Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 vdeo

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

t4 t5 fake olsa ne olur olmasa ne olur questten aldığımız mavi itemler daha iyi neredeyse
mesela gladiator set benim uzerimdeki maviler daha iyi
sırf bu saçmalık yüzünden altarnatif olarak t6 yı getirdiler
t6 çok iyi ayarlanmış bu sorunu ortadan kaldıracak diyorlar
çok şaçma oldu herşey 2008 de tbc gibi bitane daha ex paket çıkıyomuş
bildikleri tek bok harita yapmak başka bi cacık olmaz
ne pve nede pvp de zevk kalmadı hani eskiden büyüklerimiz derdi ya para tuzağı bunlar harbiden bariz bi şekilde belli yani
Sosyal ağlarda paylaş

millet e sormuşlar

2008 de world of starcraft ve world of diablo
duyurulursa tepkiniz ne olurdu?

-Eh bokunu cıkardılar resmen milleti nasıl sömümürüz dersleri veriyorlar igrenc herifler

vs vs örnekleri çok

wow blizzardın adını lekeleyen yegane oyun oldu zaten kemik kadro boşuna ayrılmadı gidip flagship studios kurup , vivendi pwned blizzard =p
Sosyal ağlarda paylaş

alternatif geldiginde , kac milyon insan bırakıcak bunu soralım?
ben de oynuyorum halen sebep? bir araba arkadasım burda halen ventrilo dan geyik yapmak keyif veriyor oyun icinden geyik yapmak keyif veriyor
aynılarını yapabilecegiimiz baska bir oyn cıksa red edermiyim sence?
lotr vs denedim sarmadı beni tek ümidimiz aoc suan hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz tamamen saçmaladı artık yani oyunu güzelleştiricem diye ha bire set çıkarmak büyük hata çünkü insanların tier 4 veya 5e olan isteğini aaltmaktan başka işe yaramıyor bunlar.
Ve açıkcası setler sadece shoulder farkı olmuş gibime geldi başka bi albenisi yok setlerin bence.

[ Mesaj 16 Nisan 2007, Pazartesi - 09:48 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hunter omuzluğunu boyamışlar warrior omuzluğu yapmışlar
hunterınki desen druid karışımı bişi vs vs
sonsuz bi olay oldu çıktı her ay bi set çıkarsa işimiz var
ya adam gibi bi oyun dinamiği yapsalarda herkez zevk alsa ne olur sanki
3 sene uo oynadım 1 gün bile bu tür spekilasyonlara girmedim
1 dakika bile sıkılmadan oynadım
Sosyal ağlarda paylaş

Aoc tbc korkusundan ertelendi belki blizzard asıl hamlesi 2. exp paketi olabilir ama gerçektende piyasada alternatif bir oyun yok tekel olması çok doğal.
Genel olarak oyun çok sıradan oldu questlerin isimleri değişik sadece insana farklı haz veren çok çok az quest dahil edildi oyuna.Öbür yandan çok erken çıktı exp paketi buglar yığınla aquila nın dediği gibi ilk deneyimler olduğu için normal gibi gözükebilir ama işin içinde ticaret ve para olduğu için bazı şeyler affedilmiyor.
Kısaca insanlar nefeslerini tutmuş yeni arayış içindeler exp paketinden memnun olan insan sayısı çok fazla değil eğerki Who veya Aoc dediklerini gerçek anlamda oyuna aktarabilirlerse Wow çok player kayıp edecek bu bir gerçek.Velakin akla Dark and light gerçeğide gelince şöyle bir duruyoruz gerçekten gelecek bu 2 oyundan en az birisi her yönüyle dikkat çekebilecekmi?
Çünkü Online oyunlarda sadece oyunun yapısı hikayesi vs değil teknik destek,server kalitesi, iletişim gibi faktörlerde çok büyük rol oynuyor.

Belki bahsi geçen 2. exp yada çıkacak devasa bir yama ile işleri yoluna koyabilir.Yalnız unutulmayacak bir gerçekte player kayıp etmemek için bu 2 oyunun çıkmasına yakın kesinlikle önemli bir hamle yapılacağıdır...

Herneyse kendi adıma Blizzard TBC adı altında warcraft katliamı yaptı hem hikaye açısından hemde oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayattan tek bir beklentim var, o gelirse donucem MMORPGlere, Old Republic zamaninda gecen bir Star Wars MMOsu.
Ona kadar yokum arkadas.
Bu ne be lunaparka donmus oyun.

Ya bi dusunun allahinizi severseniz, t3'e kadar ne kadar zamanda gelindi, t3'ten t6'ya ne kadar zamanda gelindi? Artik ne konsept ne hikaye ne bisey kaldi, Illidan'i da olduruyolar gorunuse gore, veya kacicak 20.000 yil sonra tekrar gelicek vs vs. Ne hikaye var, ne itemization disinda bisey var. Pic oldu oyun.
Blizzard SOE yolundan gidiyor dicem de hala o kadar agir kufur hakettigini dusunmuyorum SOE olucak kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...