Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul LAN PARTY 2 after öss!!!

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Eğer adamlar dükkanı kapatırlar ve paraları peşin alırlarsa "arkadaşlarla toplandık, ticari olarak kullanılmıyor şu an kafe" diyerek yırtarlar, bişeycikler olmaz yani.
Gerçi tam prosedürünü bilemiyorum ama genel bakarsak sorun çıkmaz. Yapacakları da yaklaşık olarak bu olduğundan ve adamların prosedürü bildiklerini varsayabileceğimizden (ehe) sonuç olarak bence bişi olmaz.
Olmadı birer ikişer çorba parası çıkarız sdf (ne diyorum ben).
Sosyal ağlarda paylaş

Listeden çıkarın beni, 2 arkadaşım da gelecekti, onlar gelir herhalde.
3 ders alıyordum bu sene, ikisinden e sınavına bırakmış sevgili hocalarım, son kalan hoca da f vermeye karar vermiş, yani 2 tane e sınavından d alacak şekilde çıkmazsam sınıfta kalıyorum (2. kez). E sınavları da takribi 5 (beş) gün sonra.
Kısacası bu sebeple gelmem mümkün değil, Efe'ye de e sınavı kitlerlerse gelemem dediydim zaten, aha kitlediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ayarladım

Akşam 6 Sabah 7 arası gelenlerden 15 YTL alınacak, yemek içecek dahil değil.

Yiyecek içecek oradan alınabilecek. Gece 2 ye kadar çok çeşitli yiyecekler var. Gece 2 de mutfak kapandığından soğuk sandwitch yenilebilir sabaha karşı.

Benden size önerim, gelin, sabit ücretle girin, yemeğinizi kafede ya da daha önce tripte yapıldığı gibi dürümcüde yiyin. Sabaha karşı da bir soğuk sandwitch ile yemek olayını halledersiniz. Yiyecek içecek diğer kafelerdeki yiyecek içecek fiyatları ile neredeyse aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

Adeks 2yse ben gelmiyorum denmis sanırım senin keyfine kalmadık bu ayarlandı gelen gelir yeter artık parasını begenmeyen gelmez ben adeks 1 de katlar farklı herkes birbirinden uzak olmasını istemiyorum oyle lan party olmaz kusura bakmayın gelen gelir artık umrumda degil bir daha da birsey ayarlamam zaten bu kadar mızmız insanlar gormedim (gelenler icin soylemiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...