Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

harry potter and the deathly hallows preorder

Dralnu

Öne çıkan mesajlar

Okudum, bitirdim. Seride en beğendiğim kitap, benim için harikaydı resmen.

Kitap, kitabın sonu falan beklediğimden çok çok daha iyiydi. Verdiği cevaplar bakımındanda beni tamamiyle doyurdu. Çok iyidi çok.

Tek eksik bulduğum yer olayların bittiği yerden sonrasının yani son chapter'ın biraz daha uzun sürmesini istedim. Mesela Lord of the Rings'te baya uzun bir farewell bölümü vardır, aynısını bekledim ama yoktu. Yani sonun ardından büyücü dünyasının tepkisini falan okumak isterdim ama çat diye atladı oraları.

Olabildiğince spoiler free yazdım :)
Sosyal ağlarda paylaş

offf boşluk boşluk boşluk.Ne kadar yavaştan alırsan al sonun gelmesi.İlerisinin olmayacağını bilmek.Ama seriye yakışan bir sondu.Cevaplara doyduk.Ama son bölüm gerçekten çok yetersizdi.Okuyan arkadaşlar şunu cevaplayabilir mi?

[spo]Dumbledore un ölüm sebebi neydi?Kanser falan mıydı adamcağız :P[/spo]

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 04:51 tarihinde, St_Dreamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Yok ettiği Hortkuluk yzünden değil tam olarak aslında, Ressurection Stone'u bulmanın verdiği gazla hemen parmağına takmış Dumbledore, Snape de kurtarmaya çalışmış ama dediğin gibi ömrünü uzatmış.

Acaba Harry'de parseltongue gibi özellikler kalmış mıdır hala?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Dün bitirdiğim için heyecanımı affedin ama haikkatten Prens's Tale muhteşemmiş ya, hele Lily'nin "Does it make a difference?" sorusuna hayır demesi beni benden aldı. Dumbledore'un Harry ölecek dediğinde verdiği tepki çok iyiydi. En iyi bölümdü hakikatten.

Bi de Harry'nin Riddle demesi Voldemort'a.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
bende ilk dönemlerde inanılmaz dalga geçerdim bu seriyle bir arkadaşım okumam için ısrar etti bende onun üstüne okumaya başladım sonra inanılmaz bir fanı oldum abartmıyorum kendime ve bazı arkadaşlarıma hediye olarak elimle asa yaptım boyadım hayvan gibi bir fandım yani puzzlelar,oyunlar,kitaplar,çıkartmalar,vs... sonradan merak ettiğim ama okumadığım kitaplar vardı(peggsue,anitablake,narnia,cadılarokulu,vs...) onlardan alıp okumaya başlayınca bir anda fanlık falan kalmadı fıs diye söndü içimdeki herşey ne kadar soft birşey okuduğumun farkına vardım birazcık süslenmiş bir masal gibi geldi bana şu an bu açıdan ciddi bir tat veren tek kitap serisi anita blake serisi ama bu değil ki fan olarak harrypotterdan ayrıldım sadece duruldum aktifden pasife geçiş yaptım hala aklımda ilerde bir gün sırf hatıralık olsun diye yeniden bir asa yapmak diğer asalarımı çok kızgın olduğum bir dönemde atmıştım :)
(yanlış anlamayın yabi bu asaları yaparken amacım büyü yapim değil daha çok bak benim bir asam var ve ben bir hp fanıyım demekti)

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 21:09 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 21:10 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sabredicem dedim, Türkçesini bekliycem dedim.

Oda arkadaşım, "bak kitap burada, eğer 48 saat içinde kitabı bitirmezsen spoiler manyağı yaparım seni" dedi.

300 e falan geldim, bunlar daha bir horcrux talar nasıl halledicekler hepsini anlamadım. Ben de zamana karşı bir yarış içerisindeyim, dörtnala okuyorum.

Bir de ilerledikçe afedersiniz ama Dumbledore'a az söylenmedim. Yahu ben aşmış bilgeliğimle herşeyden akıllıyım diye söylemedin mi o kadar. E o irfanından, bilginden azıcık bahşetseydin bizimkilere. Kefenin cebi de yok nereye götürdün o kadar bilgiyi be kardeşim. Bizim kafadarlar ufacık bir bilgi kırıntısı için ne kadar ıkınıyorlar. Yok daha zamanı değil Harry, başka zaman anlatırım Harry, bak kuş geçiyor Harry. Bak şimdi yanlız kaldı eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...