Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

uzi değil de mp5'e benziyor.
ama herşey olabilir, mesela gauss pistol
hem ben en ucuz tabancayla bile insanları paramparça ediyorum falloutta, critical shot ve bloody mess sayesinde, burda niye olmasın?

mutant tepeden düşüyor olabilir veya yanında bomba patlamış da olabilir.
o sırada başka birisi de bacağını koparmış olabilir.
screenshottaki adamın bacağı kopardığını sanmıyorum, çünkü merminin gidişatıyla ikinci ateş etme açısı çok tuhaf. bacağın patladığı yerin üstünden geçmesi bence bir tesadüf.

aslında bethesda'nın çok büyük hatası var.
aksiyon arasında rasgele fotoğraflar çekiyor yolluyor, sonra insanların "ay dialoglar bu kadar aptal mı olcak", "ay bu ghoul zombie olmuş be", "ay bu mutant dandirik taramalı tüfekle mi bacağı patlamış" gibi tartışmalara neden oluyor.
koy herşeyi bariz anlaşılır, polemiğe neden olmuycak resimler, bizi de rahatlat, polemik yapanları da rahatlat.
Sosyal ağlarda paylaş

Sol alttaki azıcık kan lekesini diyorsan yuvarlanarak gelemez oradan yere çok yakın, soldaki üst ve ortalardaki büyük olanlar bariz sıçrama zaten. Yerdekiler de baaktan çıkan kanlara göre çoook daha kuru, iki-üç günlük kan lekesi gibi duruyor. Oyunu oynarken başka bi savaş olmuştur orada sonra bu sahne çekilince orada girmiştir işte kareye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yorum yapayım o zaman bu SS'e.

Şimdi kopmuş mutant bacağının sol tarafa doğru uçuyor olması için 2 ihtimal var; birincisi sağ taraftan ateş edilir, bacak o kadar sola doğru hareket eder, ikincisi mutant sağdan sola doğru düşüyordur, bacak da o momentle sola doğru uçar.

Elemanımız tam karşıdan ateş ediyor anlaşıldığı kadarıyla, o yüzden ilk ihtimal iptal.

Mutantımızın da sağdan sola doğru düşüyor olma ihtimalini de pek mümkün bulmuyorum, zira yere düşen bir insan/mutantın kafası o şekli almaz. Gerçi minigun da sola doğru gidiyor ama, sonuçta bence mantık hatası var SS'te.

Ne kadar saçma şeyler tartışılıyor yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

hepiniz yanlissiniz.

"Artistic Kill" diye feat eklemisler oyuna oldurdugun herif sekilden sekile giriyor... Bloody Mess ile combo olmasi dusunulmus

Ayrica featin ayri bir ozelligi de eger birden fazla dusman karsisinda ilk oldurdugun heriften sonra yeterli ap varsa ucan uzuvlari havada mermiyle sektirip rakip uzerine atabiliyorsun

detaylari bilmiyorsunuz konusuyorsunuz!
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Grafik tamamlanmasa gösterilmez. Çıkınca daha ne failler olacak siz durun :) O mermi izi, gerçekçilik adına konmuş. Kafalarına göre koydukları bir efekt değil yani. Benim bildiğim mermi izi karanlıkta olur, burada niye böyle bilmiyorum.

adamın karnından kol çıkıyor. bu mu tamamlanmış grafik?
Sosyal ağlarda paylaş

Acimasizca yapilan elestiriler gelir doner popomuzu isirir unutmayin...bu oyunu sadece programcilar yapmiyor sanatcilar ve yonetmenlerde calisiyor-abes derecede farklilik ve problem cikarsa bizler sadece dalga gecer asagilariz ama onlar para kaybeder..ayrica..
Sc deki mutantin karnindan kol cikmis gibi gozuksede doll un nasi bi fizik motoruyla o sekle girmis olabilecegini dusunmek lazim once..
herseyi gectim hadi o kol o karindan cikti..adi ustunde MUTANT..relax gentleman
Sosyal ağlarda paylaş

@Asteroth: SS de kopan bacagın sola dogru ucması saçma değil, zaten oraya dogru uçmuyor. Sen sadece kafanda oraya dogru uçtugunu düşünüyorsun. Halbuki soldan sağa dolgru yuvarlanana mutant yarım saniye önce ayagının bulundugu noktada, bacagından vuruluyor ve bacak Vücut kütlesinden ayrılarak ayrı bir düşüş ivmesi kazanıyor ve vücüttan geride kalarak vücuda göre, bahsettigim yarım saniye içerisinde, daha az yol kat etmiş oluyor.

Emin olun Fallout yapmaya karar vermiş bir firma bu kadar salakça hatalar yapmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...