Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart patch

Bone

Öne çıkan mesajlar

Sonunda Lionheart Patch çıktı:

http://www.interplay.com

Bu da ilgili linkler:
http://lionheart.blackisle.com/patch1-1.html
http://www.fileplanet.com/files/130000/130485.shtml

said:
Version 1.1 - Fixes:

Fixed the bug that caused a crash if you had a companion during a save.

A "Speed Slider" has been added that allows the user to select the speed that the game plays out between ranges of 70% to 100%. It is accessed by hitting the "escape" button.

Many optimizations to the size and frequency of network packets. This will help lower bandwidth connections.

Faster 3D rendering (making the game generally run faster).

Fixed rendering error that occurred in some loaded saved games with dragons.

Fixed a crash bug that could occur during map transitions (unrelated to companions).

Added detection of corrupt save games file when trying to load.

Other, smaller bug fixes (such as fixing the tool tips for buttons so that it doesn't show an extra blue dot when there is no tool tip, etc).

Interplay forumlarına baktım.
Oyun pek beğenilmemiş. Patch konusunda herkes birşey üretmiş. Ancak biri "sonuçta bu oyun yapıldı. Taştan bir heykel. Sen bu heykele bazı çizikler yapabilirsin. Ama kırıp baştan yapamassın."
Şehirlerin küçüklüğü, dialogların sıkıcılığı hakkında güzel bir cevaptı bence.

Patch'i denemedim. Ama kombatı kolaylaştırmak ve multiplayerı geliştirmek için basit bir patch işte.

Interplay forumlarında LH'i sevenler action rpg olduğu için seviyor, sevmeyenler rp olmadığı için sevmiyor.
Ben ise Diablo değil rpg (hatta cfrp) oynamak istiyorum.

NWN ilk çıktığında nefret etmiştim. Ama expansion'da adamlar rpyi arttırmışlar. Henchman'inizle iletişiminizi geliştirmişler. Daha ilginç bir senaryo yazmışlar. Kendimi sanki fallout veya planescape oynarmış gibi hissettiğim anlar oldu.

Dandik bir oyuna bu kadar rp öğesi eklenebiliyorsa, Lionheart'e de eklenebilir diye düşünüyorum. Ama Tercihlerini Planescape yönünde mi yoksa Diablo yönünde mi kullancaklar, orası artık onlara kalmış. Seçtikleri yolda başarılar..
Sosyal ağlarda paylaş

"the reason there isnt a big deal being made about the patch is because the problems with lionheart are mostly due to horrible combat, poor gameplay, and bad design, which the patch has not addressed."

ayrıca bir takım buglar eklenmiş oyuna.

Umarım patch'in işine yarıycak birisi olur..
Sosyal ağlarda paylaş

gameplay, dialog, şehirler, npc'ler filan yamayla değişecek şeyler değil ki, o yzden review'lar yapılırken bu tarz özelliklerin yamayla değişebileceği dikkate alınmaz. oyun bu, beğenen oynayacak beğenmeyen oynamayacak..

benim gameplay'den en şikayetçi olduğum nokta imleçlerin rezilliği, 5 altın alacağım diye sonradan ihtiyaç duyacağım spirit'leri topluyorum hep. area değiştirecekmişim ya da objeyle etileşime girecekmişim ya da npc ile konuşacakmışım farketmiyorum, yaratığı öldürmekiçin tıklarken npc'yi seçip mal mal geberiyorum, istediğim yaratığa tıklaymıyorum filan. bu düzeltilsin gerisi kalsın..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

force attack olmadan npc ye dalamazsın , konuşmaya girer sadece
imleçler gayet düzgün sen tıklamayı beceremiosun
hak verdiğim tek nokta combat ortasında npc ile diyaloğa girmek onun dışında hayatın yazış[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

npc'ye dalmıyorum zaten, konuşmaya giriyorum o sırada düşman ya beni ya npc'yi gebertiyor "do nothing" seçip tekrar tıklayana kadar. bir kere beş kere 10 kere değil, sürekli oluyorsa bir yanlşlık vardır..

imleçler berbat, ben tıklamayı gayet iyi beceriyorum. diablo'ya benzeyecekse imleçleri benzeseymiş önce, bir spirit almak için basıyorsun üç tane spirit'i alıyor yanyana duran. daeva'ya tıklıyorsun wererat'e saldırıyor, düşmanlar üstüste biniyor, (kaç kere goblin archer'lar çıktı karşıma birbirinin üstünde duran) şans eseri knockback yaptığın adamın peşinden koşuyorsun sana saydırıyorlar o arada, yaralı adama vuracaksın hangisi olduğunu seçemiyorsun alakasız düşmana vuruyorsun, vururken birden vurmayı bırakıyorsun ama düşmanlar sana saydırıyor. düşmanlar genelde vuramadığından kurtarıyorum yoksa combat'ta sürüyle hata var..

esas senin hayatın göbek dansı, yıllardır "special kullanıyor, bis'in parmağı var" diye forumları doldurdun, şimdi de geri çekilemiyorsun böyle ucundan kıyısından eleştirilere karşı çıkıyorsun.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 September 2003 13:36 tarihinde demiş ki:
npc'ye dalmıyorum zaten, konuşmaya giriyorum o sırada düşman ya beni ya npc'yi gebertiyor "do nothing" seçip tekrar tıklayana kadar. bir kere beş kere 10 kere değil, sürekli oluyorsa bir yanlşlık vardır..

said:
Sam, 20 September 2003 13:17 tarihinde demiş ki:
yaratığı öldürmekiçin tıklarken npc'yi seçip mal mal geberiyorum, istediğim yaratığa tıklaymıyorum filan.

çevir kazı yanmasın..[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

ilk mesajdan sonra anlamamışsın, ben de tekrar yazmışım. çelişen neresi varsa buyur göster. npc'ye tıklayınca yaratığa tıklarken ben kimseye vuramıyorum ama yaratıklar gümbür gümbür vuruyor. sen çevir bakalım lafı şimdi nasıl çevireceksin. diğer dediklerim de oturmuş herhalde gediğine, bişi bulamamışsın diyecek. afiyet şeker bal olsun.. :)

oyunu bitirmemişsin de bir de bana laf ediyorsun. ben oyunu bitireyim de başka diyecek lafın olmasın bari..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

cıkardıkları patch ı cıkardıkları yerlerıne soskulnar ...
baskada bısı demıyom ...
ben bıle LH den umudu kesmıssem olay bıtmıstır ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bu şiddet bu celal?
LH tamam süper bi oyun değil ama o kadar kötü de değil. Hem bu patch de companion bug ı kaldırmak açısından çok iyi olmuş. Gerçi bi kere atlatınca bi daha başıma gelmedi ama çok sinir bozucu bi olay. Ve evet imleçler düzeltilse çok iyi olur, evrak çantası büyüklüğündeki imleçlerle olmuyor[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

gameplay e hıtab eden bır patch lazım dı ...
soyle kallavı bısı ...
oyunun oynanısını degıstıren ...
tekrar tekrar bıtırmeye ıten ...
adam gıbı bır random map gen ...
multıye baslayınca oncekı sılahlarının kaybolmaması ...
vsvsvsvs ...
10 larca sey varken boyle bır patch ...
oyun sogumaya basladı zaten hernekadar sonu bır exp yada lh2 habercısıde olsa bıraz daha beklerlerse adam gıbı bır patch ıcın ıs ısten gecmıs olacak ...
yok package sıze mıs yok multıy mıs ...
yokk network stabılıty mıs ...
tovbe estag...
(derın nefes alıyorum kendıme geldım:))...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

interplay forumlarında zaten iki tip insan var:
1- oyunun bir sürü hatasını söyleyen ve bu hataların ısrarla düzeltmilmesini söylüyen, ve bunun basit bir patchle olmayacağını anlatanlar
2- oyunun eksilerinin etkilemediği, bu yüzden artıları sayesinde çok eğlenen, action rpg diyen, lionhearta bayılan bir kesim.

hmm umarım oyunu adam ederler. NWN bile bir expansionla düzgün birşeye benzemişti..
Sosyal ağlarda paylaş

level nereden verdiyse 80li bişi vermiş
ben 10 bile vermezdim. boş yere para harcadım. rpg arıyodum diablo bile bulamadım. büyülerin yarısından çoğu hiçbir işe yaramaz,,, rpg diye insanları kandırmak için ünlü kişileri koyup karakterlerine uymayan şeyler yapmışlar,,, combat desen zaten sıfır,vsvs.

hack & slash sadece. barcelona athkatla nın 1/4 ü bile olamaz. reflexive emer, BIS oyun çıkar![hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...