Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart - Yardım

riglous

Öne çıkan mesajlar

Bi kızcağız var, kardeşi sewers a girmiş... Neresinde bu sewers'ın?

Birde kardeşime iksiri ver diyor birisi, Chamber of Inquisition'da yatıyormuş arkadaş. Sanırım o mavi kapıdan geçmek gerek; ama nasıl?

Suikaste kurban giden bi kaptan var, bi kaç ay önce suya atmışlar adamı; onun katilini bulmak için naapmak gerekiyor? Denizciler hiçbir şey demiyorlar. Sıkıştı kaldı quest.

Beggar'lar nerdeler? Thief'ler nerdeler? Yoklar ortada bu adamlar... Inquisition a girecem sanırım bu gidişle, ama ben ki one-handed'ın yanı sıra 100 küsür Necromancer skill'im var; kötü yani... Herifler büyüyü günah kabul ediyo, ben büyü yapmakla kalmamışım üzerine bi de Necromancer olmuşum... Bana Wielder'lar yakışır ama onları bulmak ı ıh... daha da imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet harita cok kücükse bu oyuna 10 üzerinden 5 veririm =((
Ama adı lionheart heralde ingiltereye gidiyoruzdur =)
Thiefleri sewer de bulabilirsin yanlız sewer in epey bir assagısına inmem lazım.O cocugu bende bulamadım =(.
Hapishaneden adamı kurtarmak icin kırılmıs hac a tıkla o mavi kapı kaybolacak sonra assagıya inip adamı kurtarırsın zaten =)[hline]Paorith ,Level 35 Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

Ya quinn le konusmadan önce bi davinci ile konus barselona hakkında sonra factionları sec oradan kucuk gruplar hakkında olanı sonra wielders la ilgili olanını zaten o sana diyor quinn le konus diye.Kırık haç hemen o mavi kapının yanında etrafa dagılmıs parcaları var.
[hline]Paorith ,Level 35 Wizard

[Bu mesaj Sylian tarafından 19 August 2003 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SPOILER ! oynamayan okumasın

"Bi kızcağız var, kardeşi sewers a girmiş... Neresinde bu sewers'ın? "
lava trollerin orada duvardan gizli geçitle geçilen odada
lava troller ise beggarların (hepsi wererat formunda) bulunduğu yerin altındaki katta
beggarlar ise thieflerin bulunduğu yerin sağında, thiefler ise temple veya docks district teki lağım girişlerinden girilen yerdeler[hline]Satılık süper OSI accountu !
Sosyal ağlarda paylaş

denızcı quest ı ıcın ...
barca nın dock unda gemının bırınde (en sagda dogu oluyo galıba :))bır tıp var ...
donanmanın sahıbı kıvamında ...
onla konus ...
daha sonra denızcılerle konus ozellıkle dılsız ve demonkın olanlarıyla ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben baya bi karıştırmışım ortalığı...
Ne anahtar var ne bi şey... Yalan söölenmez ööle. Ayıptır... Cık cık cık...

Yaw Faust'u kurtaramıyoruz...
Beggar'ları Barcelona'dan kazıdık...
Eh lvl 11 olmuşum... Baştan mı başlayacam... sanırım evet... iyice karıştı... Ya da bi ihtimal, guard'ların hepsiyle savaşıp, tek tek alabilirim aşağı... kasarsam yaparım... yapsam mı ki? eheheh
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
beggar ların lideri enrique yi sewers ta nerde bulabilirim?
hall of beggars ı tamamen gezdim orda yok adam. duyduguma göre beggar's nest gibi bi yerdeymiş ama öyle bi yerin girişini de bulamadım. zaten blacksmithin istedii kılıcı alan beggar da oralardadır tahminimce
yardım lütfen :)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

templarlara katıldım. monstrrerat deki reliclere gitmemi istediler. journal da magical crystal kullanarak gidebilirsin diyo ama nası yani? nedir bu magical crystal? hani şu yollarda gördüğümüz mavi yere sabit kristallermi? onlardansa barselonaya en yakın o kristallerden nerde var?[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

bu crossroads'ta kurtardığımız ayıcık geberdi voybilmemnelerle dövüşürken, load etmeyip kötü mü yaptım? (çok kötü yaptıysam hemen söyleyin load ederim :-p) black isle ile ilgili her rpg'de köpek misali yardımcı npc'ler geleneğini bu oyunda da bozmamışlar anlaşılan.. :) (iğrenç geldi gerçi, npc yönetimi denen bişi varsa da bulamadım ben)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...