Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druidler bi bakın yahu

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Bizim guild master balance druid lolz :P adam fena dps yapiyo ama gecemez beni feral druid rulz :P

soruyada cevap veriyim iyi spell damage can ve mana varsa aglamazsin niye diyim gecen arenada adam 1k moonfire atti ust uste tickleriyle mage oldu mesela:P starfire stunladimi buyuk avantaj entangle imba otesi 2 kisi mi var cyclone ftw ayrica moonkinde potlarini icebiliyorsun alchemysen alchemist stone u yapmani oneririm gerci butun druidlere oneririm sahsen bey yaptim equip cok iyi neyse balanceda iyi bir komba cekersen karsidaki alman cok yuksek ama silencei yiyincede oyle bön bön bakiyorsun o kotu iste orda oyun skillin konusacak ayi olursun bilmemne silenceda formlar etkilenmiyor cunku zaten biliyorsundur boyle iste:P

[ Mesaj 23 Nisan 2007, Pazartesi - 14:45 tarihinde, CusTodeM tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

saka yapiyorsun herhalde ? bufflarla benim 350 dpsim oluyor raidlerde illaki roguelari geciyorum mageler ise kombo pointleri iyi kullanirsan gecilebilecek bir class manglein ozelliklerini iyi kullanirsan dotlarini dogru durust verirsen cok rahat gecersin dpste cogu classi balance druidlerde mageleri geciyor bizim raidlerde hatta arada bir birince oluyor ve bizim magelerde bos mageler degil
Sosyal ağlarda paylaş

feralde en yüksek gördüğüm damage (crit olarak) yaklaşık 3500 dü..3000'in üzerine çook nadir çıktım

eskiden feral olup sonra balance dönen bi arkadaş geçen gün 5 sn de 10k ya yaklaştığını söyleyince dedim biz boşuna mı uğraşıyoruz?

[ Mesaj 23 Nisan 2007, Pazartesi - 20:20 tarihinde, Aket-Atum tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Siz ne iddia edersiniz edin cok gecmek mi istiyorsun dpste gelin ravenholdttayim raide alalim sizi gecin ne diyebilirim bizim roguelari geciyorum raidde belki nooblardir ben gordugumu soyluyorum car car konusmamnin bi anlami yok zaten topu topu karada 2 rogue oluyor max oda baska:P

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 13:28 tarihinde, CusTodeM tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu benim raidimde aynı itemlı 2 hunter vardı biri digerinin nerdeyse 2 katı dps yapıyordu önemli olan ne classın ne itemın önemli olan işi bilmen.

Ayrıca sizin raiddeki rogların talent item skill durumlarını bilmem ama iyi itemlı sınıfının hakkını veren rogların druidleri rahatlkla geçebilecegini düşünüyorum.

TBC den önce birkaç druid arkadasla dps kasılastırmıstık ben perditions blade 120energy pvp buildimle daha fazla dmg vemriştim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oomkin takıldım BG de o zamanlar lvl 70 yoktu ama :) hakkaten çok zevkli ama +spell dmg itemlerin mutlaka olmalı kötü dmg leri yok bence adu-cat atar gibi wrath atıyorsun adamlara 1,5 sn cast ben +350 spell dmg ile 650 vuruyordum birde bişey açılıyor arada bir (sanırsam critlediğinde) nature spell castını yarıya indiriyor oda imba bişey çot çot adu-cat atıyodun adamlara :) tabi önünde bi grup olacak sen öyle arkadan çalışcan :) birde hatırladığım kadarıyla armoru ayı armoruyla eşdeğer yani eline iyi vuran bişey alırsan warrioru ağlatacak düzeyde olursun bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...