Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

European Cups - Champions League Final

nocom

Öne çıkan mesajlar

Off of adamlar küme düşneliydi bi Berlusconi geldi olaya bak. Hak etmedikleri maçla CL'yi aldı adiler. Buradan vatandaşa sesleniyorum: FORZA Juve!

Yalnız Gattuso'yu çok severim, hak ediyodu onun bu madalyayı almasına sevindim.

[ Mesaj 23 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:44 tarihinde, nileppezdel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca kaka yanlısı bir spikerin,milan yanlısı bir yorumcu( puaaa ) koyan star spor müdürlerinin (kendisi için çokta güzel bi tezahürat var fenerbahçelilerden serhat g.tveren) hepsine bu kupanın bizzat girmesini talep ediyorum..
cidden başkan getirsin oturtsun şunları üstüne..
Sosyal ağlarda paylaş

İlki beklenenin üstünde gişe hasılatı yapınca yapımcılar(uefa,v.s...) tarafından devam projesi olarak çekildi dün akşamki maç,ve ne yazık ki birçok devam filmi gibi bu filmde bekleneni veremedi,Korkak benitez kaka'ya özel bir markaj uygulamayacağız alan savunması yapıcaz derken,maçta tam tersi mascerano ve alonso'yu kaka'nın g.tünden eksik etmedi,ayrıca zenden gibi bitmiş bir adam nasıl olurda o kadar oynar hayret?Gerrard'ın forvet arkası oynatılması da tam bir acizlik bence.Diğer aktörler ise inzaghi,kaka ve bence nesta idi..İnzaghi balı,düştüğü ofsaytlar ve attığı 2. golle bu filmin belki de en iyi yardımcı oyuncusuydu,Oscar adayı olması gereken kişi ise tabii ki Kaka'dır,arkadaş nasıl bir ciğer var sende...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...