , benim burada rahatsız olduğum konu kendisinin bu konuda topic açıp bir nevi dikkatleri üzerine toplamaya çalışmış olması . Sonuçta elaidi o yazıyı iğneleme amaçlı yazmış yani .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...