Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial Fallout 3 FAQ v0.4

axedice

Öne çıkan mesajlar

anlamadığım birşey, tabanca kullanan adam roket atar da mı kullancak şimdi?

tabanca kullancak rifle kullancak, minigun kullancak, roketatar kullancak ama bir laser pistol kullanamıycak?

bence silah sistemini daha iyi ayarlamaları lazım.

tabancaysa her türlü tabancayı kullansın, riflesa her türlü rifleı kullansın.

böylece "eline geçen daha iyi silahı kullan"dan çok "en iyi kullandığın silahı al"a döncek.

mesela benim fantezimdir hep hızlı koşup çok iyi dodge eden bir yandan da iki elinde tabancalarla çok hızlı bir şekilde ateş eden bir eleman yaratmak.

Roket atar tek bir seferde daha çok hasar verir belki ama tabanca kullanan adam bunu kullanamaz. Ya da ben tabancalarla o adamı öldürebilmek isterim bir yerleri patlatamasam da...
Sosyal ağlarda paylaş

al işte, biri kedi-köpek rp'si yapar, biri menzilli terzicilik sanır oyunu, böyle adamlara oyun yapacaksın da uslu akıllı oynayan adama da uyacak aynı oyun! nerdeeeeeeeee.......

şöyle bir minigun replikam olacaktı ki paticik toplantılarından birine getireyim, ondan sonra gauss kullanan kalıyor mu görürdük..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

heh sen kimi tokatladın? benim hakkıyla tokatlayamadığım (az buçuk tokatladık) birtek bonepart oldu o da beni yendikten hemen sonra olanca süratiyle uinstall edip hdd'den de sildi ki rövanş isteklerini geri çevirmek için bahane uydurmasın diye. sen benim tokatladıklarımı tokatlasan ne olur, bir ara seni de tokatlarım yani merak etme kaçmıyorum bir yere.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz bölüyo gibi olucam tartışmanızı pardon
Şimdi sıradan başlıyım. Bi kere Jefferson BG3 olamaz, jefferson da karakter hikayesi tamamen bize ait olacak. No prophecies. No supernatural background diye açıklamışlar.

Sonra şu kılıç meselesi. Ben kesinlikle karşıyım kılıç olayına. Ne işi var kılıcın fallout da? Bi kere öyle bir dünyada kılıç yapmak seri üretimle mermi yapmaktan çok daha zor. Dünyadaki teknolojinin bütün izi silinmemişki kılıç kalkan olayına girilsin yeniden. Ha evet power armor yapabiliyosan kılıçta yaparsın da pa yapan kimse kılıç yapmakla uğraşmaz.

Lablarda yeterli skilllerle üretim olayıda süper olmuş. Düşünün şimdi bi karakteriniz var. Endurance mendurance combat skillleri aşmış, sonra gidip boss u tokatlıyıp oyun bitiriyosunuz.
Bide daha ilim irfan sahibi bi karakteriniz var. Combat skilleri falan en fazla random encounterları alabilcek kadar. Silah üretiyosunuz satıyosunuz para kazanıyosunuz. Speech de var bide ordu kurup öyle alıyosunuz boss u. Al sana iki farklı yöntem. Bunun daha bi evil yolu olur püsürü olur falan. Off süper valla düşündükçe ağzım sulandı. Gerçi bu kadar detaya
girmeselerde labolayı süper.

Hentaici zihniyete sonuna kadar karşıyım. Karşımdaki adama bi osmanlı tokadı atıp sonra da kafayı gömebilecekken öyle ceki çen kunfusu yapmam. Maymun tekneği arı sokması falan. Maymun muyum lan ben!

Random itemlara haayır! Lionheartta bi yere kadar. Yaratıkları öldürdün hazine sandığını açtın random bişi geldi. Fallotta olmaz böyle şey.

Dual wield olursa süper olur. Çok kurşun gider ama sırf karizması için bile değer.

Ha bide beni, aeganı, dravenı, letheyi tokatlanıcak nesneler olarak görmenizde ayrı bi güzel. Madem öyle bi akşam bi oyun çevirelim. Malum dere, su falan:)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

rica ederim ben sizi tokatlanıcak nesne olarak görmüyorum, nesne değil insansınız hepiniz, zaten o yüzden bir anlamı var tokatlıyor olmanın.. :-p (arcane ile küçük abdest yarıştırıyoruz bakmayın siz bize)

kılıç olayını ilk kim gündeme getirmişse, nasıl düşünmüşse helal olsun. post-apo'da onca konvansiyonel ve fütüristik silahlar dururken kılıç arzı ve talebi olacağını nasıl bir mantıkla bağdaştırmışsa bravo.. (bonecrusher sana değil bunu yabancılar konuşuyordu çok önceden)

maymun vuruşunu bırakın da osmanlı tokadı dediğiniz şey bir kere atılır, burada adamlar diablo'daki paladin zeal'ı gibi pc'miz turnike olacağa getirmiş lafı. madem 6 sn'de 6 vuruş yapıyorsun nasıl bir teknik kullanıyorsun? nwn'deki kabız unarmed animasyonları olacaksa (adam monk ama mike tyson gibi dövüşüyor) gene midem kalkacak anlaşılan..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe axy; beni tokatlanicaklar listesine yazmamamissin gururum oksandi :-P

Arcane e fot yukle diye bi gaz verdik 2-3 hafta once, neyseki cd yi edindi yukledi ama akabinde lionheart a sardi galiba, ses cikmadi. Bende diretmedim
yoksa ben tam bi oss calisma randimani almadan once 1-2 hafta daha sanirim buralardayim. Oynarim yani vaktimiz uyusursa...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

bonepart kardeşimiz menzilli terzi olduğundan mesleğine veriyorum, hiç yorum bile yapmıyorum.. :-p

arcane zaten faq'da "fallout 2'deki kadar ok referans olmasını istemiyoruz" manasında bişi demiş adam, dozunun kaçırıldığını düşünüyorlar yani. zaten bible'larda kaç kere "böyle yaptık çok düşünmedik, pişmanız" tarzında cümleler geçiyordu yok marcus'un genelev macerasında yok bilmemnede..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...