Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena ve Massdispell

ad3m

Öne çıkan mesajlar

düşünüyorum doğrusu ama özellikle ondan değil. genel olarak plateli blessing dispenser'e dönüştürme çabaları nedeniyle. ne zaman düzgün tank, düzgün dps ya da düzgün healer olamama nedenimiz nedir diye sorsak "plate var blessing var" deniyor. sanki bu ikisi yanyana gelince /iddqd açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paladinler zaten şu an en iyi healer class pvp/pve.her arenad cooldownları sıfırlanıyor shieldların bırakta dispel olsun yok öyle buble acıp heal atmak =p,ice block,shield ı ztn dot/debuff remove dısında kullanan varsa arenada onlarada saygılar.mass dispel 1.5sec cast 30yard,interrupt edilebiliyor enemy cast bar kullanan herkes 50% kurtulabilir.priest olarak arena yapmak istemiyorum yeterli survival yok pain supression denemedim dispel oluyormu emin değilim ama 8seconds zaten cok rahat cc edilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin oturup paşa paşa heallesin birader ne öle elde kılınç bir yandan kes bir yandan heal bas olmuyor:)
Bu arada paladin bubblea nerf gelsin herkesin özellikleri pvpde nerflenirken bubbleında süresi kısalsın efendim 6 saniye olsun. Tam flag kapıcan 10 kişi bir bayrakta paladinin biri bubble açıyor 10 saniye ne capleyebiliyorsun ne bişi bayrağı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- Bestial Wrath: The immunity granted by thtis ability now lasts the full duration of the ability. Bestial Wrath now grants immunity to Cyclone. Cyclone will no longer prevent the immunities from being granted.

- Death Coil is now is now subject to diminishing returns in the Horror category. Currently, only Death Coil is in this category.

Alıntı : worldofraids.com

[ Mesaj 04 Mayıs 2007, Cuma - 09:11 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...