Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

El Laberinto del Fauno (Pan'ın Labirenti)

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Alırım ben bunu, kendisi Aslan Kral'dan bu yana (ilkokul bebesiydim o zamanlar) ağladığım tek film. Kendim bile aşırı şaşırdım ağlıyorum diye, Festival'de rastgele girmiştim konusunu falan bilmeden, şok etmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
filmin gösterdiği esas canavarlar yanında o karakter sefimli bile kalıyor
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:42TamMBWfuCGSM:http://www.kurdistan-post.org/media/resimler/levent_kirca3%255B2%255D.jpg

şaka bi yana allah göstermesin diyeceğim.. ama kiloya vursan tonla var öyle mal adam.. =(
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

valla ne yalan söyleyeyim.. bu filmi sevmeyecek çook insan var.. ha onlar bu ve benzeri "sinema dili"ni kullanan pek çok filmden hoşlanmayacaklar, anlamayacaklardır.. bu dediğim bir aşağılama değil, konuya yatkınlıktır sadece.. realitedir yani.. amerikan sinemasının yaptığı bir çok boktan ve 35mmlik film yakmaktan başka bi işe yaramayan filme bedeldir bu gibi filmler..

Guillermo del Toro gibi babalarım amerikan film endustrisiden vurduğu parayı kendi keyfine göre filmler çekmek için kullanması canavar bişi tabii.. yoksa haftalık gelire baktığınızda Teenage Mutant Ninja Turtles ve salak bi film olan Blades of Glory bu filmden daha fazla para kazanmıştır ABD box office te.. ve bu gelirle abimizin başka bi film çekmesi de zor olur.. keza dağıtımcı bile bulamaz (toplam ciro 35m$ global)

negzel yazmış dasaaa, arkadalarda kalmasın istedim
Sosyal ağlarda paylaş

masalsı bütün filmlerden nefret ediyorum. bana kabustu bu film. masal seyredemem okuyamam küçüklüğümden beri. hayatımda seyrettiğim en kabus film olan alis harikalar diyarında'dan sonra buda ikincidir. boğazımı falan parçalıcaktım seyrederken.

masalsı olupta sevebildiğim tek bir film var galiba oda the fall'dır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...