Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Venator said:
"Siz anlamıyorsunuz, o yüzden ben küstüm ve bundan sonra trolleyeceğim İŞTE!!" mantığını yapan birinin gelip de sinematografiden falan, hani bir nevi sanattan bahsetmesi de çok olgunmuş.

Herkesin zevki kendine, nasıl bu kadar alınabiliyorsunuz ben onu anlamış değilim ilk önce. Evrensel bir dizi hiç değil BSG, bir bölümünü sevmeyenlere bu kadar nefret kusacaksanız toptan sevmeyenler ölsün mü? Sinema çevreleri arasında "AMAN ALLAHIM" bir kült yapım falan da değil bildiğim kadarıyla. Güzel mi e tabi seviyoruz ama fanatiklik yapmanın pek manası yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu kadar kotu bi dizi olsa nasil bu kadar tutucakki?

evet sıkıcı bı kac bolumu olmustur ama su 5 sezona baktıgımızda dolu dolu bi diziden beklenen cogu seyi veren bi dizi battlestar galactica.

artık son sezon gelmıs, aksiyondan cok soruları teker teker cevaplıyorlar işte.

piyano sahneside gayet iyiydi yani, bu kadar uzatmaları normal.

bi anda aa bu o sarkı dıyıp calsamıydı starbuck?
Sosyal ağlarda paylaş

Diziye laf etmedik zaten, sadece son bölümlerde gereksiz bir yavaşlama var dedik. 3. sezonda aşırı yavaşlama vardı zaten, 4te toparladı ama şimdi yine düşüyo tempo. Artık finale girmiş, izliyicilerine veda etmek üzere olan ve bu derece kaliteli bir yapımın gidişi de çok daha iyi olmalı diyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
Venator said:
"Siz anlamıyorsunuz, o yüzden ben küstüm ve bundan sonra trolleyeceğim İŞTE!!" mantığını yapan birinin gelip de sinematografiden falan, hani bir nevi sanattan bahsetmesi de çok olgunmuş.

Herkesin zevki kendine, nasıl bu kadar alınabiliyorsunuz ben onu anlamış değilim ilk önce. Evrensel bir dizi hiç değil BSG, bir bölümünü sevmeyenlere bu kadar nefret kusacaksanız toptan sevmeyenler ölsün mü? Sinema çevreleri arasında "AMAN ALLAHIM" bir kült yapım falan da değil bildiğim kadarıyla. Güzel mi e tabi seviyoruz ama fanatiklik yapmanın pek manası yok bence.

hadi len
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...