Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Jedi Academy Sunucusu Acilmistir

nedanko

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
senle tartışacak değilim. habire laf attığınız; gk, poke gibi bugımsı şeylerin cfg ile engellenmeye çalışıldığı, pure'a yakın adam akıllı bir serverın lame vari olmasını isteyen bir takım oyunculara "alın bir kere de siz yazın o zaman" diyerek böyle bir lütufta bulunduysak bunu burda "ben yazdım!!" gibi bir artislikle belirtmen ayıp bu bir...

ikincisi, foruma hiç cevap gelmemesine dayanarak "çöpe gitsin bu" cümlesi cevap verilmeyecek bir şey değil. Sanki server açılsın rüyasıyla yaşıyorsun...

Bir derdin varsa Vak forumunu karıştır. Burası tarafsız bölge...

Ayrıca sen ne zaman cfg yazdın da exec edildi hiç hatırlamıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
senle tartışacak değilim. habire laf attığınız; gk, poke gibi bugımsı şeylerin cfg ile engellenmeye çalışıldığı, pure'a yakın adam akıllı bir serverın lame vari olmasını isteyen bir takım oyunculara "alın bir kere de siz yazın o zaman" diyerek böyle bir lütufta bulunduysak bunu burda "ben yazdım!!" gibi bir artislikle belirtmen ayıp bu bir...

ikincisi, foruma hiç cevap gelmemesine dayanarak "çöpe gitsin bu" cümlesi cevap verilmeyecek bir şey değil. Sanki server açılsın rüyasıyla yaşıyorsun...

Bir derdin varsa Vak forumunu karıştır. Burası tarafsız bölge...

Ayrıca sen ne zaman cfg yazdın da exec edildi hiç hatırlamıyorum..

ZUHAHAHAHA !!

Tartışma zaten bu yazdıkların o kadar komikki hiçbir şekilde cevap veremezsin :D Demekki bir staff oyuncusu hergün poke'a laf atabiliyor bunu öğrendiğim iyi oldu :D Absorbla duel de yaparsın sen XD

n00bluk kariyerinde başarılar diliyorum XD Demekki sana boşuna Traşti dememişler zamanında .. :P

Neyse kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

Yourself said:
Kendi forumunuzda tartisma saydiginiz seyler ve ovunulcek seyler burasi veya herhangi bir yer icin gecerli degil Rebirth. Cem Sönmez hem oyun ici, hem de oyun disi (gaming commnuity vs.) senden daha tecrübeli ve üstün bir arkadasimizdir. Egolarinizi baska yerde tatmin ediniz.

Ryan

Forumda öneri bulunan bir üyeye ''artistlik yapma lan !!'' yazan bir mod benden daha tecrübeli ise hepiniz haklısınız.

Mesajlarıda silin fake dolmasın siteniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...