Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

@ vaniLLe

o aralardakiler iyi değil ya,gerekde yok zaten salla onları, sadece razor u izlemedim ben onuda sırf favori karakterim Admiral Cain için izleyecem bi ara fırsat bulabilirsem

bide o mini episode lar çok kötü ya gaeta nın com cu adamla öpüşmesini gördüm kazara öğghk ne gerek vardı lan o sahneye,tüm saygımı yitidim elemana frak!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

4. sezon

Lee ne iğrenç bişeye dönütü ya. Soruşturma için demiyorum siyasetçi olduktan sonra adamın masaya getirdiği tek sorun Gauis'un dertleri. Birden Gauis'un savunucusu oldu. Adam milyarlara sebep oldu 40 küsür kişi kaldı soruşturmadan suçsuz çıktı hala ortalığı karıştırıyor 4 sezondur yapmadığı aptallık kalmadı ona rağmen full Gauis'u savunuyor. Başka sorun mu yok anasını satayım. Lee inanılmaz itici bişey oldu bir insan bu kadar çabuk aptallaşabilir mi ya. Hakaten insanların ne kadar aptal olduğunu kanıtlıyor şu dizi.

Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

halla halla bana startrek gibin böyle 90larin basi gibi geldi effektler kötü felan neyse aksama gidip izliyim bir kac bölüm 9.0 iyimis.

1. sezonu hızlı hızlı atla bana çok sıkıcı geldi 3 bölümlük mini seri mi ne varmış onu izlmeden izlediğim içinde olabilir. Ama sıkıcıydı. 2-3-4 baya iyiler ama. 4. sezon zaten en iyi sezonu, olaylar daha hızlı daha yoğun.

Dizi'nin en iyi tarafı diğer bir çok diziden farklı tarafı bir şeye yarım sezon yada tum sezon takmıyorlar baymadan sonuca ulaşıyor olaylar.

Mesela

Sylonların dünya dedikleri gezegeni bulmaları 4. sezonun tamamını kapsayabilirdi. Başka dizi olsa böyle yapardı 5. sezonda da yeni dünyayı bulurlardı. Fazladan 1 sezon daha. Ve bayardı açıkçası. Bunun gibi böle uzatmadıkları izleyici sıkmadıkları çok olay var o açıdan çok başarılılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Flassh said:

daha önce yazıldıysa bilmem spoiler yememek için okumadım hiç bir şey
şimdi bu bsgnın
1. "Battlestar Galactica" (1978)
2. "Galactica 1980" (1980)

versiyonları var izlemeye gerek yok diye geçiyorum.

2003te çıkan miniseries ile izlemeye başlıcam dimi? sonra 1.sezondan devam

Bende miniseries ile başladım geçenlerde eskisine gerek olmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...