Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Kesin ya ilk olarak burda da belirtilmiş Peter Stormare(John Abruzzi eh)canlandırcak dediler ki millette bi heyecan oluştu.Ben sezon sonundna Lucifer olarak direkt Peter Stormare i düsünüyordum.Constantine izleyen herkes ordaki Lucifer performansını hatırlıyordur ki ses tonu ve mimikleriyle en sevdigim aktörlerden.Şahsen bu ismin olmamasından dolayı cok üzüldüm.Bakalım görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

5. sezon 1. bölüm

dean gene espirileriyle geri döndü. castiel tam olarak ne anlamadım. öldü ama tanrı tarafından geri yollandı herhalde. Zachariah in 3.5 atmasının başka bir nedeni olamaz herhalde. Tanrı istifa etsin yerine Castiel gelsin ayrıca.

Meg çıktı ortaya gene. keşke eski bedenle geri dönebilse yalarım kendisini burdan.

Ayrıca dean ve bob un melekler hakkında yaptıkları terbiyesiz şakaları kınıyorum çok ayıp.

Zachariah dean in esasında michael ın kılıcı olduğunu söylemesi üzerine dean in yaptığı espiri yardı resmen.

"o yeah life as an angel condom"

hahah hastasıyız dean in.

ayrıca bob mikail den tough kick ass son of a bitch angel olarak bahsederken dean in resimlerden yola çıkarak cate blanchett e benzetmesi son noktayı koymuştur. en karizma aktörü oynat o michael rolünde cacık olmaz. castiel in vergi memuru kravatı edemez.

dean: you kidding me ? tough? that looks like cate blanchett

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/68/Guido_Reni_031.jpg/180px-Guido_Reni_031.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

5. sezon harika bir şekilde başladı, taktir ettim, aylarca beklediğime değdi.

Altyazı bulamadım, bazı şeyleri kaçırmış olabilirim.

Lucifer seçilmiş kişisi ile konuşurken neden kadın bedeninde onu çözemedim, seçilmişin eski karısı falan dramatik olsun diyemi?

Castiel'in ne olduğunu bende anlamadım, hani adam melek öldürmek bi yana fiske vurmaktan çekinirdi. Güzel ambush crit vurdu, tek vuruş yatırdı.

Arcangel tarafından parçalarına ayrılmış olan castiel'i tanrıdan başka geri getirecek birşey aklıma gelmiyor. Hani tanrı onun getirirken, zacharian'ı da öldürürdü gayet ihanet etti diye. Demekki tanrı işe karışmadı. Belki kızıl saçlı melek diriltmiştir(?). (tekrar izleyince anladım ki sam&dean'ı kiliseden çıkarıp uçağa koyan tanrı olmalı, zacharian bu yüzden korktu gibi geliyor bana)

Becky denen #1 supernatural fanatiği sam'i iyi elledi o da ayrı mesele.

Dean, michael'ın vücudu olacakmış (kılıcından kasıt). Bu sayede lucifer ile dünyada savaşabilecek haliyle birçok kişi arada kalıp ölecekmiş. Michael dean'ın vücuduna girebilmesi için dean'ın kabul etmesi gerekiyormuş (standart prosedür), dean da insanları kurtarmak için etmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk Peter Stormare olucak dediler Lucifer(Abruzzi-PB/Lucifer-Constantine)çocuklar gibi şen ve mutluydum.Hem çok sevdigim ciddi manada karakter oyuncularından hem de yaşanmış mükemmel bir Lucifer performansı var.Anlaşamamışlar ki Lost daki bu eleman olmuş işte.Neyse bu da uyucak gibi görücez.

Dizi bıraktıgı yerden gidiyor işte,umarım artık sadece ana senaryo üzerinden giderler.Önceden de yazdım bu konularda ne kadar çok din,kültür vs. yararlanırlarsa dizi o kadar farklı ve çekici geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Season 5, Episode 7: The Curious Case of Dean Winchester

Şu bölümü merakla bekliyorum haha, imdb'de bölüm isimleri yayınlanmış 7. sezona kadar.

Yarın sabaha karşı çıkacak 2. bölüm de.

e2

Castiel tells Sam and Dean that he is going to search for God, who will be able to defeat Lucifer. Bobby's old hunter friend, Rufus, is panicked about demons attacking his town, and begs Bobby for help. Sam and Dean arrive at the town and realize there is a spell over the townspeople, making them hallucinate that they are demons and causing them to kill one another.

Sosyal ağlarda paylaş

http://img196.imageshack.us/img196/4482/shelbymustang.jpg

5x02

Four Horsemen of the Apocalypse - War - Red - Shelby Mustang

kusursuz

said:
When the Lamb opened the second seal, I heard the second living creature say, "Come!" Then another horse came out, a fiery red one. Its rider was given power to take peace from the earth and to make men slay each other. To him was given a huge sword.

— Revelation 6:3-4 NIV

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...