Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Jedi Academy Sunucusu Acilmistir

nedanko

Öne çıkan mesajlar

Hatta şöyle bir düşünce söyliyim.. FFA'da oynadık Fakat TR server'larında genel olarak Duel'e ilgi gösterildi ..

Kaç yıl oldu hiç hatırlamıyorum şu forum'dada

Zeragorn we kardeks dışında tanıdık bi isme rastlayamadım ..

Hatta we hatta kardeks'inde çok katkısı wardır ki buna jk2 zamanı duel üzerinde fixtur hazırlayarak maç yapma zewkine ulaştık ..

Birçok online gamimg platformunun içinde bulundum. Heleki hayatımı zehir eden ultima online buna dahil olmasına ramen en büyük zevki jk2 ve ja dan aldım . ki o tenchu - rod - d.t üçlüsü olarak kapıştığımız dönemlerine dönüş bi daha asla mumkun olmadı

ja'nın hakkını asla yemem ama o jk2 de sunucuya girmek için uğraşılan saatler oyuna girip 10 luk seri yakalamak.. ja da hep mumkun oldu sunucuya girişin zor değildi 15-0 çıkarmakta zor değildi ama jk2 de kardeks , mehanix , oblivion , rottinchain , ben , slashler , hellfire vs mewcut bi 8 li arasına girip 15-0 çıkarmak zaten imkansızdıda bi 5 li 6 lı seri yakalamak bile sağlam gözükürdü ja da onu göremedik ..

JA'ya eskiler gelmedimi geldi ama işte o jk2 ortamını asla yakalayamadık .. özlemedim desem yalan olur
Sosyal ağlarda paylaş

Avaturk'te istatistik yoktu ama eventler oluyordu işte, duel FFA turnuvaları falan. Birinci, ikinci, üçüncülere kupa falan veriliyordu istatistiğe en yakın şey oydu.

Evet şifreyle giriyorduk, Avaturk'ün kendi bağlantı yazılımı vardı her oyun için kullanılan. O tip "external" bi yazılımla müdahale olmadan şifreyle bağlanma olayı sağlanamıyor yanılmıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

cd'yi buldum ama farklı bi biçimde yüklemek zorunda kaldım. cd'den setup yapınca hata veriodu ben de dosyaları kopyaladım.

birisi bana jedi academy'nin path'ini yazarsa çok sevinirim. çünkü yeni klasör diye açıp attım, o yüzden patch yapmadı. klasör isimlerini düzenlemem gerek. exe'nin olduğu yere kadar path'i yazarsanız sevindirik olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...