Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fear nerfed

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

abi fear warlockun sahip olduğu tek şey tabiki değil ben burda bunu demiyorum ama "en büyük şey" sizde bunu anlayın bu warlockun oyun dinamiğine müdahale direk yani başka taktiklerle oynanacak artık hiç bir klas bunu hak etmez ama warlocka yapılacak bu...

absolut çok sağol ben warlock bölümüne baktığımdan görememişim.
Sosyal ağlarda paylaş

hala rogue dan bahsediyosunuz, her classı kesiceksiniz diye bişey yokki zaten. ben elemental shaman oynuyorum rogue saldırırsa bırakıyorum klavyeyi yani, çok küçük bi ihtimal stomp çakıp trinketle falan kaçabiliyorum ondada geri yakalıyor. zaten poisonlar buglı dispellenmiyor. ayrıca fear mis gibi cc dir. pve dediğiniz sırf 5 man değil, karazhan da magtheridon da hep fear kullanmak zorunda warlocklar. 3grup varsa yanyana temizlediğiniz bi yere çekip öyle fearlarsınız zor bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue pvp trinketi fear kaldırmayacak mı? O_O zomg, be rogue'um yalan olur o zaman

edit: "Insignia of the Alliance/Horde" and "Medallion of the Alliance/Horde" now remove "Fear", "Stun" and "Polymorph" effects and no longer remove "Charm" effects.

yok fear değilmiş kaldırılmayan, sucubbus seduce çekince kaldıramıcaz sadece ama bana göre daha iyi charm yerine stun kaldırması

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 20:34 tarihinde, BioHazarD tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

UD rogue / Orc warrior 2 melee class ilede oynadım 2 side fear immune gibi bir şey.Birinde wotf + Clos diğerinde berserk rage + death wish.
Beni öldürmek için fear kasan 1 tane lock görmedim bazıları zaman kazanmak için howl çakıyorlardı o kadar.
Eee ben ömrüm boyunca ezdimmi lock classını?
1v1 de rogue geçtim sonuç belli olmuyordu ama warrior ile imkansız gibi bir şey.
Demem oki feara ölesiye muhtaç bir class değil.Kaldıki ability silinmiyor sadece nerf yiyor.
Siz sadece bazı şeyleri hesaba katarak daha dikkatli oynamaya başlıyacaksınız o kadar.

@oktayca
http://www.wowwiki.com/Crowd_control

said:
Crowd Control refers to spells and abilities which limit an opponent's ability to fight, and is abbreviated CC. CC abilities are used to reduce the number of mobs that the group fight at once. Because most groups cannot tank more than a certain number of elite mobs at a time, crowd control is often essential to prevent a group from being overwhelmed.

Types of CC include Charm, Daze, Fear, Root, Sleep, Slow, Snare, and Stun. A blizzard poster has confirmed that Slow and Snare are indeed Crowd Control effects in this topic: [1]
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo oraya bakarsan warriorun Thunder Clap magenin Ice Armor, Frost Armor bunlarda CC imiş özel bi anlam oluşmuş gibi geldi bana mobu kısıtlayan herşeye diyor benim dediğim o değil dikkat et biraz.

CC= Crowd Control = Kalabalığı Kontrol etme, kalabalığı geçelim Mob kontrolü

Fear=Mob kontrolü ? değil :)

bknz. ordaki yazı : Types of CC include Charm, Daze, Fear, Root, Sleep, Slow, Snare, and Stun.

slow = Thunder Clap = CC nasıl yani :)

Yani özel bir anlam oluşturup buna CC denmiş olabilir ama kelime anlamı olarak Mob kontrolü seep seduce mind control felan olabilir ama Thunder Clap, fear,ice armor olmamalı anlatmaya çalıştığım bu.
Sosyal ağlarda paylaş

fear'a girmeden önce targetı benim diyelim
ben nemiyim tankım

sonra eefnim absolut fear atı bu adama, cok guzel 10 saniye yok bu mob, bu sırada ben adama vurmuyorum, absolut ise adamı dotladı sorna dönd primary target'a dps yapıyo, bu sırada priest olan penth ise bana yanı fear yemiş mob'un targetıan heal atıyo, eğer abso cok vurmussa mob absoya gider yok penth benı cok heallamışsa mob penth'e gider.

bir mob sadece targetın'a atılan healardan aggro alır. fear yermişkende ehr zaman son targetı gecerli kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

Moblar geliyor. Ben birini minicik bi dmg ile kendime çektim ve teeeee geriye götürüp fear ile CC yapıyorum. Muhtemelen 10 saniye sürecek biri şlem için gereksiz risk ve zaman harcamak ama olsun iman gücü var bende. Bu sırada tank moblara daldı, healer healliyor herkesi, dps class dps yapıyor bir tek ben ortalarda yokum :)
Sonra bi anda mob feardan cıkıyor ve tataaaa kime gider?
a) minnacık dmg veren ben?
b)tank; ama tanka neden gitsin hiç alakaları olmadı
c)healer bacıma; ama tankın targetlarından biri değil bu mob o yuzden agro olurturmamış olması laım healerın.
Buyrun çözün

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 14:53 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla rogue'un crippling poison net cc'dir. Aklıma gelen ilk örnek scholodur. Göt göte mobların arasında hpsi %bilmemkaçın altında düşenleri, diğer packlere ulaşmadan öldürebilmenin en kolay bir yoludur. Ne yapmış olduk şimdi biz? Kalabalığı kontrol altında tutmuş olmadık mı?
Sosyal ağlarda paylaş

heal in nasil threat yarattigi mechul

sunu ornek veriyim

moroesdeyiz gorevim warrior add i traplemek hunterim

arada morores e damage yapiyorum garrote filanda yemiyorum

mantiken trapledigim mob un ustunde aggrom olmasi lazim benden baska kimse dokunmuyor bana heal atanda yok

yok eger sutudne distracting le aggro biriktirmessem CC den cikar cikmaz odanin obur ucundaki healer a kosuyor

demekki heal lar mekan CC target dinlemeksizin combattaki her mob da aggro topluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...