Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia N95

Absolut

Öne çıkan mesajlar

ben de senin dikkatini cekerim ki senin N95 icin yaptigin yorum uzerine yazmistim yazimi, SSlerini koydugun ericsson icin diil. herneyse..

§ 18 March 2007, Sunday - 22:46
n9x serisi genelde berbat idi, dev gibi boyutlar vs. umariz ki bu güzel birsey olur
Sosyal ağlarda paylaş

Öeh SE ye laf atacak bi konumda değil bence nokia. Foto kalitesi, müzik kalitesi, systemdeki dehşet hızı ile gayet seçilesi bir marka. Symbian dışında hiç bir eksisi yok ki artık java da baya bi seçenekler sunar hale geldi. Ayrıca pil süresi de dehşettir nokiaya göre. Geçen N73 kullandım çok yawaş abi açılış, menüler filan kasıyodu bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Nokia eskiden pek harikaydi pek güzeldi, sonradan sicti tabir-i caizse, uyuz uyuz telefonlar takoz niyetine boyutlar.

Bir menü gezmek iskence olmaya baskadi artik nerede o eski nokia 6610 7210 6510 8310 boyutlari kibarliklari hizlari.

Nokia bir telefona bir özellik koyar digerlerini sallamaz birazda sekil verir olur biter, se her özelligi her telefona koyar onlar arasinda kalite ve görünüm farki olur.

SE evet ülker gibi zaten ülker eti'den kesinlikle iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 6 ay önce bende se icin öyle diyordum taa ki w810i alana kadar su anda bircok nokia modelinden iyi bir telefon, n70 vs buna dahil.

her türlü özellik var iken boyutu onlarin yarisi kadar ve sarj ömrü nokia samsung üzerine 3 5 gömlek

ve ses olayina gelince müzik dinleme özelligine gelince nokia se ile yarisamaz o konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...