Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Olivies said:

btw eksiden alinti

barney 5*12 de daha önce hiç bartender götürmediğinden bahsediyor. halbuki 2 veya 3. sezonda mac laren's deki bartenderla ilişkisi vardı. nasıl gözden kaçar anlamadım
bahsettiğim wendy the waitress ti.

Wendy The Waitress garsondu bartender hani barda duran barmen manasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Wendy the waitress diyorlardı ama, o yüzden gözden kaçırdıklarını sanmıyorum ben :)
Barda durabilir ama sonuçta garsondu. Barmen'den kasıt barın arkasından çıkmayan, sürekli barda servis yapan hatun diye anladım ben. İzlerken aklıma Wendy geldi ama ben böyle kurdum bağlantıyı :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya how i met your motherı hangi torrent sitesinden çekiosunuz ez tv de neden sadece çarşamba-perşembe-cuma dizileri var

ve ben her hafta nerden çekiodum resmen beynim resetlendi. GEçen bölümü geç kaldım çekemedim resmen 2 tane version çektim biri olmadı dierinin formatı 2HD bişey çalışmadı kaldım öle

bugun tekrar çıkacak hangi torrent sitesi güvenli ve düzgün
şu mininova yalan olalı ben de yalan oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ya how i met your motherı hangi torrent sitesinden çekiosunuz ez tv de neden sadece çarşamba-perşembe-cuma dizileri var

ve ben her hafta nerden çekiodum resmen beynim resetlendi. GEçen bölümü geç kaldım çekemedim resmen 2 tane version çektim biri olmadı dierinin formatı 2HD bişey çalışmadı kaldım öle

bugun tekrar çıkacak hangi torrent sitesi güvenli ve düzgün
şu mininova yalan olalı ben de yalan oldum.
2HD format değil bi release grubu diye biliyorum ben. Dosyanın sonuna .avi ekleyip acmayı denesene bi
Sosyal ağlarda paylaş

Olivies said:

barneynin araba kullanma hikayeside vardı bunun gibi.
tabi önemsiz detaylar bok atmak amaclı konusmuyoruz zaten, dogru kasmaya da gerk yok^^

Yok öyle bişey yaw.

HIMYM gibi günlük eğlencelik bir dizide Lost'vari çıkarımlar yapmak zaten saçma da, zaten çok fazla da senaryo hatası yok. Marshall dövüşmedim diyor ama kardeşleriyle yaptığı güreş zaten pek dövüş değil işte kardeşler arası "oyun". Olayları o zaten, oyun gözüyle bakıyolar :) Barney olayına gelince de, araba kullanmak öyle çok zor bişey değil, başladıktan 1 ay sonra gayet rahat kullanılır (1-2 sezon arasında hayli hayli hıza abanılır yani).
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...