Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Farkı Fiyatı

Passanger

Öne çıkan mesajlar

iyi tartışalım da, bütün sölediğin şeyler fotomaç haberleri ve hepsi yalan.
fenerbahçe 40 milyon euro transfer parası ödemiş? bunu bi açıklar mısın çok merak ettim. fotomaç futbolcuların 4 yıllık alıcaklarını da hesaplayarak bi fiyat sölemişti aylar önce o bile 40 değildi. sen 8 yıllık alacaklarıyla beraber hesapladın sanırım.
delgado mu akıllı transferdir? hiç para verilmemiş midir? 5milyon euroyu kim verdi? ülker. neden? sponsorluk anlaşması için, delgado satılırsa 5milyona kadar parayı ülker alıcak 5milyondan fazla olursa bjk alıcak kalanı. kim verir o parayı delgadoya? katarda bile bulamazsın o enayiyi. fener ülkerle sponsorluk anlaşması yaptı 15milyon aldı. akıllı transfer?!
serdar iyi futbolcu belki daha iyi olucak ama akıllı transfer değil. çünkü 1milyon euro + sinan kaloğlu + eser yağmur verildi.
roberto carlos ile ilgilenilmediğini açıkladı klüp, ki alınsa bile öle senin hesapladığın gibi asla olmaz o konular. fenerbahçeye katıcaklarından çok ülke futboluna katıcağı çok şey var ki bu bile yeter verilecek paraya.
bütün "akıllı transfer" yorumları para endeksli yapılmıştır.
bobo ? 10 milyon? lütfen, fotomaç sux
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden van Basten de olsa Fenerliler b*k atıcak nasılsa (tersi de geçerli). Kapatılsın Futbol bölümü, bu ne fanatiklik?!? Bi tane mantıklı, seviyeli tartışma yok şu bölümde ya da ben körüm. Adam çok ucuza alınan futbolcu, pahalılardan daha çok gol attı diyor, gelen yorumlara bak.
[spo]
"Parası yok ucuza futbolcu aldı işte gene şansa iyi bi adam çıktı.Bunu Fener maçında bi gol attı diye manşetlere taşımanın hali yokki.Abartılı medya işte gene.Adam gol kralı sanki hiç bir maç boş geçmiyo sanır gorende.Şişirin anam şişirin boboyuda şişirin."

"2 gün sonra bobo da ıslıklancak boboda küfür yicek olaybu yani.bar igüzel günlerini yaşasın"

"azuhza okuyan yeni van basten sancak dsfd"[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk geldiğinde bu ne lan adı bobo falan demiştim eheh ilk 1-2 maçında da o önyargı devam etti. Sonra adam açıldı resmen. Ben kendisini başarılı buluyorum, istatistikler de bunu gösteriyor. Öyle çok über bir golcü değil tabii o ama o paraya hem de böylesine düttürü bir takımda bu performans bence takdire değer. 22 yaşında olması çok iyiymiş ben 25+ sanıyordum. Tigana nın nadir yaptığı iyi işlerden :P
Sosyal ağlarda paylaş

Semih+deivid i koy bakalim bobo ediyormu once onu dusunun sonra konusun yeni pele sanki van basten fln die..

Yav bu fenerbahceli olmak icin sacmalamakmi gerekiyor yani oyle bir kuralmi var en cok sacmalayan en buyuk fb lidir diye..

3-2 yeneriz kalede pancu sansliydiniz vurdugunuz gol oldu dersiniz..
1-0 yeneriz sansliydiniz bizim hakkimizdi siz aldiniz ama bir kerede agzinizdan tebrik ederiz guzel oynadiniz kazandiniz ciksin be olmezsiniz bir tebrik etmek ile ama en azindan bu kadar nefret edilen bir topluluk olmazsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerliler niye kendilerini 100 metreden belli eder her yerde gerçekten anlamıyorum. Başka konulrda mantıklı makul tartışmalar çıkarabiliyorken neden futbola gelicne fanatiksiniz?

Ve neden diğer bütün takımnların taraftarları Fenerbahçe şampiyonolmasın ister. Neden bu yıl gSliler Beşiktaşı destekliyo, neden geçen yıl Beşiktaşlılar GSyi destekliyodu? Hiç sordunuz mu kendinize?
Sosyal ağlarda paylaş

bi bjklinin gsi desteklemesi, gslinin de bjk i desteklemesi onun karakterini gösterir. asıl böle yapanlara sormak lazım. neyse.
benim konu hakkındaki görüşlerim neden kimse tarafından görülmüo? madem millet cıvıtıo nie cıvıtanlara 30 msg atıp da cıvıtıosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...