Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 vdeo

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

eger ki bir oyun 3 yildir 8 milyon kisi tarafindan oynaniyorsa,ve bu kadar elestrilere ragmen insanlar hala oynamaya devam ediyorsa,alternatifi yoksa o oyun basarilidir.kim ne derse desin.warhammer falan wow dan adam alir dogru ama wow daha uzun yillar 1 numara ve rakipsiz kalacak.sonra da diablo online cikar.100 milyon kisi de onu oynar muhtemelen :D
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki wow basarilidir ama rakipsiz kalacak demek te cahilliktir. Su anda bile WoW un rakipleri var sen sadece WoW oynuyorsun diye Everquest Guild WArs Lineage oynayan milyonlarca insani yok sayamazsin. WoW en basarili oyun su anda ama bu sonsuza dek o olacak demek degil MMORPG WoW dan oncede vardi ama senin haberin yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

sonsuza kadar 1 numara olacak mi dedim ben?ayrica wow dan önce mmorpg oynamadigimi nerden anladin?biyerlerden mi indi?ayrica piyasadaki baska mmorpg lari inkar mi ettim?o oyunlari oynayan milyonlari toplayinca wow u oynayanlarin yarisi etmiyor.buda bu oyunlarin wow a ne kadar rakip olabilidigini gösteryior.burada wowu falan övdügüm yok.ve bu forumlarda yazilanlarin cogu da dogrudur.fakat insanlarin hem bu kadar elestrip hem de oynamaya devam etmesi bana garip geliyor.tam okumadan yazilanlari yorum yapmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

guild wars, everquest ve milyonlar? nerdeymiş o milyonlar yahu. lineage oynayanların hepsi 8-10 yaşında cocuklar ve unofficial serverlarda oynuyorlar.

wow şu anda rakipsiz evet. gelecekte warhammer ve conan gibi oyunlar rakip olabilir gibi gözüküyor ama bence olamayacak. blizzard işini çok iyi bilen bir firma zirveyi kaptırması wow oynanabildiği sürece imkansız gibi birşey.

oyunun eleştirisi tabi ki olacak. eleştirinin olmadığı yerde başarı da olmaz zaten, siz hiç kusursuz hizmet gördünüz mü? elbette tüm kusurların kendilerince bir nedeni vardır. fakat bu kusurlara ragmen insanlar wow oynamaya devam ediyor çünkü oyun insana keyif veriyor. kendi adıma konusayım aylık verdiğim 25 milyon sonuna kadar helal olsun, cok daha fazlasını hakediyorlar bence. hem hizmet açısından hem de oyunun atmosferi benim daha önce hiçbir oyunda göremediğim kadar güzel olmasından dolayı blizzard'a helal olsun. seviyorum bu oyunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dunya Turkiye`den ibaret degil. Senin arkadaslarin oynamiyor olabilir ama istatistiksel olarak su anda dunyada 16 milyon kisi duzenli olarak MMORPG oynuyor. 8 milyonu WOW olduguna gore bir o kadarda diger oyunlari oynayanlar var bu bir.
MIlyon dolar butceli MMORPG ler hazirlaniyor bunu hazirlayan sirketlerde yuzlerce cok zeki adam calisiyor. Yani salak degiller ve paralarini sokaga atmiyorlar= ozetle WoW a ciddi rakipler var ve olacaktir bu iki
WoW dan baska MMORPG lerde var demek WOW kotu demek degildir. Ben oyle birsey demedim ama iki seneden sonra beni biraz baydi dedim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer'dan çok bişi beklemeyin bence. Genel yapı olarak wow'a benzer sonuçta Warcraft'ında çıktığı nokta warhammer. Tek ümidim Daoc'un pvpsi gibi eğlenceli güzel bir pvp sistemi olur. Yani ilk başta büyük bir kısım warhammer'a geçebilir ama sonrasında hüsranla geri dönme ihtimalleride var.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ama istatistiksel olarak su anda dunyada 16 milyon kisi duzenli olarak MMORPG oynuyor.

madem böyle bir istatistiksel bir çalışma var (ki akademik veyada bir araştırma kurumu tarafından hazırlanmış olmalı) ver linkinide görelim. bu sayının istatistiksel varlığınını tez olarak öne sunuyorsan, boş lafla değil belgeyle sun.

Bir kerde şurda boş boş konuşmayın varsa iddaa ettiğiniz şeyler işkembeden değil, gerçeklere dayanarak öne sürün.

8milyon wow player konusunda gelince, 8 milyon sayısı istatistiksel bir çalışma sonucu ortaya çıkan bir sayı değil, bizzard Vivendi'nin 2006 raporunda yazan bir sayı. istersen bulup linklerim
Sosyal ağlarda paylaş

Hangisi çıkarsa çıksın abi bir dönem oynanır sonra world seven kalır malesef wowun tarzı tamamiyle battle üstüne kurulu oldugundan keyif alamıyorum artık tbcden önce böyle değildi neyse kurtlarımı dokucem az daha yazarsam

yaşasın t6lar welcome power rangers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...