Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye-Norveç

Lucky

Öne çıkan mesajlar

evet riise bellamy e takim arkadaslarindan birini yapmak istemis.Bellamy bu hipnetorca teklifi duyunca sinirlenmis.Senin cukunu koparirim lan ibik diye dalmis.

halbusi gorunurde bunlar karaoke yapiyorlar.Bellamy gel lan riise agri dagin eteginde remix soyle bize diyo.Riise soylemem bellosum israr etme diyo.
Bellamy manyak. Allahin piskosu kampa donunce saldiriyor.Niye agri dagini soylemedin sen beni begeeenmiooormusun diye.
Sonra ki macta kanka oluyorlar. Gol attiriyorlar birbirlerine

bir gider mevzu icin bkz. (C.Ronaldo & Rooney) bu olayin ic yuzunude ilerleyen gunlerde cok israr ederseniz belki aciklarim.
dagilin lan !
Sosyal ağlarda paylaş

bence gökdenizi oynatmayıp oraya sabri yi koysa solada volkanı koysa daha güzel olurdu sabri geçen maç sağ açıkta oynayıp sürekli pres yapmış ve güzel oyunuyla sağ kanadı alt üst etmişti volkanda ibrahim sakatlandıktan sonra sol kanatta güzel oynamıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim'in nasıl bir kazma olduğunun büyük bir kanıtıdır bu.

Sol kanatta oyuncun mu yok sol ayağıyla ufacık pas bile veremeyen Sabri'yi oynatıyorsun ?

4 maç yoktu takımı özlemiştir diye Tugay'i vs. kesip Emre'yi alıyorsun.Bu adam ne yaptı şimdiye kadar ? Hep zarar,hep top kaybı...

Hakan Şükür zaten felsefe oldu.Tamam efsanedir,hala çok severim ama zamanın doldu Hakan.İkinci goldeki en büyük suçlu bana kalırsa,ya mahalle maçlarında bile o pozizyonda insan dönüp vurur bu geriye pas veriyor,verdiğide pas olsa direk abanıyor.Ayağına top gelmiyor,2 pozizyonda geldi birinde çalım atmaya çalıştı,diğerinde gole sebep oldu resmen,geri kalan bölümlerdeyse yerdeydi.

Emre Aşık'a ne demeli.Tamam iyi oyuncudur kabul ama kendi takımında forma şansı bulamayan adamı alıyorsun milli takıma,orada bile sorumsuz.Ayağı girmediği pozizyon yok...

Tümer desen ayrı bir havalarda.Yararı kadar da zararı var,çalımlara girmeler,gereksiz paslar.Ama lazım 2. devre işe yarar.

Şu ana kadar bana kalırsa en iyimiz Tuncay'dı.Cidden çocuk oynuyor,çalışıyor herşeyi yapıyor.Fenerbahçe'nin son yıllarda Türk futboluna kazandırdığı en büyük nimettir.Arda'dan kat kat daha iyidir,çirkefliği olmasa daha iyi olur ama :D

Sonuca gelirsek,g.te bala aldığımız Yunanistan maçının acısı çıkıyor işte.Fatih Terim resmen ya şansa kazanıyor ya da gaza gelen takım cidden kendi yeteneklerini konuşturup adam gibi oynayıp alıyor.Bu adamın takıma kattığı hiçbir şey yok.4 sene GS'ye de kattığı bir şey olmadı,milli takıma da.

Hakan'a tekrar değinmek istiyorum.Forvet'e ağaç diksek bir tane en azından dalına çarpar gol olurdu.Yeter artık cidden baydı bu Fato'nun GS'lilere karşı duyduğu sevgi.İllahi GS'li istiyorsa kadro da Ümit Karan'ı alsın.Ümit olmadı Nobre,Semih vs. daha çok işe yarayacaklar var.

bu maçı kazanma olasılığımız çok düşük.Zaten Tugay'i oynatmayıp Sabri'yi sola çeken adamdan hayır gelmez ...
Sosyal ağlarda paylaş

hakan ı ordaki norveçlilerin dedeleride sahada gordu bunlarda goruyor... hızlı forvet lazım, zaten adamlarda dev gibi bir adam mevcut kafaya hayatta ızın vermıyorlar .. daha neyıne hakan oyunda... tuncayı tutuyorlar zaten.. hakanda tutulacak bişey yok koşamıyor press yapamıyor, eller kelebek mısalı el bılekelrınden bır asagı bı yukarı dolasıo sahada. super asist hakan ne diyeyım
Sosyal ağlarda paylaş

sol bekte ümit özat'a kadar ferhat var üstelik kadroda şu anda. volkan da kötü oynamamıştı orda ama ben de anlamadım sabri'nin neden oraya çekildiğini. sabri ve hamit sağ tarafta çok uyumluydular. sol tarafta bişey yapamıyo adam tuncay'ı da kitlediler o da etkili olamıyor, kendi performansını sergileyemiyor. hakan tam dallama zaten. gol atma becerisini geçtim eskiden en iyi yaptığı 3 sey kafa topu indirmek, pres yapmak ve boş alan yaratmak/boş alana kaçmak. bunların hiçbirini yapamıyor artık.

gökdeniz de takozluğa başladı bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...