Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

olitere said:

öeh gündüzün ortasında kalabalık bir otelde kapısı kırık bir odada adam kesip , paketleyip kimseye görünmeden kaçabilmek abartı sanki ?!

Ben de baya düşündün bunu ya kapıyı kırarak girdi eleman kimse aha kapı kırık güvenliği çağırsam diye düşünmedi mi ki dexter ritüellerini uzun tutmayı sever kesin bir oda güvenliği veya randomguy11213123 geçerdi ordan dfg :)
Sosyal ağlarda paylaş

oh yeah cok iyiydi.

özellikle;

dexter'in lumen'in kulaklarini kapattigi ve lumeni uyuttugu bölüm. coook tatliydi be.
laguerta bitch'inden intikam alicaklar cok pis, batistayi takdir ettim. uyuz karisinin arkasinda durmadi helal.
liddy quinn'e bisiler söylicek süphelencekler ama sanki gg olan sadece liddy olcak gibime geliyo doakes-quinn teorisinin tam aksine. böyle liddy tam dexterin kim oldugunu bulucak da quinne yetistiremeden yatara olcak gibi.
senaristler daha da cok heycan katcaklar sanki bu olay üzerinden ve quinn deil liddy gg olcakmis gibi. ama sanilanin aksi bisi olcak. cok cakalim.

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

iyi de o kapı odalar arası kapı sanki. koridora açılmıyor yani. yan odaya açılıyor falan garip bi olay biraz. hiç kalmadım öyle otelde bilemiycem o yüzden.

o marina sahnesini izliycem birazdan. tam hatırlamıyorum, bende dikkat etmemişim dün gece 4 te izleyince :>

Abi o olay sanırım anne+baba & çocuk odası gibi bir şey. Örneğin bir aile 2 oda tutuyor tekinde anne baba diğerinde çocuklar kalıyor aradaki kapı kullanılarak koridora çıkmadan 2 oda arasında geçiş yapılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

Aluriel said:

iyi de o kapı odalar arası kapı sanki. koridora açılmıyor yani. yan odaya açılıyor falan garip bi olay biraz. hiç kalmadım öyle otelde bilemiycem o yüzden.

o marina sahnesini izliycem birazdan. tam hatırlamıyorum, bende dikkat etmemişim dün gece 4 te izleyince :>

Abi o olay sanırım anne+baba & çocuk odası gibi bir şey. Örneğin bir aile 2 oda tutuyor tekinde anne baba diğerinde çocuklar kalıyor aradaki kapı kullanılarak koridora çıkmadan 2 oda arasında geçiş yapılabiliyor.

hayir, o kapilar entrance olarak geciyormus otelcilikte. eger yan oda bossa temizlik yaparken hizli oda degistirebilmek icin kullaniliyomus. birde guvenlik sebebiyle yapilirmis o kapilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bİrçok otelde vardır o iki odayı birleştiren kapı. %99 ailelerin kullandığı bir sistem çocuklar bakıcı bi oda anne baba diğer oda falan gibi.

Quin öğrenecek Dexterı ve Dexterda Quinin bildiğini bilecek. İkiside arada Debra olduğu için bişi yapmayacak taaaaki Quin Debra ilişkisi cortlayana kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...