Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:
ben niye sevmedim ya çok bayıktı

ayrıca bir sorum olacak. şu başkandan benim kadar nefret eden var mı? tipi, hareketleri vs. 4. sınıf kore filmindeki oyunculardan birisi oynasa daha iyi olurdu ya. şaka gibi ne itici karı

Oscar adaylığı var be o karının. Ayrıca 10 numara bence.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de aklima aynisi geldi, Kendisini insanoglu icin istemeden feda eden insan modeli. Inceden gonderme de var. Ben diyordum zaten baltar = isa diye, ama dur bakalim nasil bagdastiracaklar.

Madam President ise cok bayik bir karekter olarak gozukse de ben seviyorum rolunu, Askerligi, disiplini ve 'vatanseverligi' temsil eden adama bile cylonlara firsat taniyor, guveniyor ama civilleri temsil eden madam president ise cok daha fanatik ve karsi bu duruma. Cylonsun sen lafini duyunca fenalasmasi falan guzel simgesel hareketler ve dizinin akisi icin onemli bence. Bayik ama evet dogrudur.

Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

benim de aklima aynisi geldi, Kendisini insanoglu icin istemeden feda eden insan modeli. Inceden gonderme de var. Ben diyordum zaten baltar = isa diye, ama dur bakalim nasil bagdastiracaklar.

Baltar

Şimdi sen söyleyince dikkat ettim göğsünde ki yarada isanın mızrak yarasının olduğu yerlerde. Ellerinde de bir yara oluşursa tmmdır.

Sosyal ağlarda paylaş

CoolRider said:
Azmodai said:

Baltar

Şimdi sen söyleyince dikkat ettim göğsünde ki yarada isanın mızrak yarasının olduğu yerlerde. Ellerinde de bir yara oluşursa tmmdır.

adayada gönderme yapıldı : )

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...