Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Sivasspor

Zegna

Öne çıkan mesajlar

sivasın forvetlerini hayranlıkla izledim. çok uyumluydular. Mehmet Yıldız'a hayran kaldım. Umarım hep böyle devam eder. 25 yaşındaki bu futbolcunun performansını devam ettirmesi durumunda milli takıma çağırılacağını umuyorum.

Abimle fener maçını izlerken 3 sene önceki Beşiktaş aklıma geldi, 8 puan farkla liderken bizde böyle oynuyorduk, sonra Fener şampiyon olmuştu. Sıra bizde sanırım şimdi :)

PS : Uzun zaman sonra 2. yarıda ilk defa Alex'i bu kadar istekli gördüm ve Mehmet Yozgatlıyı oynatmayan Zico'nun tercihlerini hayretle izledim. Tek forvetle maça çıktı ve Semihi çok geç oyuna soktu.

Gece Telegolde Sergen Yalçın konuk olacak. Kaçırmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi'den:

"madde 25: listede yazılı on bir futbolcu dışında bir yedek futbolcu ile kadronun tamamlanması halinde oyuncu değişiklik hakkının biri kullanılmış sayılır.

sivasspor maç öncesinde verdiği listedeki bir oyuncunun yerine maçta başka bir oyuncuyu oynatmış ve böylelikle bir oyuncu değiştirme hakkını kullanmış oluyor. üç oyuncu da maç içinde değiştirdiği için hükmen mağlup olacak."

Olaya bak hey Allah'ım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, Fenerbahçe menejeri Volkan Ballıya, 4. hakeme, maçın gözlemcilerine ve maçın hakemine Sivasspor maçtan önce bu değişikliği bildirmiş ve tek tek onay imzaları alınmış. Bu yüzden kural hatası yoktur. Sivasspor menejeri az önce maratonda bunu açıkladı.

Söylediğine göre o imzalar olmasaymış Fenerin itirazı hakklı olacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...