Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage oynayanlara!(Bu yazıyı okuduktan sonra ben oyuncumuyum diyeceksiniz...)

ad3m

Öne çıkan mesajlar

başta acaip kızdım sonradan yazıyı bulup okuyunca eyupyavuz diye bi oç. muhtemelen bizim serverdan bir adam bizim nicki yazarak bilgisayardan oluşan hayatına renk kattığını anladım.
işin ilginç tarafı buraya bu başlığı açanın bunun malca bir espri olduğunu anlayamaması.

[ Mesaj 22 February 2007, Thursday - 21:59 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

baukis benim ve tabiki yazıyı ben yazmadım. dediğim gibi beyinsiz bir adam eğlenmek için saçmalamış.
punkcu'yla hakkaten dün shattered yaptık. anlamadığım bir diğer konu da punkcu'nın bu adamı tanıyorum bunları yazması 10 kilo absinthe içse bile muhtemel değil diyememesi.
o yazıyı yazan adam muhtemelen ignore listimdeki bu gerizekalılardan biri. o aptal forum sitesine de üye olup adamın gerçek nickini yazması için gaz verdim .
şuraya da koydum ssleri.
[spo] [/spo]

[ Mesaj 22 February 2007, Thursday - 23:47 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim orda baukis yazmamıştır demem zor olurdu çünkü etrafımdaki bi kaç kişinin karakteri 123123 kişi tarafından oynanıyo bu da öle bi durumdur fln herhalde die düşündüm o yüzden...

Yani ama o an o yazıyı okuduktan sonra harbi iptal oluyosun, ama harbi kötü duruma düşürmüş adam ... kusura bakma benim güldüğüm yazıydı zaten kişi değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
başta acaip kızdım sonradan yazıyı bulup okuyunca eyupyavuz diye bi oç. muhtemelen bizim serverdan bir adam bizim nicki yazarak bilgisayardan oluşan hayatına renk kattığını anladım.
işin ilginç tarafı buraya bu başlığı açanın bunun malca bir espri olduğunu anlayamaması.

Forumda senin mesajının bi üstündeki mesaj bana aittir sence bunu anlamamak bu kadar zormudur?

bknz : Verdiğim cevabın en altındaki "Efenim yazınızdan anladığım kadarı ile siz internet cafelerde "Spectator" denilen izleyici kesimini oluşturuyorsunuz sanırım :S" ibaresi yeterlidir kanımca?

Ayrıca diğer foruma attığın mesajda kime dair konuştuğunu yazsan daha anlamlı olurdu zira ateşli mesajımdan sonra bana yazılmış gibi bir anlam karmaşası oluşmuş yada gerçekten banamı bu mesaj?

[ Mesaj 23 February 2007, Friday - 03:05 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Class = Rogue
Name = Radiance
Server= The MealStorm

Gelelim ilk meseja :) bu güne kadar hic bir mage'i Damage metre'de beni gecmiş görmedim

tabiki mage'ler yuksek damage veriyorlar ama Rogue kadar vuramazlar. Ne Sacmalıyormu bu diyen çoktur. Hangi Rogue 7 k vurabilir bir Boss'a Vuramaz ama şöyle bir olay var

Mage = 4 sn = 3 -4k damage ( belki 7 8 nadirdir )
Rogue = 1 = 1200 - 800 ( ortalama) = 2k. x 3sn = 6k

Bir instancade Mage herzmaan manası oldugu kadar gücü vardır.
Rogue'de ise Energy Sınırsız gibi birşeydir ve Canının Yettigi kadar Sınırsız damage vurabilir.

Pvp Gelince.

Mage pvp'de sadece karambolde iş yapar uzaktan adam keser, bir mage Paladin, Priest, Druid, Shaman gibi kendine heal atan sınıfları kesmesi cok zordur.

Warior'a karşı üstündür. Hunter ile bence eşit gibiler

Özellikle Roguelerin Yeni gelen skill'i Cloak of Shadow imba oldugu gibi 5 sn 'de bir magi kesmeye yeterlidir.
Buna birde 4 5 sn stun eklediginde çok büyük avantaj saglarsınız.

Bu oyunun Joker Class'ı Roguedir. Oynamasını bilen bir Rogue 15 sn boyunca boss Tanklıyabilir ve bu süre off tank'ın Agro aması yada combat rezz icin yeterli bir süredir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
kendime güvenim yerine geldi, gittim tier 5 warrior'ımla baktım manam bitmiş ictim bi potin gittim mortal strike'la tek attım rouge leri

warriorların ne zamandan beri manası var.
hadi attın da düzgün atsaydın bir de

ne yanı 70 lvldır boşunamı pot iciyorum ben O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...