Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
lostun sadece ilk sezonunu seyrettim, ki genelde en iyi sezonu olarak geçiyor; bilemeyeceğim.
prison break de keza öyle.

şu noktadan bakınca, evet, heroes ve battlestar galactica benim muhteşemlerim arasında yer alıyor.

4. sezon dizinin son sezonu olacak, orası kesin. 13 bölümden 22 bölüme çıkartılmış en son, sezon başlamadan önce de filminin yayınlanması bekleniyor.

Online oyun projesi falan filan da gerçekleşirse adam akıllı, "Yavrum Cylon, aklını alırım." modunda falan dolaşma ihtimalimiz oldukça yüksek.

[spo]Hala kesin olmasa da, büyük ihtimalle Final Five olan bu son tayfadan XO Tigh 40 yıldır hizmette olduğuna göre, yaklaşık da 60 yaşında olduğuna göre, üzerine de ilk Cylon savaşının 40 yıl önce gerçekleştiği düşünüldüğünde, "oha, nasıl olacak?" diye düşünmeden de duramıyorum.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] Ya Starbuck n adı neden öyle anlamı ne yani?
Sonra, u final five n konusunu çok merak ediyorum =) nasıl yapıcaklar çok fena bitirdiler diziyi.
Bizim final five gören hatun vardı ya, zeyna :p işte o onları görünce " aa pardon senın oldugunu bilmiyodum" diyo ya, sanırım onu starbuck'ın manita için dio.
Bide neden imdi ortaya çıktı bunnar[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...