Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk-Lazio

SbNN

Öne çıkan mesajlar

bence bjk nin bu gruptan çıkması mucizelere kaldı. Kendi shamaızda yenebileceğimizi düşündğüm bi prag var. Chealse ye de lazio maçı gibin olacak. İtalya da lazio yenmemiz imkansız. Tek şansımız uefa o bilem zor.

Umarım lucescu akıllanır da şöle boyu uzun ve hava toplarına çok hakim bir forvet alırlar da ilerde en azından doldur boşalt yaptığımızda topu yere indirebiliriz. :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 17 September 2003 00:38 tarihinde demiş ki:
Sabo önceki sayfalarda yazını quote etmişsin, kimse takmamış.

Burda gelmişsin aynı şeyi tekrar yazmışsın can sıkıcı bir biçimde. Normalmi bu davranışlar sence?

nukem'e son mesajım, bunu da farkedemiyosan birşey demeyecem sana...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 September 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
yarın galatasarayımıza başarılar
[hline]%100 Beşiktaşlı(Zenci işte)
HellHound, 14 September 2003 01:44 tarihinde demiş ki:
nukem'in tarife hafta ici tarifesi

aaa yarın seni GS bayrağı ile görücez saat 21.45 - 23.30 arası nukem'cim :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 17 September 2003 00:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bjk bence çok iyi oynadı şimdiye kadar gördüğüm en güzel oyunlarından birisini sergiledi. ilk 30dk lazio top yapamadı zaten o dakkaya kadar 2 tane net pozisyonu harcadık. giunti topu kalecinin üzerine atmasa ve ilhan da bi pozisyonda topu tümer yerine giunti ye atmış olsaydı 30dk içinde 2 - 0 öne geçebilirdik. bu hastalığın bence tek bir adı var o da "tecrübe".

maçın adamı bence ibrahim di. sol kanattan yaptığı her bindirmede lazio defansını geçmeyi başardı. ileri çıktığı her atakta ya korner oldu ya serbest vuruş kazandırdı yada orta yapmayı başardı. ilhan etkisizdi, tümerde aldığı bütün topları ezdi. Tümer dışında herkez iyi oynadı diyebiliriz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

lucescu ne zaman avrupanın en iyi hucumcularının bjk de oldugunu idrak edecek bilmiyorum..bir an once farkına varsa iyi olur cok gec olmadan .bjk turkiyede gol yemeden samp. oldu ama avrupada basarılı olması icin gol atarak kazanması gerek..zaten tecrube az oldugu icin yakaladıgı pozisyonları comertce harcıyor daha fazla pozisyona girmeli ehh suphesiz rakibe biraz daha fazla pozisyon verecek ama bence bu sekilde basarılı olur..lucescu gs dayken o kadroyla tek sansı gol yemesen kazanmaktı ama bjk nin kadrosuna bakıp bakıp uzuluyorum bizi mahrum bırakıyor sergen-ahmet hassan-ilhan-pancu-okan combosundan :)[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

okan anakranın barlarında dolaşmak yerine çalışırsa girer takıma. ama yeterli düzeyde değilse de oynayamaz di mi :)

maça başlangıç kadrosunda tümer dışında dogruydu tümer yerine a.hassan veya sergen olabilirdi. ama luce tümeri tercih etti. sonucta mactan sonra dogru yanlıs dememiz kolay

maçı yenilmemizin nedeni söylenmiş yukarda tecrübesizlik. ama bu da kabul gören birşey değil. ne demek yahu tecrübesizlik sen stamı niye boş bırakıyorsun orda. ilhan efendi diyorki kendim şut çekecektim pozisyon bozulunca tümere verdim yahu ne hakkın var versene giuntiye

maça sergen-a.hassan la başlansaydı pancu tayfur 2lisinden 1ini çıkarmak zorunda kalırdı bu da avantajımıza değil dezavantajımıza olurdu adamlar her atakta kollarını sallayarak gelirdi ceza sahamıza
Sosyal ağlarda paylaş

Mac boyunca BJK daha cok top kullandigindan daha iyi oynuyor gibi gozuktu ama durum oyle degil.Adam gibi kac pozisyonu var BJK'nin?Ayrica kimse bahsetmemi$ ama Zago da sayisiz pas hatasi yapti.Kaan Dobra'yla beraber takimin ciki$larini ya bozdular ya duraklattilar...
Ayrica Lazio'da oldukca iyi oynadi.En azindan tahmini taktikleri olan saglam defans hizli atak oyununu cok iyi yaptilar.3 pozisyon yakalayip 2sini atmak ba$aridir.Bunu yaparken de rakibe sadece bir net pozisyon vermek.
Kucumsediginiz takimin Italyan Ligi'ni ilk 4'te bitirdigini hatirlami$sinizdir umarim...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

böyle bi eslesme olamaz yan toplarda ya..
bizim kornerlerimizde ve yan cizgiden frikiklerimizde dikkat ettiyseniz zago ilerdeyken zagoyu tutan Jaap Stam'di. ama onlarin toplarinda Stami Zago tutsun diye basbas bagirirken ben adami birak Zago'nun tutmasini, yüzsüzlükle hic kimse tutmadi.Antremanda bu kadar kolay gol atamaz Stam her iddiasina warim.. heleki bi ikinci gol war evlere senlik..

adamlar kalemize 3 kere geldiler(uzaktan hemde bayaa uzaktan sutlari saymazsak) ve 3 üde gol oldu. biri ofsaytti ve verilmedi dogal olarak ama diger ikisi? ronaldo'nun acemice hatalari neydi macin basinda?niye turk futbolcularinin(gs haric artik) Champions League lafini duyduklarinda bacaklari titriyor?
Heycanlanip gercek oyunlarindan uzaklasiyolar?

Kaan Dobra avrupada oynayabilicek kalitede bi adam olmadigini hepimiz bilirken luce niye israr ediyor?Kaan Dobra bütün mac gecen lazio maclarindaki Niyazi'yi aratmiycak duzeyde sacmalarken niye hala okan koc oyuna girmiyor?Tecrübe kazanmiyor?Hatta birak 2-0 oluyo ve hala okan koc yok.. bravo..

En guvendigim adam ahmet yildirim(ki bu adam gs ile uefa kaldirmis bi oyuncu) nasil bu kadar cok pas hatasi yapar?

tayfur isimli kiz gorunumlu sahsiyet topcumudur?yoksa torpillemi oynamaktadir?geldigi ilk gunden beri küfür ediyorum adama acikca soyliyim..

ibrahim en iyi adam olmaktan sikilmadimi? her cl macimizda en iyi adamimiz.. bravo..

son olarak.. lazio'ya. bravo. iki tane sistemda$ takimin kapismasinda bizden daha tecrübeli olduklarini gosterdiler.. tebrikler cidden. italya'da berabere kalmak umuduyla..

haftaya chealse macinda chealse favori.. ama unutmayinki dunku besiktas olmayacak o macta..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 17 September 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
okan anakranın barlarında dolaşmak yerine çalışırsa girer takıma. ama yeterli düzeyde değilse de oynayamaz di mi :)

maça başlangıç kadrosunda tümer dışında dogruydu tümer yerine a.hassan veya sergen olabilirdi. ama luce tümeri tercih etti. sonucta mactan sonra dogru yanlıs dememiz kolay

maçı yenilmemizin nedeni söylenmiş yukarda tecrübesizlik. ama bu da kabul gören birşey değil. ne demek yahu tecrübesizlik sen stamı niye boş bırakıyorsun orda. ilhan efendi diyorki kendim şut çekecektim pozisyon bozulunca tümere verdim yahu ne hakkın var versene giuntiye

maça sergen-a.hassan la başlansaydı pancu tayfur 2lisinden 1ini çıkarmak zorunda kalırdı bu da avantajımıza değil dezavantajımıza olurdu adamlar her atakta kollarını sallayarak gelirdi ceza sahamıza

Benim "tecrübesizlik" derkenki kastım takımın kaçırdığı pozisyonlardı. Mesela Tümer çok fazla top ezdi bu bir tecrübesizlikti bence, yada Giunti nin boş kaleye şut çekerken kafasını kaldırıp topu boş köşeye atmak yerine gelişine Peruzzi nin üzerine atması tecrübesizlikti yada İlhan'ın Giunti yerine Tümer'e pas atması tecrübesizlikti. Elimize geçen fırsatları acelecilik ve panik havası yüzünden harcadık, bunların en büyük sebebi tecrübesizlikti. Yoksa yenilen gollerin ikiside basit defans hatalarıydı bunun tecrübeyle ilgisi yoktu kornerde bi adamı bomboş bırakırsan tabiki golu atar yada bir defans oyuncusu rakip oyuncuyla ver kaç yaparsa...

[Bu mesaj Castigater tarafından 17 September 2003 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rezil bir maç !!! Lucescunun bir sürü hatası var.
Tümer-İlhan-Pancu bu takımda ne iş yaparlar?
Defans aptallaştı zago ve ronaldo iki kez çarpıştılar birbirleriyle
Ahmet yıldırım ibonun arkasını hiç doldurmadı.
Ligde son 3 gol yan toptan yeniliyor ve hala buna karşı bir önlem alınmıyor yenilen 2 golde yandan geldi.
2m stamı ronaldo tutmadı zago da tutmadı adam bahçede dolaşır gibi defansta dolaştı.
Rezil bir beşiktaştı
doğruya doğru eğer gs oynadığı topun yarısını oynasaydık çok rahat yenerdik lazioyu italyanlarda aptallaştılar.
Ayrıca
Bilgili helal olsun türkiye nin en iyi taraftar atmoserini bozdun sen hala mankenlerle barlarda sabahlara kadar dans et o koltuktan nasıl olsa martta iniceksin !!!
Bu takıma ne denilir bilmem?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...