Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3player önerisi

Elderon

Öne çıkan mesajlar

yeni bir mp3 player almayı düşünüyorum, öyle video oynatsın gibi bir derdim yok. Mümkünse Line-in kayıt yapabilsin. kaliteli güzel birşey olsun istiyorum.

Piyasasını pek bilmediğim için 200-300YTL arasında birşey düşünüyorum.

Ahanda ben bunu kullanıyorum, çok memnunum dediğiniz bir mp3player var mıdır acaba?

teşekkürler saygılar sevgiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

gogear kullanıyorum. cok memnunum hic bi sorunu yok (menuler, dosya aktarimi ve ui çok şık ve rahat). yanliz bazı sert ve yüksek sesli müzik dinlemeyi seven arkadaşlarima ses seviyesi yetersiz gelmişti. almadan önce sesin senin icin yeterli olduğundan alma derim gogear i :).
Sosyal ağlarda paylaş

@Enginar

şu anda bu alet çok ağır basmaya başladı, büyük ihtimalle bunu alacağım. Ses olayı yanında verdikleri kulaklıktan dolayı azmış sanırım.

Birde pil sorunu yaşayan bir kaç insan gördüm.
sende var mı öyle bir problem pil boşalması vs. vs.?
Sosyal ağlarda paylaş

Öldürecek o özelliği beni ya.
Sabah çıkacağım, açıyorum, limitte. Aha bitti aha bitiyor diye diye Göztepe'den Dolapdereye'ye gidiyorum (okul orda ne yapayım), bütün gün okuldan sonra çıkıp geri dönerken de aynı korku oluyor falan.
Bitmiyor da işin komiği =)
Bitse de 4 saatte şarj olması iyi bir şey baya, o da var =)

Yalnız açılmadığı sürede de az da olsa pil yiyor, veya ben yamuluyorum ama öyle sanırım hakikaten (evet evet yiyor eminim).
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende ilk aldığımda bitti bitcek falan her 2 günde bi şarj ediodum durumu anlamam 2 ayımı aldı :p.

bi sene önce falan 350 civarına almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

[ Mesaj 09 Nisan 2007, Pazartesi - 19:56 tarihinde, Enginar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben gogear dan bayağı bi sorun duymuştum sanki diye hatırlıyorum...
iriver alabilirsin..
aradığın başka özellikler neler? kaç gb olması lazım ? ses kalitesine önem verir misin? vs vs
bunları belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz belki ^^
Sosyal ağlarda paylaş

meizu diye bi marka var.. çin malı ama bu bildiğin çin malı değil. ciddi bi marka.. yaptıkları playerler da çok övüldü fiyat/performans açısından. ama fiyatını hatırlamıyom şimdi.. onlara da bakabilirsin bulabilirsen.. gg de vardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

@oper

profesyonel olarak müzikle uğraştığım için benim için en önemli özelliği ses kalitesi aslında.

tabi birde mümkünse line-in'den mp3 dönüştürme ve ses kayıt kaliteside çok önemli açıkçası.

5-6gb'lık mp3playerlar işimi görür diye düşünüyorum.

birde sony'lerde ki gibi dosya atmak için illa program zımbırtısı istemese süper olur..

çok mu şey istiyorum acaba? :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ne kadar bu alet?

760 lira vermiştim ben ama şimdi ne kadardır bilmiyorum, 30 gb bendeki.
5-6 gblık seçenekleri de olması lazım, hem boyut olarak ta baya bir küçükler.
Bu arada Windows Media Player'a bir plugin kurup ondan senkronize falan ediyor, öyle bir olayı da var belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

@Elderon

ses kalitesi önemliyse sana bi iki player önerebilirim ancak.
1.Trekstor vibez (8 ve 12gb lıkları mevcut, nt mağazalarında mevcut bu player başka yerde var mı bilmiyorum-12gb lığı 450 ytl)
2.Cowon D2
trekstorun line in olayı nasıl bilmiyorum kalite olarak. ama ses kalitesi açısından şu an onun üzerine bir alet yok (cowon d2 de çok iyi ama incelemesini okumadım, belki vibez kadar iyi olabilir)
Sosyal ağlarda paylaş

samsung yp z5
[spo]
Colors: Black or Silver
Capacity: 2GB or 4GB
Audio Formats: MP3, WMA, WMA-DRM, OGG
Size: 1.66''x .45'' x 3.54''
Weight: 1.98 oz
Transfer Protocol: MTP
OS Support: Windows XP
Photo Formats: JPEG
Screen: 1.8 TFT LCD
Rated Battery Life: 35hr Battery
Other Features: Music Subscription, Clock / Sleep Timer

[/spo]

fiyatı tam dediğinden biraz daha ucuz yamulmuyorsam..videosu yok foto ve müzik..2gb ve 4gb seçenekleri var..çok kral alettir..

edit:bana bu aleti sevdiren review : http://www.anythingbutipod.com/archives/2006/03/samsung-ypz5-review.php

[ Mesaj 16 Nisan 2007, Pazartesi - 19:41 tarihinde, CthuLhu tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 16 Nisan 2007, Pazartesi - 19:46 tarihinde, CthuLhu tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Philips'e hayır ! Diyerek ortamı karıştırayım bende . Bendede başka bir model Gogear var ve herkesin sorunu " Philips'in Max. Ses Limiti çok düşük " . Kulaklıkla ilgiside yok ayrıca . Sennheiser aldım banamısın demedi . Mp3'lerin sesini düzeltmek için Mp3 edit programlarıyla uğraşmak zorunda kalıyorsun ve o da mp3'lerin kalitesini bozuyor . O yüzden hiç uğraşmayım diyorsun ama çok rahat 5 mt ötedeki insanların sesini , son ses açıkken duyabiliyorsun . Bilmiyorum bende mi bi Elf dürtüsü var ama sorun herkeste :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...