Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Jedi Academy Sunucusu Acilmistir

nedanko

Öne çıkan mesajlar

Sunucu açıldığından beri ilk kez doğru düzgün oynama fırsatı buldum, acayip keyifliydi. Bu gece bol bol girerim. Herkesi bekliyoruz

Bu arada force u biraz kısalım. Yok mu Nedanko? Aktif oynayan birinde yetki olsun böylece canımız istediğinde değiştirebilelim örneğin demin tam 3 kişi oynadık, power duel olsaydı inanılmaz keyifli olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah, oyunu bulup kurdum, her şeyi tamamlayıp oyuna girdim, tuşlarımı da ayarladım. Çok özlemişim ehe.
Benim nick aynı, sadece renk kırmızı. Tipim de klasik Lando + sarı saber :P

Edit: Xfire'da genelde online'ım. hayvanherif adıyla bulabilirsiniz beni sfddf

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 15:02 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

server'a girdim, hatta Rottweiler ile kapıştık bir test sürüşü attım servera.

(+) gayet başarılı, stabil, sorunsuz ve en önemlisi yıllardır oynamadığım özlediğim JA'yı bana sunuyor :)

birkaç eksiğinden -ya da uzun süre JK2 ve JA oynamış biri olarak şahsi görüşlerimden- bahsedeyim:

(-) Dark Side'dan Force Lightning disable edilebilir. Light Side'da buna karşılık absorb falan olsa da başka bir Dark Side Jedi'ın lightning atan birine karşı yapabileceği hiçbir şey yok ve bir damage sorunu var lightning'in. İleride çok kişi olduğunda server -inşallah olur yani- köşeye çekilip ortadaki kapışmaya uzaktan lightning atarak frag almaya çalışanlar çok can sıkabiliyor.

(-) Force sınırlaması Jedi Master olmamalı. Jedi Knight en optimum zevk vereni sanıyorum :) Jedi Master düzeyinde force puanı verirken pek düşünülmüyor, Jedi Knight'ta iyi dengelemek gerekiyor verilen puanları.

(-) Force Enlightenment pick-upları kapatılabilir, kapatılmaya da bilir. Oyuna renk katsa da süreleri çok uzun olduğu için Jedi Knight düzeyi force sınırlamasında diğer oyunculara belli bir süreliğine de olsa büyük üstünlük sağlıyor.

(-) Map Cycle dönmemesi olmamış, Vjun Sentinel özlemiştim ben :) map cycle da açılırsa renk renk doku doku oynarız.

Bunların yanında 2. bir server açılıp SNN, Avaturk'te olduğu gibi biri yalnızca Duel - Power Duel, diğeri FFA, CTF vs. gibi türevlerine sınırlanırsa ileride daha az sorun yaşanır gametype konusunda sanıyorum.

PS: Bunları nedanko'ya ö.m. olarak atıcaktım ancak bir gelen kutusu kalabalığı söz konusu sanırım kendisinde, kısmet buraya oldu :)

serverda görüşmek üzere, kardeks¤blood :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...