Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Tiberium Wars

Laorx

Öne çıkan mesajlar

efsane değidle baya bi guzel omus,

Oldukca seri akıcı oynanış , karışmayan grafikler, muhteşem grafikler, benım makinemde bile gayet rahat calışıp en ufak frame rate akybtmeden böle grafikler kullanabilmek, EA'nın içinde bir hain olmalı..

Efekelt özellikle cok tat katmış oyuna.

Muzikler o kadar iyi değil seslerde daha iyi olabilirdi, konuşmalar... kommando benı kesmedi, ne biliyim renage oynadıktan sonra tırt geldi biraz, ayrıca komandoda tiberium Sundaki ghost stalkerın karzimasının 5 te 1'i yok.

nerde "I got a present for yeaaaa" nerde "s a n t a i s c o m i n g t o h o m e" olmamıs.

ama oyun dediğim gibi cok akıcı cok seri, early game multilerde bayabilir gibi geldi biraz, veya nnod ustunluğuyle gecebilir ama geri kalanı baya iyi
Sosyal ağlarda paylaş

walla dün oyun çöktü gdi görevlerinden birisinde sinirlendim gittim update ettirdim

suan 1.04müş son patch ve patch iceriginin "tamamı" multiplayer üzerine resmen stress test yapmadan sürmüşler piyasaya (multiplayer kısmı icin)

dedim hadi kurduk patchi bi kendi serverine gireyim girdim bomboş? :/ hayal kırıklıgına ugradim açıkçası onun dışında mükkemmel ya bu oyun

hamachi vs adresi varmı bole topluca takılabilecegimiz?

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 08:59 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gdi dan sonra nod da bitti son 2 bölüm cok ugrastırdı ama bitirebildim sonunda, son video girdikten sonra bi 'olay' oldu ki oyunu daha da sevmemi sagladı :)

biraz spoiler var nod dan sonrasıyla ilgili oyun zevkinizi kacırabilir söliim ona göre açın;

[spo]kane'in kısa tebrik konusmasından sonra direkt ana menüye atıyo campaing tusunun üstüne gelirseniz sabit duran dünya görüntüsü menüden uzaklasmaya baslıyo ve otomatik menüler acılıyo ve scrin campaigni tıklıyo bilgisayar anından baslıyosunuz görevlere ilk video sesler acısından inanılmaz olmus evrende geziyosunuz biraz sonra bildiginiz scrinlerin dünyaya saldırısı geliyo ben oyun 2 campaign sanarken 3. de cıkıınca pek bi sevindim acıkcası[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

luriel,
komandoyla uzak gdi baseini al ama sakın bi yere ates etme sniperları bile öldürme hatta o command centerın önünde bi base daha var onuda yıkma sadece savunmayı bitir, sabotourla command centerı ele gecir cabuk bi defans kurmaya calıs o sırada gdilar senin kendi üssüne giriyolar bosver onu kesin yıkılıcak o, mammoth cıkarana kadar dayanabilirsen alırsın oyunu ilk basta diger gdi baseine saldır ama bu arada ortadaki alien üssüne saldıramaya baslıcaklar iyice, haritanın ortasında gdilerın önünü kesebilirsin 8-9 mammoth yeter..

bu bölümde eger gdi yada alien askerlerinden bi kacını öldürürsen ilk basta öldürdügün taraf yenik düsüyo adamlar tam olarak esit asker gönderiyo birbirlerine ondan hic bi adam öldürme..
özellikle gdiların adamını uzak basei ele gecirene kadar öldürme bu sefer orduyla giriyolar, taktikler bunlar bende 10 defa oynadım heralde bu bölümü en zor bölüm bu sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...