Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

arcane

cavil konusunda uzun zamandır ikinci bir kopya görmediğimiz için şüpheliydim, eskileri hatırlıyorum abi yoksa.

starbuck sorusu da senin soruları kapsıyor aslında=)

baltar konusunda katılmıyorum ama; yani okey, baltar üzerinden pek çok şey anlattılar ama hala gözümüze gözümüze adamı sokmalarının finalde falan sağlam bir etkisi olması gerektiğine inanıyorum ben. yani hikayenin o kısmını bağlamazlarsa hayal kırıklığına uğrayabilirim.

ben yazdım bu arada evet:p

Sosyal ağlarda paylaş

DÜNYA DİZİ TARHİNDENKİ EN İYİ BÖLÜMDÜ BU BÖLÜM EFSANEYDİ WAOW OHAAAAAA
çoktan modası geçmiş ama yazmadan edemedim

hera spoilerin dibine vurdu da

şimdi saylonlar için en önemli birim koloni
galactica nın oraya girmesi fazla trajik olur
cavil in baseshipine girmesi zaten daha öncede pegasus girmişti pek farklı olmaz
yandaş saylon gemisine girmesi ki içine sığmaz

kara ölüme götürcekse, herşey yeniden başlıycaksa

yine saylon üretcekler herayı incelemeye alıp, bi de dünya bulmaları lazım tabi dizinin jeneriğinin hatrı kalmasın diye

fantezi: cavil ölmüyecek bi şekilde yine bulcak bunları patlacak nükleri yeni yerlerinde

Sosyal ağlarda paylaş

Dizide 4. sezona kadar zerre aksiyon olmadı. Silahlı çatışmadan dogfighta, baseship kapışmasına hiç böyle sahneler yoktu. Dizi başından beri iki göz iki çeşme, çelişki içerisindeki karakterler ve kader muhabbetlerinden ibaretti. Lütfen gereksiz beklentiler içerisine girmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

1- Tur ne olursa olsun 7/24 catisma, patlama, adrenalin olmali

1) Apocalypse sonrası uzayda kendilerini avlayan sentetik bi ırktan kaçan insanoğlunun tek derdi dawsonvari dramasyonlar olmalı, her bölümde hüngür hüngür ağlamalıyız.

said:
2- Butunluge, hikayeye falan gerek yok direk finali gorelim bitsin, aslinda baya zamandan kar etmis olunuyor dusunulunce.

2) Bütün diziler yalan rüzgarı, cesur ve güzel gibi komple filler bölümlerden oluşmalı, ne de olsa dizinin fanatiği olduğumuz için yönetmen önümüze ne atarsa kabul etmeliyiz.

Böyle yazınca kolay oluyomuş evet sdf
Sosyal ağlarda paylaş

mesela galacticanın çevresinde 20 tane figüran gemi var son bölümlerde, eski sezonlarda bunlardan güzel bölümler çıkmıştı baya baya, assassinli bi bölüm vardı, yakıt gemisinde grev vb vardı güzel bölümlerdi onnar bence.

adamayı ağlatıp maymun etceklerine yada başkanın spor yapmasını izleyeceğimize bunlardan güzel bölümler, konular çıkardı pekalada ana konuyla birleştirilirdi falan, ama tabi extra oyuncu, sütudyo vb hazırlamak falan = para, bütçelerinin yeterli olmadığı çok açık adamların :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi dizide 4. sezona kadar zerre aksiyon olmadı derken ciddi misiniz? abartmayın olayı. dizi bitiyor arkadaşlar siz adamayı ağlatcaklarına yan konularla ilgilensinler diyorsunuz. bitiyor dizi! 2 bölüm içinde tüm soruları cevaplamaları gerek. diğer gemilerde ne olduğunun önemi mi kaldı. galactica gümleyecek starbuck nereden geldi onu anlayacaz. galactica gg olurken kötü cylonları beraberinde götüremezse insan ırkı zaten gg olcak ayrıca orada ki muhabbetleri anlatmaya gerek yok. aklımda şöyle bir şey var ki insnalık kurtulacaksa anca o şekil kurtarılır ya da çok uçar.

final

4 sezon boyunca biz cylonların ana merkezini, gezegenlerini hiç görmedik. sadece bu insansılar bir grup gemiyle kolonilere saldırdılar. yerleşkelerinde ne oluyor hiç bilmedik. tüm yorumlarımızı 7 tane ucubeden aldığımız bilgiler ve birilerinin gördüğü hayallerden aldık. şu saatten sonra olay şu olmalıdır. starbuck öldükten sonra merkezde bire bir benzer bir gemi hazırlanır ve aklı yeni bedenine transfer edilir. babası hala yaşamakta ama cylon gezegeninde. baltartın fln aklına girende o zaten. amacı insanlarla cylonları birleştirmek barış yapmak. son bölümde galactica gg olurken aynı yüzüklerin efendisinde ki gibi bir saçmalık olur ve iyiler kazansın diye babası bir filo ile cavilin karşısına çıkar onuda gg yapar. böylelikle kalan bir grup insanla cylonlar, cylon gezegenine döner barış içinde aşk yapar. sanatsal partiler düzenlerler falan. baltarda noluyoz hani ben mesihtim moduna girer ama cylon güzelleri onu kendine getirir. bizim peder senle dalga geçti fln der. starbuck sanatçı olur. anlarki bunca zaman erkeklerde aradığı şeyi aslında kadınlarda bulmuştur fln ASDASDAASD adama gemiyle birlikte gümlemiştir roslin kalbine yenik düşmüştür apolloda starbuckın gitarcı abiylle kurduğu gruba solist olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız Firefly ilk yayınlandığında dünyanın en kalitesiz kanalı olan Fox tüm bölümlerini karman çorman verip prolog bölümleri atladığı için insanlar bi anda noluyo lan diyip boşvermişti. Bundan dolayı da tv reytingleri çok düşüktü. Sonunda da hem reytingler düşük hem de Josh delirdi diye iptal edildi. Öyle çok iyi deil hatta tersine kötüydü reytingleri. Daha sonra düzgün izleyinfce insanlar değeri anlaşıldı da dvd lerine hücum edildi. Sonra da adam filmle devam etti hikayeye işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün bölümler değil ya bi tek pilotu vermemişlerdi. çekilen tüm bölümler bile yayınlanamadı; yani reytinge bakmak bilmiyorum çok da sağlıklı olur mu... hayranları dergilere ilan vermişlerdi yayından kaldırılmasın diyei neyse konu ff değil. örnek olarak dedim.
milamber said:
anlamıyorum belki gelmiş geçmiş en efsane dizilerden birisine nasıl para vermiyorlar.
"e gerek yok nasıl olsa böyle de seyrediliyor" diyor olabilirler. senaristlerde rahat ediyor, yeni karakter veya hikaye olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

bu diziyi yapmış adamlar senaristlere hiç sözüm olmaz. ama tv yöneticileri düşenebilir o şekil doğru diyorsun ama 1-2 olur 3. de izlemezler o kanalı. misal benim izlemediğim kanallar var :D
ntv-haber var canlı olay kadın programı yayınlıyor bantta sildim
startv-filmi yarıda kesip maganiz programı koydu şok şok diye ardından filme devam etmedi, sildim aksdkaskd
stv-kalp gözü fln bişiler var korkuttular beni sildim asdasd
sci-fi - galacticaya para vermedi diye silerdim olsa :p
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz dua edin bu sezonu eklediler diye bıdı yapmayın. Çat diye yarıda da bırakabilirlerdi HBO'nun Carnival'e yaptığı gibi =/

güzel gidiyor dizi şartlarına göre çok güzel hem de.

Çok beklentiyle izliyorsunuz gibi geldi bana diziyi , beklentisiz izleyin o zaman keyfine varın yani :) Zira benim beğenmediğim bölüm olmadı BSGde ki ben kolay kolay dizi beğenen de biri değilim hani :D

// ooff... yanlış acc yine , ghost_boo ben
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...