Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Bone

Öne çıkan mesajlar

said:
Chemical, 20 Ekim 2007, Cumartesi - 12:47 tarihinde demis ki:

doom 3 ün korkunçluğu aniden ekranına atlıyan yaratıklardan ibaret idi genel olarak, bu oyunda atmosfer çok sağlam kurulmuş, korkutmaktan çok tüylerini diken diken ediyor.

İşte doom 3'te ne kadar kasarsam kasayım aniden arkadan, tepeden, sağdan soldan, hatta 4. boyuttan yaratıklar fırlıyodu. Bi de o yetmezmiş gibi, sessiz sakin giderken aniden "böeaeeg" efektleri ile beynime takla attırıyodu. Işıkları açıp, sesi kısıp oynuyodum anca.. Sonra baydı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunda olay "Şimdi bi yerden biri çıkıcak ölücem" değil. Ölmek için zaten bayağı bir uğraşmanız lazım.

Düşünün genişçe bir salondasınız, etrafta bir çok büyük eşya var arkalarını göremediğiniz, haliyle yürüyorsunuz, bir tünele girmeniz gerekiyor ama sağdan soldan kafayı yemiş 2-3 splicer'ın konuşması geliyor, ayak seslerinizi duyup "Nerdesin minik kuş?" tarzı şeyler söylüyorlar veya yine genişçe bir odada tek bir kadın splicer, kendisini terk eden bi adamla ilgili psikopatça konuşuyor vs.

Elimde 8-9 tane farklı silah, onlarca farklı mühimmat, 6-7 tane de farklı plasmid olmasına rağmen tırsıyorum ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

halen tırsmış değilim oyundan. bi yerde çok aptallık edip ışıktan korktum :D. bekliyorum bakalım tırsmayı.
fear oynarken bi merdivenden iniyordum, inerken adam arkasını dönüyor ya, döndüğü anda o ufak kız görünmüştü, g.tüm atmıştı resmen o zaman. korkmak diye ona derim ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

save dosyamı versem oynayanlardan birine, o kısmı atlayıp save yapıp bana verseniz olar mı ya? öyle bi çözüm bulmuş elemanın biri de...

edit: sorunu halledebildim. high detail share i kapatıp girdim, ilerleyip geri eski ayarlara dönecem. ne garip oyun yahu.. acayip bug var ve hala patch yayınlanmadı.

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 22:26 tarihinde, oper tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oyunda 3 farklı son varmış. little sister ları hep kurtarıyosun, hep harvest ediyosun, birazını harvest ediyosun, birazını kurtarıyosun. benim daha ilk oynayışım, Ryan öldü fonatine den kurtulmaya geldim. sanırım az kaldı bitmesine oyunun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...