Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LIonheart yardım

Hellsing

Öne çıkan mesajlar

bir-iki soru da benden:

- fransa'da moubilmemne'nin (hani pireneler'den geçince ilk varılan şehir mayor'lu filan) kuzaybatısında bir kapı var, yanına gelince bir daeva çıkıyor. fakat bu melun şeyi geberdikçe form değiştirip savaşa devam ediyor, heal için geri kaçınca da canını geri kazanıyor olduğu gibi. bu arkadaşı nasıl gebertiyoruz? yoksa daha ileride mi bulacağım olayın sırrını başka bir haritada, uğraşmayayım mı?

- target seçimlerinde bir de hectic, normal, calculated filan ayarı var, bu olay vuruş hızını ve critical ihtimalini mi belirliyor? ben hectic'e aldım, bastard sword'la takır tukur vuruyorum, calculated yapınca çok ağırlaşıyor, değer mi? denedim pek değmez gibi geldi..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

-Pe veren bide perk var observant galiba, ben başka bişi bilmiyorum.

-Valla takır takır öldürmüştüm Monteyu'nun dışındaki o daevayı, geri kaçmam falan gerekmemişti. Pause durumundayken potion iç, geri çekilmekle uğraşma

-Hectic en hızlı vuruş biçimi. Sistemin olayı galiba hit chance i azaltarak ap costu da azaltmak, böylelikle daha hızlı vuruyosun. Criticalla ilgili bişeye ratlamadım ben hiç. Yani değmez.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Monteyunun kuzeybatısındaki mağaranın önündeki Daevadan bahsediyosun dimi? Bende şekil değiştirmemişti, az önce onu öldürmeden önce aldığım savelerden birini yükledim yine öldürdüm yine şekil falan değiştirmedi bi seferde öldü?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa, axedice sende acep o elemanın numarasını bozan artifact gibi bişi mi var acep? ben golemimsi halini öldürüyorum wereratimsi bişi oluyor, onu öldürüyorum akrebimsi bişi oluyor, onu da öldürünce gene ilk golem haline geliyor. tekrar bakayım olmazsa ileride geri dönerim çünkü akrep hali zorlu azıcık.. (potion dayanmıyor)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 20 September 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
-Pe veren bide perk var observant galiba, ben başka bişi bilmiyorum.

-Valla takır takır öldürmüştüm Monteyu'nun dışındaki o daevayı, geri kaçmam falan gerekmemişti. Pause durumundayken potion iç, geri çekilmekle uğraşma

-Hectic en hızlı vuruş biçimi. Sistemin olayı galiba hit chance i azaltarak ap costu da azaltmak, böylelikle daha hızlı vuruyosun. Criticalla ilgili bişeye ratlamadım ben hiç. Yani değmez.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

ben pe olarak sormamıştım yani başka öyle skill veren bir yer varmı kaçırmış olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Aa tabi ya ben unutmuşum o olayı. Konuşma seçeneklerinde de çıkıyo bendeki itemlardan biri bana yoketme gücü veriyomuş falan. Hatta speechde var konuşarak kaçıradabiliyorum. Ama hangi item? Hehe hiç bişeyi atmadığım için zor olucak bulması.

Özellik veren diyosun. Hmm benim bildiğim bide inqusition chambersdaki deavayı kurtarırısan özellik alıyosun. Sonra templar olurkende bişiler alıyosun ama inqusitiona yada weildersa da girerken bi özellik alıyosundur. Bide kitaplar var tabi, bağzılarını Weng Choiye vermek yerine okuyup skill alabilirsin. [hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 20 September 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nostrodamus'la konuştuktan sonra, o daeva'nın ikiziyle (köyün güney doğusundaki evde yaşayan witch) konuşursan sana geçmişini sölüyor. Sonrada, artık geçmişini biliyorsun, yenilmez değil diyor. Bir daha karşılaştığında seriyorsun adamı rahatlıkla yere...

Daha fazla bilgi için, walkthrough çıktı bir yığın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hellsing, 20 September 2003 18:47 tarihinde demiş ki:
Beyler ben oyunu bitirdim sadace sorum oyun başındaki galileo nun telescopundan başka öyle özellik veren[perception vermişti] bir alet varmı yada bir olay varmı?

Fransa'da lancein oldugu cryptte bir tane lamba cini cikiyo. Eger speech skilin bayagi yuksekse ondan (yanlis hatirlamiyosam) +1ag +1st kazaniyosun. Oyun boyunca 5 tane buyuk yesil kristal var eger hepsine basabilirsen knightwarden->paladin oluyosun (bayagi bi sey veriyo). Oyun boyunca ben 2 tane luckı arttıran potion buldum biri river dryardin gorevindendi digerini hatırlamiyorum. Buyuk ihtimalle daha bisuru sey vardir. Skillere ekleyen bi suru olay var hepsini yazmaya da burasi yetmez o yuzden bosver.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 September 2003 19:43 tarihinde demiş ki:
bir-iki soru da benden:

- fransa'da moubilmemne'nin (hani pireneler'den geçince ilk varılan şehir mayor'lu filan) kuzaybatısında bir kapı var, yanına gelince bir daeva çıkıyor. fakat bu melun şeyi geberdikçe form değiştirip savaşa devam ediyor, heal için geri kaçınca da canını geri kazanıyor olduğu gibi. bu arkadaşı nasıl gebertiyoruz? yoksa daha ileride mi bulacağım olayın sırrını başka bir haritada, uğraşmayayım mı?
[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Onu oldurmek iciin yanında amulet of the prophet olması gerekiyo. Onu almak için de barcelonadaki arapların sag tarafındaki cesede tıklayıp amirle konusman gerek...[hline]Mekteb-i Sultani
Army of BattalGazi

[Bu mesaj Saykoleo tarafından 21 September 2003 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 22 September 2003 00:02 tarihinde demiş ki:
Monsserrat taki deave yı öldürmek şart değil. Ben içinde soul olarak werrat ti indirmiştim aşağı, bak onu indirdim seni de almayayım dedim, tüytü. Diplomacy hükmeder:)

abicim işte amulet varmış sende de. "bak ışığın gücünü taşıyorum ben bunu kullanarak daha önce senin gibi nicesini katlettim" diyosun... yani ben öyle dedim en azından :)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyun follofoşa bağladı sinirlendim bıraktım.
gem istiyor tribal dreams için ama gem yok adamı öldürdüm gemide sattım.

titanları öldürdüm nostredamusa gidemiyorum.
shlocke u öldürdüm sheakspear questini yapamıyorum bu yüzden kitapı alamıyorum bu yüzdende wing chui questi olmuyor.
Sokarım böyle oyuna lan[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...