Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
risk deyince neyi anlıyoruz? adamlar ultra-dandik bir oyun çıkarsa bile milyonlar satabilir rahatça.

Yanlis..
Buna benzer strateji bir sefere mahsustur..oynanir begenilmez alinmaz bu kadar..hadi ilkini yutturdu ikincisini yutturamazlar.

Arti..
Blizz kesinlikle bu yapida bi firma degildir..blizzden babam ciksa oynarim mantigi adamlarin simdiye kadarki (referans) oyunlarinin harbiden guzel oldugundan kaynaklanir..icine sindirmeden asla oyun cikarmaz o yuzden renk paletiymis bilmem neymis bunlara kafa yormayiz blizz olunca soz konusu firma..ama bethestada bu olay farklilasiyor iste..
blizz yaparsa icimiz rahat cunku az ama oz oyun yapan..yaptiklarina kendilerinden bisey katan bi firma..yok efendim zirhli kalkanli puma ya binen birim nasil unarmed oluyormus..soyliyim o adamlar salak degiller goruyorlar bunlari..burdaki zavalli 600 posttan cok daha ote bi forumlari var ve milyonlarca mail aliyorlar gunde..emin olun goruyorlardir neyin ne oldugunu..unarmed muhabbeti bir ! dengeleme ! olayidir..bunu anlayabilmek lazim..

Bana kalsa falloutu westwood bullfrog ve blackisle kadrolarinin karisimindan yaptirirdim.. ama gorudugunuz gibi bize kalmiyor..arti kalsada hepsi kapandi bunun da bir sebebi var degilmi..

iki oyunda cok guzel olucaktir..ama istedigimiz gibimi olucak..esas sorun o..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:
Yanlis..
Buna benzer strateji bir sefere mahsustur..oynanir begenilmez alinmaz bu kadar..hadi ilkini yutturdu ikincisini yutturamazlar.

"ultra-dandik yapsalar bile", ki elbette yapacaklarını düşünmüyorum şahsen. işte kalburüstü yapıyorlar devam ediyor millet şimdilik, hani ciddi bir rekabet yok zaten piyasada herkes alıştı hazırı yemeye.

said:
yok efendim zirhli kalkanli puma ya binen birim nasil unarmed oluyormus..soyliyim o adamlar salak degiller goruyorlar bunlari..burdaki zavalli 600 posttan cok daha ote bi forumlari var ve milyonlarca mail aliyorlar gunde..emin olun goruyorlardir neyin ne oldugunu..unarmed muhabbeti bir ! dengeleme ! olayidir..bunu anlayabilmek lazim..

valla şahsen ben de anlayamıyorum çoğu zaman ama 3 yıl d2, 3,5 yıl wow ve diğer bütün oyunlarını da baştan sonra yama değişikliklerini görecek şekilde aralıklarla oynadıktan sonra diyebilirim ki muhtemelen salaklar. hatta wow'u düşününce muhtemelen kısmını çıkarasım geliyor.

wc3'teki zırh sistemini oyun ilk çıktığı zaman burada eleştirdim. fanboilar üzerime çullandı, "blizz'den iyi mi bileceksin, salak değil ya adamlar" dediler. ne oldu? blizz benim eleştirdiğim sistemi TÜMDEN değiştirdi expansion'da. fanboilardan çıt çıkmadı. insanların bu kadar seçici unutkan olduğunu bilsem kaydederdim o sayfaları heh

kaede, ben yeniliklerden bahsetmiştim risk olayını konuşurken. sen kendi kendine renk paleti değişikliğini risk olarak addetmişsin. daha devam etmeye gerek görmüyorum çünkü oyunun çözünürlüğünün yükselmesini de risk olarak sayacağından endişem var. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

aksine heay armor'ın normal dmg'dan tam dmg almasını sağladılar, endgame''ın daha az kullanılan ranged unitelerine heavy armor'a karşı bonus verdiler.

ayrıca tft öncesi druid of claw heavy değildi, abomination'da heavy değildi, huntress heavydi.

yanı tft le beraber aksine tier 3 birimler magic dmg'a karşı abuk miktarlarda penalty yiyip daha kırılgan hale geldiler.
Sosyal ağlarda paylaş

magic dmg zaten sadece caster'lar yapıyordu ki onların da masslenip ranged birim olarak kullanılması olayı anlamsızlaştırıldı. hero büyüleri de 21673122675 tane archer vb zamazingonun ranged focusuyla kıyaslanamaz herhalde?

gidip de melee vuran yoktu yani zaten heavy giyenlere piercing'le yoketmek dururken.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

kaede, ben yeniliklerden bahsetmiştim risk olayını konuşurken. sen kendi kendine renk paleti değişikliğini risk olarak addetmişsin. daha devam etmeye gerek görmüyorum çünkü oyunun çözünürlüğünün yükselmesini de risk olarak sayacağından endişem var. (:P)

ehehehehe yenilik risk yani ?
e o zaman seninle daha fazla zorlamanın anlamı yok malum çözünürlüğün yükseltilmesini de risk olarak sayacağından endişem var
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Cidden Oblivionun combatindan nefret ediyorum da(karakterin usta bir marksmansa niye sen nisan almaya ugrasasin ki?) ama Oblivion with guns da direk önyargı sonuçta çıkmamış bir oyun çıkmamış bir oyuna eleştiri yapılması adil olsaydı Van Buren'in hali haramdı.Ben de videolara göre pek parlak bir oyun olmayacağını kestirdim de her zaman cepte bir %3 civari bir süpriz yapip hepimizi sasirtma ihtimali veriyorum,malum videolardan combatin ne oldugu anlasilmiyor özellikle vats kismi cok karisik cakma aimed shot'a benziyor gibi ama tam olarak nasıl kullanıldığını anlayabilimis degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

adamların cidden bir sorunu var sanırım. belki bunlardan bir tanesi oyun için uğraşırken karısı bunu en yakın arkadaşı ile aldattı ya da kötü bir çocukluk geçirdi, babası ile okuldaki hademe hoş olmayan şeyler yaptı zavallıma.. bilemiyorum. ama bir sorunları olduğu kesin..

yumruk ile kafa koparmak mı? dostum... en kısa sürede bir psikoloğa gitseniz iyi olacak..

Hmm oyun için ne desek gereksiz bu noktadan sonra. artık çıkmasını bekleyeceğiz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...