Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bruce Almighty - Jim Carrey Tanrı olursa..

Sam

Öne çıkan mesajlar

beğendim ya iyiydi
her ne kadar birinci yarıyla ikinci yarı arasındaki dengeyi tutturamamış olsalar da ilk bölümdeki kopuşlar bana yetti eauhae
spiker sahnesi öldürdü zaten hayatımda o kadar güldüğümü nadir hatırlarım

bi de catherine belle (filmde susan ortega, jim i öpen hani partide) taş gibiydi :P[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

hm
bence de ulaşılması zor olan daha çekicidir ondan susan daha çekici geldi tabiiki.
ama ewlenicek olsam jenny ile ewlenirim :p
tabi jenny yi partiye çaırmazdım susanı halletmeden önce hehe.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

Sacma hutbeler falan verdigi yok okudugun zaman gayet mantikli dinle alakali hutbeler veriyor.

Tabi insanlar yapi olarak isine gelmeyeni sacma olarak tanimlarlar doga. ama adam gibi iki tanane hutbesini bilmeden sacma sapan demeyin.

.
said:
Mans, 06 September 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
ne diyorsun sen ya.Bakanlık başka başkanlık başka.Diyanet başkanlığı saçma hutbeler vermekten başka işe yaramayan bir kuruluş.Birde tüm dini işlerden sorumlu diyanet işlerinden sorumlu bakanlık var.Şu an da Mehmet Aydın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne diyim filmlerden zevk alamıyorsunuz ki hiç..

korku filmlerine gidersiniz, gerçek olsa ödünüz bkunuza karışçağı sahnelere berbat dersiniz.

Mis gibi hem güldüren bir yandan da hafif felsefa yapan filmi beğenmessiniz.

Film tek kelimeyle süperdi.
Az kişilik uyuz bir salonda olmama rağmen çok güldüm.

Gülcem çatlıycam kimse çıt bile çıkarmadığından gülemiyorum sinir oldum.
Herhalde bize de gerekiyor artık arkaya gülme efekti hani "burda güleceksiniz, espri yaptık" tarzı şeyler..

Clint eastwood manyaktı. Spiker sahnesi süperdi. Niagara şelalerinde koptum. İlk baştaki cookie sahnesi mükemmeldi.

(Truman Show+Ace Ventura)/2 gibi film yapmışlar.

Tanrıyla konuştuğu sahneler, kadının ayrıldığı ve ağladığı zamanlar, canlı haber sunması sırasındaki aksilikler felan etkileyiciydi.

Ayrıca Kanım hala değişmeti, Jim Carrey'in tuvalet yapmasını gösterseler yine de izlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

filmin genelinde bir tutukluk vardı (truman show'da da öyleydi) ama insanı gülmekten çatlatan öyle sahneler vardı ki bağışladım gitti thee.. :-p clint eastwood, (bilgisayarla jim carrey'in suratını oturtmuşlar sandım, oha yani nasılbir taklittir o öyle, dirty harry kısmında lmao oldum :lol: ) spiker, (yıkıldı sinema, ara verildiğinde gülmekten kıpkırmızı olmuştu herkes) i got the power, kamyon, başlangıçtaki haber, (polonyalı fırıncı kadının anlattıkları çatlattı beni :D ) yedi parmak filan gayet iyiydi.. :)

bu arada yönetmen tom shadyac liar liar'ı da yönetmiş, o da bence en iyi jim carrey filmlerinin başındadır..

heh şu dialog da aklımda kaldı, süper.. :-p

Grace: Debbie won the lottery.
Bruce Nolan: Really?
Grace: Yeah, well, she and about 400,000 other people so she only won 17 bucks.

bu arada soundtrack süpermiş yahu, bütün şarkılar çok beğendiğim şarkılardıhayret ettim.. bir de queen'den the miracle'ı koysalarmış uygun yere tam olacakmış.. :)

God: Allllllrighty then.[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 24 September 2003 01:00 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...