Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 30 Eylül'de!

Sam

Öne çıkan mesajlar

detaylı bir öninceleme ve muhteşem screenshot'lar

grafikler genel olarak bugünkü en iyilerden daha güzel değil, yazıda da söylemişler (gene yazıda söyledikleri gibi half-life da süperötesi değildi grafikte) ancak alyx isimli bayanın yüz ifadelerine hasta oldum yahu, karakterler bize bakmak için baykuş gibi boyunlarını ya da gövdelerini çevirmiyor!

askerlerin ellerindeki silahlar avrupa malı bir prototipti sanırım henüz. fakat view distance filan da uçmuş. p3-700 ve tnt serisi (buna oha yani) ie bile oynanabilir demişler pek inanasım gelmedi ama belli olmaz, ilk half-life da i740'la herşey kök çalışıyordu.. :)

tam bilgisayar yenileme mevsimi olacak anlaşılan bu kış, Allah bereket verin herşeyden önce, sonra da bu oyunlar güzel olsun..

ekleme: heh şimdi farkettim ki göz çevirme hadisesi yeni değil fakat yine de ss'te aynı yazıda yazıldığı gibi boşluğa değil de bana bakıldığını hissettim valla, aklıma final fantasy'nin filmi geldi, hatta biraz daha düşünebilseydim onu da aşıp gollum'a benzetecektim ama sima benzemediğinden yani benim kabahatim değilmiş aslında onu da yeni farkediyorum derken eee..

*klavye sorununu halledince yazma hızı ona katladığından aklındaki her düşünce zerresini yazıya dökesi gelmiştir*[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!

[Bu mesaj Sam tarafından 09 May 2003 05:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

süper grafikler oha

Bir resim
Başka bir resim

Bu grafiklerle tfc veya NS oynayacağımızı düşününce, küçük dilimi yutuyorum.

Ayrıca dinamik objeler olcakmış. Asansör düşerken scripted şekilde değil de, dinamik olarak düşecekmiş. Hatta düşünsenize, bug olcak asansör tam girişte asılı kalcak ho ho ho...

sabırsızlıkla bekliyorum.
Umarım blood 2 ve postal 2 gibi fos çıkmaz[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!
Sosyal ağlarda paylaş

urza adamlar gamespot'a yaptıkları tanıtımı geforce 4'lü 2ghz makinede çıkarmışlar, sen yırttın da ben 600 mhz ile ne yapacağım onu düşünüyorum.. :)

g-man de süper karizmatik heh

*half-life'ı ilk çalıştırdığında "abi koş, bu intro kaçmaz!" diye bağırışını anımsar*[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

oha harika ya grafikler
sanırım Doomdan başka bu grafiklerle yarışıcak bi oyun yok şu anda tanıtılan felan
[edit/doom yerine blood yazmisim lol]
[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

[Bu mesaj Popeye tarafından 09 May 2003 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh ben de aynı resmi babama gösterdim, şöyle bir baktı, "bu adam gerçek ama değil mi?" dedi.. :)

helal olsun adamlara valla bu ilki de onlar becerdi..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Mafia geliştiricileri çok tecrübeli değildi sadece doğru düzgün Hidden & Dangerous u yapmışlardı onun için öyle oldu ama Mafia 2 çıkarsa çok daha güzel olacak ki çıkacakmış galiba.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

dis grafiklerle ilgisi yok ki pingin, pentium 90 isteyen starcraft 28k ile oynanıyordu, pentium 733 isteyen ut2003 33k ile oynanıyor..

ekleme: bu arada arcanum'u yapan troika'nın hazırladığı vampire the masquarade: bloodlines'ın da hl2 motoru kullanacağını belirtelim..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!

[Bu mesaj Sam tarafından 10 May 2003 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot'taki forum başlığında da bazı dergi kapakları ve resimler var, gordon freeman abimiz (resmi ilk gördüğümde içimden geldiği şekilde söylüyorum kusura bakmayın) 'manyakımsı' olmuş..

half-life 2 ebeveynlerimizi gerçek sandırttı ama hl3'te biz de gerçek sanacağız anlaşılan.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

verdiğim forum başlığında o dergide çıkan resimlerin scan'lenip koyulduğu bir adres verilmiş: yerdeki varilleri fırlatan headcrab'ler ve uçmuş mimari, eski dost barney gene karşımızda[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

single player haritaları büyük olacak diye net haritaları da büyük olacak değil ki..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...