Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart - Yardım

riglous

Öne çıkan mesajlar

Hehe oyundaki npcler rezalet. Ayıcık ölünce bende üzülüp load etmiştim ama değmiyor. Zaten 10uncu loaddan sonra bayıyosun:) Npcleri qusetleri bitene kadar yanında gezdir, questsiz olanlara bulaşma bile. Hem ezikler hem gelişmiyorlar hemde yönetim diye bi olay yok. Bazen tepki bile vermiyorlar. Fodaki npclerden çok daha kötü dersem anlarsın.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun mokunu çıkardım.
questleri yanlış yaptım.
Syhlocke yi öldürdüm niye olduğunu bende bilmiyorum şimdi wing choi için kitap alamıyacağım sheaskpeare den (doğrumu yazdım tabiki değil)
titanları kestim nostaradamus görevine gidemiyorum.
herşey bok oldu napıcam bilmiyorum galiba yeniden başlamam gerek
Sosyal ağlarda paylaş

lionheart 2'de istanbul olacak anlaşılan ama alternatif evrenlerinde osmanlı yok gibi, order of saladin diye bir saçmalık var ki zaten memluk diye bişi kalmadı 1517'de, arap 'şövalyeleri' (saçmalık ötesi, şövalyelik kodu avrupa'ya özgü) değil yeniçerilerin olması gerek o vakitte barcelona önünde.. :)

şekspir'i kendime aşık etmişim, bir güzel seranat yapmış bana, bir de süper yüzük vermiş oy oy oy.. :utaniem:[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Blackchaos Shakespare'den gelen kitap Weng Choi questi için lazım değil, ayrıca o kitapla speak arttırabiliyosun. Nostradamus içinse titanlar gerekli değil, Monteyu daki Daeva olan cadı kadın da onun yerini söylüyor.

Norak o olay companion bug ı. Grubundan birini at öyle dene save etmeyi. Eğer olmuyorsa hata olandan bir önceki alandaki bi saveini yükle ordan devam et.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 September 2003 22:03 tarihinde demiş ki:
lionheart 2'de istanbul olacak anlaşılan ama alternatif evrenlerinde osmanlı yok gibi, order of saladin diye bir saçmalık var ki zaten memluk diye bişi kalmadı 1517'de, arap 'şövalyeleri' (saçmalık ötesi, şövalyelik kodu avrupa'ya özgü) değil yeniçerilerin olması gerek o vakitte barcelona önünde.. :)

şekspir'i kendime aşık etmişim, bir güzel seranat yapmış bana, bir de süper yüzük vermiş oy oy oy.. :utaniem:[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
adamlar 300 yıllık tarihi yeniden yazmış (300 olmayabilir aklımda böle kalmış sitesinde yazıyo disjunction tarihi girin bakın)
cevabını kendin vermişsin, alternatif tarih bu

bu arada ya gaysin ya da dişi karakter oynatıosun
iki türlü de delikanlılığa sığmıyor...[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

varan bir, tamamdır buldum ama senin demenle değil, birisi daha iyi anlatmış başka bir başlıkta..

varan iki, herşeyi aynı bırakmışlar armada'sına ve binbir türlü gavur saçmalığına kadar, disjunction ve etkileri dışında herşey aynı bırakılmış. osmanlı da aynı bırakılmalıydı, buna alternatif tarih değil ...ten uydurma diyoruz halk arasındaki tabiriyle..

varan üç, rpg'de kadın karakter oynatılır ve erkek karakterlere nasıl fark basıldığı görülür bilumum diyaloglarda, kasım kasım kasılan taş fırın arcane'leri rp diye yırtınır fare keserken..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

"yardım masası" başlığını okudum okudum da baydım bir yerden sonra aradaığım cevabı bulamayınca,ayrıca soruyorum kusura bakmayıverin:

şu captain morales'in ölümü konusunda nereden bulurum tanık? medina sidonia düküne bahsettim "oke babs bulursan bakarız" dedi, captain isabella "deffooooooolllll gemimden köpeeeeeek" diye yırtındı. herhalde o katletmiş (bu kadar da abuk sonu tahmin edilebilen quest'ler pes yani) de şimdi ben naapiciim?[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Öldürülen kaptanın hayaletiyle konuştuysan (coast bölgesinde güneyde) dili olmayan bi gemici var ona git, sen kaptan moralesin ölümünü mü gördün diye sor. Sonra boynuz moynuz bi işaterler yapıcak, handaki demokinden bahsediyor. Ona git, ikna et onu bi şekilde sonra ister İsabellaya istersen düke git bitir questi[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...