Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Yapmayın gözünüzü seveyim, yok Cameron en sıkıcı karaktermiş, yok ahlak tutkunuymuş vs. House ve Wilson'ı bir kenarda tutuyorum, dizideki en sağlam ve içi doldurulmuş karakter Cameron'dı. Chase denen lavuk 4 sene kızın peşinde koştu, ayrılınca dakkasında threesome olaylarına daldı, Foreman desen malın önde gideni ne yaptığı belli değil, bugün House'a s.ktiri çekiyor, ertesi gün geri geliyorum diyor (Cameron da yaptı bunu ama kalbine söz geçiremediğinden yaptı, ahlaksız Foreman gibi açıkta kaldığı için değil), 13 eh, güzelliği hatrına katlanıyoruz, Kutner iyiydi diyorlar, ölmese sıradan birisi olacaktı, Taub şimdiki ekipte favorim, harbi doktor, gerçek doktor. Öbürleri eli şeylerinde gözleri oynaştayken adam çatır çatır mesleğini yapıyor. Geriye kim kaldı, hah Cuddy, geçin onu zaten son 2-3 bölüm iyice zıvanadan çıktı.

Foreman'ın ekibin başı olmasının bana kalırsa sebebi erkek olması ve Cameron'ın seçilmesi durumunda yanlış anlayabileceği düşüncesi.

Kanımca House'dan sonra Cameron en başarılı doktor. Ekip yeniden oluşturulurken adayların akıl danıştığı tek kişi, House'un bile fikir aldığı doktor.

Kendisine ait tek zayıf yön diziden ayıracağız diye aptal saçma bir eski eş spermi muhabbetine takılması ve gerizekalı bir şekilde dönüp angut Chase'le sevişmesi.

Bir sonraki bölümde muhtemelen 13'le ilgili epey bir sahne olacak, ağlayacağız filan. Bu karıya, Taub'un saçma çapkınlıklarına, Chase'in kız kaldırma yöntemlerine, Cuddy'nin memelerine, gerizekalı kardeşine ayıracakları zamanı biraz da Cameron'a ayırsalar çok daha oturmuş ve dolu bir karakter çıkabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sorun orda zaten Cameron'ı omuzumdaki melekler bile kıskanıyordur. Hatta şüpheye düşmüşlerdir biz mi meleğiz bu kız mı diye. Aşırı abartılmış.

Ayrıca ben 3. sezonun ortalarındayım. Ve her ne kadarda Chase ve Foreman'da House karşı çıksalarda Camoren neredeyse House'un her yaptığını etik değil diye ya ispiyonladı yada bir arıza yarattı. Ve hep House haklı çıktı. Nasıl House'dan sonra en iyi doktor oluyor anlamadım. Yani House son dakika bişeyler bulmasa Cameron'u dinlese misal her vakada heralde şu 50 bölümde ki tüm hastalar ölmüştü.

Herşeye etik diye yaklaşmak kusura bakma ama gerizekalılık. Aşırı kuralcı.

Şimdi hasta kesin ölecek. 3 şansın var. Nydi o kanser uzamnı adı neyse. Adam ya boğularak acı çekerek ölecek. Ya House'u dinleyecek çözüm arayacaklar adam kendini deney faresi gibi hissedecek ama çözüm ihtimali var. Yada adamın istediği olacak basacan morfini daha az acıyla ölecek.

Yani sırf etik değil diye adam acıyla ölsün istiyor bu kadar gerizekalı kuralcı tabuları olan aptal bir karakter kusura bakma.

Tamam House'ta sırf sorunu merak ettiğinden hastaları inatla kurtarmaya çalışıyor çok sevdiğinden değil. Ama Cameron'da hasta için hangi yol daha doğru diye 2 dk kafa patlamıyor. Doğru olduğunu düşündüğü için yapmıyor, doğru diye öğretilenleri yapıyor. Herşeyi kuralına göre yapıyor, hastayı düşündüğünden değil. Düşündüğünden olsa acı çekerek ölmesini doğru bulmaz sırf etik diye. Heralde House'u bu kadar farklı yapan yada diziyi dizi yapan adamın kurallara bağlı kalmadan hareket etmesi.

Bence Cameron çok fazla türk filmi izlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Yapmayın gözünüzü seveyim, yok Cameron en sıkıcı karaktermiş, yok ahlak tutkunuymuş vs. House ve Wilson'ı bir kenarda tutuyorum, dizideki en sağlam ve içi doldurulmuş karakter Cameron'dı. Chase denen lavuk 4 sene kızın peşinde koştu, ayrılınca dakkasında threesome olaylarına daldı, Foreman desen malın önde gideni ne yaptığı belli değil, bugün House'a s.ktiri çekiyor, ertesi gün geri geliyorum diyor (Cameron da yaptı bunu ama kalbine söz geçiremediğinden yaptı, ahlaksız Foreman gibi açıkta kaldığı için değil), 13 eh, güzelliği hatrına katlanıyoruz, Kutner iyiydi diyorlar, ölmese sıradan birisi olacaktı, Taub şimdiki ekipte favorim, harbi doktor, gerçek doktor. Öbürleri eli şeylerinde gözleri oynaştayken adam çatır çatır mesleğini yapıyor. Geriye kim kaldı, hah Cuddy, geçin onu zaten son 2-3 bölüm iyice zıvanadan çıktı.

Foreman'ın ekibin başı olmasının bana kalırsa sebebi erkek olması ve Cameron'ın seçilmesi durumunda yanlış anlayabileceği düşüncesi.

Kanımca House'dan sonra Cameron en başarılı doktor. Ekip yeniden oluşturulurken adayların akıl danıştığı tek kişi, House'un bile fikir aldığı doktor.

Kendisine ait tek zayıf yön diziden ayıracağız diye aptal saçma bir eski eş spermi muhabbetine takılması ve gerizekalı bir şekilde dönüp angut Chase'le sevişmesi.

Bir sonraki bölümde muhtemelen 13'le ilgili epey bir sahne olacak, ağlayacağız filan. Bu karıya, Taub'un saçma çapkınlıklarına, Chase'in kız kaldırma yöntemlerine, Cuddy'nin memelerine, gerizekalı kardeşine ayıracakları zamanı biraz da Cameron'a ayırsalar çok daha oturmuş ve dolu bir karakter çıkabilirdi.

+1
cameron olsa sarsılarak rep verirdi
Sosyal ağlarda paylaş

House crush bir yere varmayınca, evlilik dramı miladını doldurunca Cameron'ın bir getirisi kalmadı. Chase'i de oyundan düşürüyordu zira Chase ancak bekarken birşeyler katabiliyor. Eski kendini bilen, pragmatist yapısından eser kalmadı. Foreman daha iyi olduğu için lider konumunda. Karakter olarak yanındakiler ne kadar iyiyse o kadar iyi oluyor, bu da onu vazgeçilmez kılıyor. Misal şu an Taub ile mükemmeller, eski Chase sinerjisinden bile iyi. Zaten Taub inanılmaz başarılı bir karakter. Masterz da fena değil ama işte tam bir buzzkill, olmuyor, bir türlü oturmuyor. Kutner cin gibi ve acayip eğlenceli bir adamdı. Dr. House adı altında internet üzerinden tehşis koyan biri ve Kal Penn oynuyor, nuff said. 13 drama girince formdan düştü ama Şirine'lik yapmayan bağyanlar House'da daima iş yapar. bkz Cutthroat Bitch.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Cameron bayıktı be, ağlak tripcan karakterin teki, insanın sinirini bozuyodu resmen.

13 gayet başarılı, gizemli karakter, dengesiz, o geri gelse aslında.

Housela çalışan karakter fail olmak zorunda, defolu olmak zorunda. Kutner o yüzden ait değildi, fazla iyiydi house için.

o adam karakter kötü olduğu için değil de siyasete girdiği için bıraktı diziyi
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon 5 finali efsaneydi. Şuana kadar ki en iyi bölüm buydu. Ayrıca As Tears Go By ile bitirmeleri enfes olmuş tüylerim diken diken oldu. Müthiş!

Kutner'a gelince film siyasi ne mesaj veriyor ki, siyasi mesaj veriyor diye bıraksın?

Edit= Şimdi tekrar okudum adamın kendisi mi siyasete girmiş diye bırakmış?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...