Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Seni seviyoruz FENERBAHÇE.. " Hakkı Yalçın köşeyazısı.

Eternal

Öne çıkan mesajlar

ya iki dakka rezil etmişsizni konuyu. olay yazanın gsli ya da fbli olması değil, gsden fbye dönmesi de kimseyi ilgilendirmez, benim kardeşim de annem yüzünden fbliydi ben gsli yaptım nolmuş yani, bu adam alt tarafı yazar olmus.

keske yazar gsli ya da fbli değil de bjkli olsaymış daha bi helal olsun denirmiş ama anlattıgı olaylar gerçekleri yansıtıyor sonucta. kupa macını izlememe ragmen fbnin hakkı yenmiş bu açık. sezon basından beri her puan kaybediste federasyon ve hakemlere yuklenmek yanlıs olan. aynı federasyondan biz de şikayetçiyiz ayrıca, ulusoyun kalmasını istemiyoruz ama ulusoyun yerine gelecek adamın da bundan daha iyisini yapacagının garantisi yok, bugüne kadar kusursuz yönetilen bir federasyon görmedik.

her geçen gün fb daha fazla kişiye savaş açıp düşman oluyo. 17 takım var karsımızda diyosunuz ama karsısına alan hep yöneticileriniz. o da yetmedi ligtv ye bile savaş açıldı, insanlıktan haberi olmayan bi adamın yönetici olup ligtv ye şerefsiz demesi ile alınan gaz kablo kesmeye kadar götürdü olayı. yönetim bu adamı "sen ne yapıyosun be adam" diyip uyaracagına bir de destek veriyo.

fb bu kadar antipati toplamasaydı büyük sorunlar yaşamazdı. öncelikle futboldan anlayan bir başkana ihtiyacı var kulubün. 9 yıldır baskan olan aziz yıldırım sadece kulüp gelirlerini yükseltmekte başarılı oldu, ama bunun yanında verdiği zararlar çok daha pahalıya mal oluyor su anda oldugu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

17 takım , federasyon , hakem kurulu, haluk ulusoy yetmedi şimdide lig tv ye saldırıyosunuz. ondan sonra herkes FB ye karşı. BJK kupa maçında hakkı yenmiş olabilir fenerinde yönetimi cidden dangalak işler yapıyo. kardeşim şansal , lig tv yüzündemi kaybettiniz.

yönetimininiz yüzünden herkes tepki çekiyo fener. Kaç milyon dolar harcadınız , belki denizli takımının toplam fiyatı kezman kadar etmiyo. bu kadar para harcanmış hakemmiş lig tv miş bunlardan önce yönetim takıma baksın.

GS 5 kuruşluk inomota diye japon köylüsü getirip bize izletiyo sizde bu kadar milyon dolarlık adamlar , türkiye üzerinde bi kadronuz var. başarısızlığı biraz içinizde arayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol'u spordan çıkarıp kanlı arenaya çeviren fener değil, matadormuş gibi oynayan fener değil.

çekememezlik mi yoksa başka birşey mi? olaylar gerçek bi kere? daha neyini savunuyorsunuz?

sustum oki

[ Mesaj 30 Nisan 2007, Pazartesi - 21:41 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...