Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

16th January!

Nerds, dorks, dweebs--it's almost time to put on your Viper pilot cosplay outfit and get ready to watch one of the best shows on television end its run. It is with both a heavy heart and unbridled anticipation that Battlestar Galactica fans await the return of the show; on one hand, we're dying to know what happens, and on the other, it means the beginning of the end of one heck of a series.
Katee Sackhoff, hubba hubba.
Katee Sackhoff, hubba hubba.

Battlestar Galactica has been off the air since June, with Sci-Fi Channel's wacky scheduling cutting the show's final (*sniff*) season in half. But it is coming back, and after what felt like frakkin' years of waiting, we finally have a return date.

The second half of season four of Battlestar Galactica will get going on January 16 at 10 p.m., according to super-snoop Michael Ausiello of EW.com. And for those looking for an end date, Ausiello also says the series finale will take place on March 20.

The final stretch run of Battlestar Galactica, which, I will say again, is currently television's best science-fiction (and possibly drama) program, is slated for 10 episodes. However, producers have said that those 10 episodes will run at least 11 hours long, possibly more. AND--there is at least one post-series Battlestar Galactica TV movie in the works as well.

Ten more episodes, guys...are you ready!?

Source: TV.com

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ondan gelcek iyilik kobol tanrilarindan gelsin. Bu kadar aptal ve kifayetsiz bir mahlugun yasama hakki bile olmamali birak baskanligi. 4 sezondur her bolume umarim bu bolum geberir diye umitle basliyorum ama hala inatla yasiyo maalesef :(

Haha adam battlestar galactica bedduasi etmis:)
Sosyal ağlarda paylaş

oo The Plan iyiymiş. Hem de Amiral yönetiyor.

imdb'de şöyle bir başlık var katılmadan edemeyeceğim:
"Do you also hate the 'Theme Song'?"
Seriously... I am catching up on BG and I hated the 'theme song' from the beginning. I always fast forward until the 'persussion-preview' starts.

İşin ilginç yanı BSG'nın açık ara farkla en iyi müziklere sahip dizi olması. Neden o theme? Sanki böyle filler sayılabilecek Roslin sahnelerine theme yapmışlar, o derece bayıyor. Sonda perkusyonla aksiyon sahnelerine geçmese "kaderime razı olup" uyuyacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Seriously... I am catching up on BG and I hated the 'theme song' from the beginning. I always fast forward until the 'persussion-preview' starts.

İşin ilginç yanı BSG'nın açık ara farkla en iyi müziklere sahip dizi olması. Neden o theme? Sanki böyle filler sayılabilecek Roslin sahnelerine theme yapmışlar, o derece bayıyor. Sonda perkusyonla aksiyon sahnelerine geçmese "kaderime razı olup" uyuyacağım.
oha hastasiyim be bsg theme'in mannak misin cep telefonu melodim
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
ben bu diziye başlamayı düşünüyorum ancak daha önce hiç BG'ye ait bişey izlemedim duymadım bilmiyorum. direk köt diye başlasam olur mu?

bende öyle yapmıştım hatta ilk uzun bölümleri var saatlik süren film gibi ilk onlar izlenmesi gerekiyormuş ben son izlemişm :D
bazı taşları o uzun bölümleri izledikten sonra anladım
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
arcane said:

oha hastasiyim be bsg theme'in mannak misin cep telefonu melodim

he he benimde cep melodim bazen açmıyorum telefonu çalmasını dinliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
ben bu diziye başlamayı düşünüyorum ancak daha önce hiç BG'ye ait bişey izlemedim duymadım bilmiyorum. direk köt diye başlasam olur mu?

ben öyle yaptım no poroblem

tavsiyem ilk bölümden sonra herşeyi anlamaya çalışma, yani kafanda soru işareti kalabilir. ileriki bölümlerde oturur no worries
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
Xenocide said:

bende öyle yapmıştım hatta ilk uzun bölümleri var saatlik süren film gibi ilk onlar izlenmesi gerekiyormuş ben son izlemişm :D
bazı taşları o uzun bölümleri izledikten sonra anladım

bi elemana danışıyorum şu anda "Battlestar Galactica Pilot" diye bi olgu varmış film gibi uzun diyor felan. o mu senin dediğin? onu önce izle diyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

4.sezonu şimdi bitirdim ve final muhteşem olmuş. dünyanın radyasyon dolu harabeler içinde olması bence süper olmuş yani en gerçekçi şey bu olurdu gelseler deli gibi gelişmiş bi insan uygarlığıyla karşılaşsalar yada daha sefil bi insan uygarlığıyla karşılaşsalar falan çok saçma sapan şeyler olurdu bence

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...