Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell Süper Lig 30. Hafta Sivasspor-Beşiktaş saat:15.00 Pazar »

nocom

Öne çıkan mesajlar

Sonra biz burada fistana cevap verınce yuce genel yonetıcı zegna bızı sevıyesızlıkle sucluyor.

yendik.Kotu oynadık.zaten son haftalar puan onemlı.Geriye bursa deplasmanı kaldı zor mac diğerleri zaten 3 puan garanti.

[ Mesaj 29 Nisan 2007, Pazar - 18:30 tarihinde, Passanger tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahim üzülmez kazma çok kızıyhoruz adama ama bir gerçek var. savunma olarak kötü değil, bunun yanında sakatlıktan yeni çıktığı şu dönemleri saymazsak okada rçok koşuo ki ekran başında yoruluyoruz.

kazma mazma orta yapamio ama bakiden 1milyar kat iyidir:) ayrıca rakibin sağ açığını ve sağ bekini de çok yoruyor
Sosyal ağlarda paylaş

iboyu canlı izlemeden bu yorumları yaptığınızı umut ediyorum. normalde bir oyuncu maçta 8-9 km arası koşar (90 dkk) ama ibo özellikle 3-5-2 oynarken (2003-2005) tek başına kullanırken bunu inanın 13-14 km ye çıkartıyordu.

sakatlıktan yeni çıkmış birisi, yaşıda geçio artık. vasatın altına düşmeden maçları rahat çıkartır bu ligte merak etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Televizyon başında şekilden şekile girdim, çok güzel pozisyonlar kaçırdı Sivas. Beşiktaş sanki sahada yok, çok kötüydü.
Tam maç bitti, avantaj elimizde (FB) derken bi baktık 90+3'te çaktı golü. Valla kendimiz için diil de, Sivas için üzüldüm daha çok. Sen 90 dakika koş, uğraş, didin; sahada hiç olmamış rakibin çat diye atsın 93'te, mağlup ol.
Tabi bi bakıma futbolun cazibesi burda. O kadar ilginç şeyler oluyo ki, hiçbi şeye kesin gözle bakamıyosun. Öyle olunca ekrandan kafanı bile çeviremiyosun.
Sivas 3 olmasa bile 1 puanı hakediyodu ama olmadı. Bizim de Denizli'yi yenmemiz lazımdı; o da olmadı. Derler ya, "önümüzdeki maçlara bakıcaz", harbi öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...