Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

oooo "benim sevdiğimi sevmeyen ölsünden" sonra "çok biliyosan sen daha iyisini çek"... legendary i çoktan hak etti bu başlık :D
scorch said:
olay o ztn fenris bende beğendim bölümü ama 4x19 olacak bölüm değil diyorum işte , 4x11 4x15 bişi yapsınlardı daha iyiydi içerik olarak :P
e o zaman da "bölümler güzel ne eleştiriyosunuz" oluyodu :P

ben açıkcası bsg nin daha çok karakter ve hikaye anlatma potansiyelini harcadığını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:
neden arcane ?

bundan once kac dizi yonettin :)

Yönetmeye gerek yok, yeterince dizi izlemiş bir insan da fikir belirtecek kadar bilgi sahibi olur. Dün çıkan bölümü daha izlemedim, saklıyorum.

Ama son bölümler itibariyle Jeffrey'in tabiriyle "unflushable" bir diziydi BSG. Rezaletten öte, Heroes'tan bile kat kat kötü, saçma sapan bişiydi. Dünkü bölüm de aynı b.kun soyuymuş izleyenlerin yoruma göre. Artık sonu epik bitse ne yazar. Kaç senedir kurdukları efsaneyi, gönlümüzdeki muhteşem diziyi 2 dk da bitirip kalitesiz laf salatasına yalan rüzgarına çevirdiler, millete de "iyi de abi dramdı dizi zaten" diye bahaneyi yutturmuşlar izletiyorlar. Keşke 4.10'dan sonra ara vermek yerine hazır düzgün biyere de gelmişken dizi "bittii" diye bitirselerdi. Havada çok şey açıkta kalırdı, sonu kötü olurdu, ama en azından süper bir dizi olarak hatırlardık BSG'yi şimdi itibarını da sarsıp kredisinden yiyor 45dk lık işkence bölümleriyle.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Kaç senaryo yazdın demek istedin galiba. Young&Restless, The Bold and the Beautiful, Battlestar Galactica hepsinde tuzum vardır.

:) ve patidesin :)

seveni olur sevmeyeni olur, ben ve birileride seviyorsa bize gore yonetmen dogru size gore yanlis, sonucta bir secim isi yonetmeninki. herkesin sevdigini yapamiyor normal olarak.

hayirlisi ile bitsede gorsek ne olacak. iyi ya da kotu sonuc itibari ile 4 sezondur soluksuz takip ediyorum, yemisim bitisini, bu gune kadarki hissettiklerim coktan yetti artti.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:
gelin itiraf edelim son bölümleri kötüleyenler de, iyi diyenler de bittiğini kabullenemediklerinden, üzüntülerinden böyle yapıyor
ben tespit yaparak üzülüyorum

alakası yok, ben 2 bölüm kaldı izleyeceğim kurtuluyorum modundayım. şimdiye kadar olan bütün bölümleri sildim bile. yer açılsın bilgisayarda. aptal bir son bulurlar kara için de biter dizi. çok takmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

flashbackler

şimdi sam de olay şu adam mükemmeliyeti arıyormuş. bu cylon işleri falan ondan olabilir, mükemmel insan şeysi fantazisi... kara için mükemmel dünyayı bul falan diyor belki kurtulurlar mı diye düşündürdü.

baltar flashbackler ve apollonun ayarından ve hatta six in krşı tarafa geçişinden sonra son bölümde imana gelmesini bekliyoruz. dediğim gibi insanları yeni gezegene bu adam götürecek ya ad bildiğin yok olacaklar ahaha.

adama ölcek o kaçarı yok :D

başkan belki ölürken kaybettiklerinin arasına dönüceği için sevinecek belki kimin umrunda ölsün artık ahahah

gemi içersinde bir kapışma olacak gibi roslin bağlanmış falan. ben düşünüyorum acaba bunlar planlarını başarıya ulaştıramayıp yakalanacaklar ondan sonra baltar gelip kurtaracak mı bir şekilde. ya da ihanet eden o mu olacak? bekle bir hafta izle gör diyorum kendime ne yırtınıp heyecen yapıyorum askdkasd
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha çok iyimiş

said:
the discussion will explore some of the themes that are of importance to both the United Nations and the critically acclaimed television show: human rights; terrorism; children and armed conflict; and reconciliation and dialogue among civilizations and faiths.
Sosyal ağlarda paylaş

sfsdfsd kimsenin silip attığı yok diziyi :D lan hayret bişi ha bi harbi yanlız fikir belirtmek te tehlikeli olmuş nası bi duygusallık nası bi agresiflik bu annamıyorum? ,

4x19 "iyi bölüm" ANCAK sondan önceki bölüm olmamalıydı, bütün bu gösterdiği flash backleri , 4. sezon içerisine yayabilirlerdi , ne alemi var tek bölümde hepsini ittirmenin ve koca 45 dakikayı amaçsızca geçirmenin? biri demiş yukarda unuttum , 4x19 bir veda bölümü oldu bütün oyunculara tek tek hikayelerini göstererek.
tek mantıklı açıklama bu ve halen de söylüyorum 4x19 gereksiz bir bölüm eğer ki 4x20 de bir yere bağlamayacaklarsa bu flashbackleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
torrentlarda

Battlestar Galactica The Last Frakkin Special HDTV XviD-aAF [eztv]

diye bişey var. Bayağa da seed i var. ne bu ?

Viewers are provided with a comprehensive summary of important events and crucial revelations throughout the entire series, aimed at refreshing the memories of fans as well as educating newcomers before the highly-anticipated final conclusion.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...