Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1024 6GB Kotalı Tarifesindekiler

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Benim gibi panik yapan insanlar için:

3-4 ay öncesinde sunulan "256k Kullanıcılarına aynı fiyatta 6gb'lık 1024 adsl tarifesi"nde kotayı aşsanızda para ödemiyordunuz fakat mart ayında tarife biticek ve 256k'ya geri dönmeyenler 6gb 'ı çatır çatır ödeyeceklerdi.

Haliyle bırak 6gb'dı 20~30gb'dan fazla dl eden biri olarak 3.5 atmıştım. Mart ayından sonra 6gb kotayı naparım ben diye.

Aradım konuştum şöyle bir yanıt aldım(benden başka bilmeyenler varsa) :

Eğer bu tarife sürecinde 6GB'dı aştıysanız mart ayında otomatik olarak 256k'ya geri dönüyorsunuz. Eğer aşmadıysanız 6gb 1024kbs olarak kalıyorsunuz.

Yani 256k'ya geçmek için dilekçe yazmak, telefon açmak gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 1mbit baglanti 140 YTL mi olurmus ya insafsizlara bak. Boru deil 100 $ istio adamlar , o paraya 10 Mbit baglatirim lan ben... Ozellestirdiler TT yi bi de cok bisey degisti sanki, Tatliya Bagliyalim cikardilar nakit kazanmak icin o kadar,baska no lari yok , Arap ne anlar teknolojiden zaten ... Bizim kullandigimiz sey medeniyet degil eziyet aleti, sinirlendiriolar walla adami

EDIT: Bu arada 1mbit 140 olur mu diye girmisim, zaten bayadir oyledi de icimde birikmis patliyim dedim,tarife degismis mi diye heycanlanmayin :)

[ Mesaj 01 March 2007, Thursday - 21:04 tarihinde, Kithnos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...