Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Mayis 2007 Besiktas - Fenerbahce

Trasty

Öne çıkan mesajlar

said:
Diablo
üye § 06 Mayıs 2007, Pazar - 00:14 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

şampiyonluk maçına cıkıosun ruhsuz top oynuosun.burak gibi mal bi adam nasıl oynar bu takımda ya.adam resmen maçı şampiyonlugu herşeyi sattı

beşiktaşın bu maçı alması lazımdı yani.ölü gibi top oynadılar.serdarla merdarla olcak iş degil

--------------------------------------------------------------------------------
asl?

Valla şu görüşe hiç katılmıyorum, maçı izledin mi bilmiyorum Diablo da, Burak bence bu maçta iyiydi. Daha doğrusu ilk yarı iyiydi gayet, 2. yarı bozdu. Serdar ise evet ortada gözükmedi ama Serdar zaten ortada gözüken adam değil, kilitleyen markaj oyuncusu. Dikkat ederseniz Alex maç boyunca hiçbir şey yapamadı, oyuna en ufak katkısı olmadı. Bunun da sebebi Serdar'ın onu kilitlemesiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

ofsayt taktiği diyosunuzda biraz maçları izleyin o ofsayt taktiginin mustafa çulcuya baglı oldugunu gorursunuz
helal olsun fanatik beşiktaşlı olmasına, ragmen Fırat Aydınus selçuk dereli gibi tetikçilik yapmadı
Game Over Organize Çete

[ Mesaj 06 Mayıs 2007, Pazar - 00:23 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dikkat ederseniz Alex maç boyunca hiçbir şey yapamadı, oyuna en ufak katkısı olmadı.

rewe ayıptır artık bu alexin nesi batıor size?
cvp yazdığın adama maçı izlemedin galiba demişsin, sen nası izledin? 4 tane gollük pas 1 tane kaleciyle karşı karşıya ne yapsın bu alex size? 120 maç 70+ gol 70+ asist off off
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rewe ayıptır artık bu alexin nesi batıor size?
cvp yazdığın adama maçı izlemedin galiba demişsin, sen nası izledin? 4 tane gollük pas 1 tane kaleciyle karşı karşıya ne yapsın bu alex size? 120 maç 70+ gol 70+ asist off off

Yok abi Alex'in bir şeyi batmıyor bana, ama bu maç mesela Serdar bence çok güzel kilitledi Alex'i. Alex'in futboluna ya da tekniğine laf etmiyorum zaten, bu maçta çok iyi tutuldu pasif kaldı diyorum. Maçta da 2-3 pas atabildi kendi oynayamadı topla, ne liderlik yapıp oyunu yönlendirdi ne de top sürdü, onu diyorum. Çünkü Serdar yapıştı. Oyun oynattırmadı. Hele 2. yarı dakka 70 mi ne olmuş Alex'i gördüm sahada "Aaa hala oynuyo mu çıkmamış mıydı" dedim ben. Alex'e lafım yok, aksine Serdar'a iyi yaptı diyorum :)

Ha kaçırdığı pozisyonu unutsak daha iyi sanki, o pozisyonu kaçıran oyuncu olmaz, hele bir de brezilya milli takımında oynuyor bu adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

batmıor?
ve oyuncu olmaz ,o da güzel.
her maç 87-46 felan gibi skorlarla bittiği için 2-3 gollük pas atması, dünya da artık kalmamış olan, 90dk top rakipte ve top kendindeyken markaja uğraması yani rakibin 1 oyuncusunu direk etkisiz hale getirmesi (bazı maçlarda 2-3+ kişiyi.)
oyuncu olmadığını gösterior, laf edeni taş etmesi gerektiğini gösterior.
bu maçta da en iyi oynayanlardan biriydi her fenerbahçe maçında olduğu gibi. kıçına seyyar sandalye yapıştırsın istediği zaman otursun sahanın ortasında, her maç 2-3 gollük pas atsın , hakem verirse frikikleri kornerleri atsın yeter. böle bi oyuncu alex. kimsenin ilic için ricardinho için delgado için konuştuğu yok, varsa yoksa alex, 20 ilic, 10 ricardinho 47 delgado eder.
Sosyal ağlarda paylaş

İnatla Alex fobisi başlamış yahu, biri laf edecek die hemen savunma yapıyorsunuz, ama yok, dediğim gibi Alex'e lafım yok (Gerçi Brezilya Milli Takım teknik direktörü kendi de söyledi kadroda bir oyuncu için daha yer vardı, ya Alex'i ya Ricardinho'yu alacaktım, Ricardinho'yu tercih ettim diye, o bakımdan 10 Ricardinho etmesi biraz abes geldi o ayrı) ama bu maç kötüydü bence. Karşı takımdan bir oyuncu eksiltmesi bence bir oyuncu için + değildir. Çünkü aynı anda kendi de eksiliyor, 10a10 oluyorsa maç zaten bir yararı yok, ki karşıdan eksilttiği oyuncunun kendisine kıyasla çok daha geri planda bir oyuncu olduğu göz önünde olursa pek artısı olmaz. 2-3 gollük pasını ben göremedim, iyi pas dersen vardı da gollük pas yoktu benim gördüğüm pek. Dediğim gibi sahada adam yarım saat boyunca hiç ismi gözükmeden pasif kalıyorsa bir yerlerde eksiği var demektir bana göre. Hani ara ara çıkıp birkaç sihirli dokunuş yapmak yetmez bence.

Bir de kaçırdığı pozisyon öyle bir pozisyon ki, kaleciyle karşı karşıyasın, arada kimse yok, uzunca bir süre düşünme ve durumu değerlendirme vaktin var, ve attığın anda maç kopacak (ki bunu da kullanıyor dikkat ederseniz hemen vurmuyor bekliyor) ve tutup kaleyi tam karşıdan görürken auta yuvarlıyosun topu. İyi bir oyuncunun hele Brezilya Milli takımında oynamış bir oyuncunun böyle bir pozisyonu kaçırma lüksü olmamalı bana göre. Zaten o pozisyona da anca BJK 10 kişi kalıp da Serdar savunmaya geçerek onu bırakınca kavuşabildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...